Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Skoro postanowił być z tego typu laską to jest to jego wybór, więc nie będzie mi go szkoda, bo konsekwencje były dość oczywiste, przynajmniej dla mnie 

Czyli ogólnie masz mentalność talibską i uważasz, że wszyscy powinni żyć tak jak Ty uważasz za słuszne, w innym wypadku musi ich spotkać kara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Czyli ogólnie masz mentalność talibską i uważasz, że wszyscy powinni żyć tak jak Ty uważasz za słuszne, w innym wypadku musi ich spotkać kara. 

Nie, mogą żyć inaczej. Nie wiem czemu wywnioskowałeś że wszyscy powinni żyć tak jak ja uważam za słuszne.

Mi tylko nie będzie ich szkoda gdy to inaczej przyniesie oczywiste skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie, mogą żyć inaczej. Nie wiem czemu wywnioskowałeś że wszyscy powinni żyć tak jak ja uważam za słuszne.

Mi tylko nie będzie ich szkoda gdy to inaczej przyniesie oczywiste skutki.

Miłość do bliźniego i współczucie dla ofiar widzę, że są uważane za wady i cechy niepożądane w Twoim kodeksie moralnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Nie rozumiem czemu używasz sformułowania ofiara. 

Czyli uważasz, że osoba, która w związku po porażce nie uzyskuje wsparcia od swojej partnerki, tylko spotyka się z psychicznym znęcaniem się, ofiarą nie jest?

Ciekawy masz system moralny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Czyli uważasz, że osoba, która w związku po porażce nie uzyskuje wsparcia od swojej partnerki, tylko spotyka się z psychicznym znęcaniem się, ofiarą nie jest?

Ciekawy masz system moralny 

po prostu fluber zakłada, że nie powinno się oczekiwać wsparcia, jeżeli twoją partnerką jest ring girl i że ów 50-latek wiedział na co się pisze, biorąc ją za swoją partnerkę i że w tego typu sytuacji wsparcia nie dostanie, ergo nie powinien być traktowany jako ofiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Czyli uważasz, że osoba, która w związku po porażce nie uzyskuje wsparcia od swojej partnerki, tylko spotyka się z psychicznym znęcaniem się, ofiarą nie jest?

Ciekawy masz system moralny 

Jeżeli postanawia zostawić żonę i dzieci dla 30 lat młodszej niemiłej modelki to nie jest moim zdaniem ofiarą. Chyba ze swoich preferencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

po prostu fluber zakłada, że nie powinno się oczekiwać wsparcia, jeżeli twoją partnerką jest ring girl i że ów 50-latek wiedział na co się pisze, biorąc ją za swoją partnerkę i że w tego typu sytuacji wsparcia nie dostanie, ergo nie powinien być traktowany jako ofiara.

A to ring girl ma z zasady prawo zachowywać się c***owo?

Mógł się spodziewać, że nie dostanie wsparcia jest równo c***owym wytłamczeniem jak to, że kobieta mogła nie ubierać krótkiej spódniczki, to nie zostanie zgwałcona

Każdy ma prawo oczekiwać wsparcia w związku 

1 minutę temu, fluber napisał:

Jeżeli postanawia zostawić żonę i dzieci dla 30 lat młodszej niemiłej modelki to nie jest moim zdaniem ofiarą. Chyba ze swoich preferencji 

A skąd wiesz, że on zostawił dla niej żonę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

A to ring girl ma z zasady prawo zachowywać się c***owo?

Mógł się spodziewać, że nie dostanie wsparcia jest równo c***owym wytłamczeniem jak to, że kobieta mogła nie ubierać krótkiej spódniczki, to nie zostanie zgwałcona

Każdy ma prawo oczekiwać wsparcia w związku 

A skąd wiesz, że on zostawił dla niej żonę? 

Z YouTube.

Zakładam, że jej charakter nie zmienił się akurat w momencie nagrania. Sam fakt że zainteresowała się o 30 lat starszym bogatym, ledwo dukajacym po polsku ziomeczkiem wiele mówi o jej charakterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Z YouTube.

 

Masz link? I skąd wiesz jak mu się układało w życiu? Możliwe, że zostawił żonę, bo była toksyczna. 

Strasznie łatwo Ci wydawać wyroki, odwrotnie proporcjonalnie jak ciężko u Ciebie jakiekolwiek współczucie i miłość wobec bliźniego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, P_M napisał:

po prostu fluber zakłada, że nie powinno się oczekiwać wsparcia, jeżeli twoją partnerką jest ring girl i że ów 50-latek wiedział na co się pisze, biorąc ją za swoją partnerkę i że w tego typu sytuacji wsparcia nie dostanie, ergo nie powinien być traktowany jako ofiara.

Może jest średnio kumatym gościem, został zmanipulowany i tak tkwi w toksycznym związku?

Jak kobieta dostaje po mordzie od faceta, to też mówicie że takeigo sobie wybrała, wiedziała na co się pisze i nie może być traktowana jak ofiara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

Masz link? I skąd wiesz jak mu się układało w życiu? Możliwe, że zostawił żonę, bo była toksyczna. 

Strasznie łatwo Ci wydawać wyroki, odwrotnie proporcjonalnie jak ciężko u Ciebie jakiekolwiek współczucie i miłość wobec bliźniego 

Dzieci pewnie też były toksyczne? Dobrze że nowa partnerka nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.