Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Mamed sam powiedział, że jak hajs się będzie zgadzał i dadzą mu godnego przeciwnika to zawalczy na gali freakowej.

A walka Pudzian Mamed skończy się jak z Materla, Mamed jest już też dosyć rozbity, Pudzian raz w karierze był na deskach po ciosie (i to z Popkiem xD). Pudzian rozwala Mameda możecie już teraz obstawiać i potem walka z De Friesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jordan20 napisał:

materla tez sie napompowal do 100 kg,mimo,ze chodzil w wadze khalidova.

dla mnie to zwykly skok na kase mameda.

szkoda,ze nauczka po walce soldicem poszla w las i nie chce zakonczyc godnie kariery tylko naraza sie na rownie mocne ciosy od pudziana.

Easy money dla Mameda, pod jednym warunkiem, to o czym wspomniałeś, nie może robić na siłę masy, tylko postawić na kondycję i mobilność.

Low kicki, krótkie wymiany i kontrola dystansu, a będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jordan20 napisał:

materla tez sie napompowal do 100 kg,mimo,ze chodzil w wadze khalidova.

Zarówno Materla jak i Mamed nie chodzą w wadze 84kg tylko mocno ścinają wagę odwodnieniem się, sauna, odpowiedni cykl picia wody, żeby z niej zejść. Już w dniu walki zapewne ważą ok 95kg, a na luźnym treningu/roztrenowaniu ok 100kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2022 o 15:51, jordan20 napisał:

szkoda,ze nauczka po walce soldicem poszla w las i nie chce zakonczyc godnie kariery tylko naraza sie na rownie mocne ciosy od pudziana.

Zarobienie hajsu na starość to godne zakończenie kariery, co niby go teraz czeka?

Kariera pod garniturem w korpo?

 

 

Mam znajomego dość dobrze obeznanego w MMA, wprawdzie newsy z początku kariery Pudziana, ale jak Pudzian zaczynał startować w tych okolicach ~2010, to Mamed na treningach i sparingach robił go jak chciał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, n_i_m_h napisał:

Liczę na piękne KO "Do Bronx'a" na kozojebcy :]

...no i ciekawe jak nasz Gamrot sobie poradzi, coś czuję, że może być jeszcze ciężej niż z Tsarukyanem. Ale na tym poziomie to już ciężko o łatwych przeciwników.

Do Bronx, TJ, Gamrot, Yan

Najprościej będzie z nich miał Yan. Niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Cardi napisał:

Ubolewam. Chociaż Yan nie powinien.

Ja też bo Petr mi kupon ako uwalił (Yan plus Dariush), a kurs był jakoś 1.35 na niego, rzadko w UFC takie kursy nie wchodzą, bo w MMA kursy koło 1.30 to jest jednak pewniak (moim zdaniem Yan wygrał na pewno 2 rundy). Ale wielu ludzi jednak mówiło, że Sean może sprawić niespodziankę. Udało się przewidzieć porażkę Gamera, coś tak czułem, że w końcu przegra i, że Dariush mu nie będzie pasował (a też byly kursy koło 1.45 - 3, więc Gamrot był dużym faworytem) i Dariush wygrał zaskakująco łatwo tam były chyba werdykty po 30-27 i knockdown dodatkowo w 3 rundzie, dziwne, że Mateusz się po tym odwinął i tak szybko wstał idąc w próbę obalenia bo cios był piekielny.

Obalenia i kontrola oktagonu za to Yan powinien jednak wygrać.

Screenshot_2022-10-23-13-40-10-495_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom wczorajszej karty głównej naprawdę zacny, choć same rozstrzygnięcia nieszczególnie mi się podobały :) Gamrot w walce z Dariushem bez argumentów i obawiam się, że o ile Mateusz może bez kompleksów wychodzić do topki najmocniej obsadzonej dywizji w UFC, o tyle ci najlepsi to już całkiem ciężkie chłopy, którymi nie da się tak łatwo rzucać. Wczoraj po pierwszych adjustments ze strony rywala Gamrot stał się bezzębny i choć nie można odmówić mu zawziętości i determinacji w realizacji planu, to Dariush dość szybko się o nauczył i nawet przy mocnym zmęczeniu świetnie radził sobie z obroną obaleń, samemu wyprowadzając niezbyt liczne, ale celne i dobrze zgrane uderzenia. Gdyby nie ryzykował tak mocno z kopnięciami, to od pewnego momentu miałby walkę całkowicie pod kontrolą. Szacunek dla obu, bo oglądało się to świetnie, ale przed Mateuszem trudna decyzja jak dalej poprowadzić swoją karierę w UFC, bo w ścisłej topce lekkiej czekają goście jeszcze więksi i silniejsi od Dariusha.

Nad resztą walk nie ma się szczególnie co rozwodzić, bo poza wałkiem w walce Yana, reszta rozstrzygnięć była raczej spodziewana. Szkoda mi Oliveiry, ale tam nawet nie było blisko, a Islam go w tej walce po prostu rozjechał i to na każdej płaszczyźnie. Wygląda na to, że mamy kolejnego kocura, który przez dłuższy czas nie da sobie odebrać pasa i po kolei będzie rozjeżdżał kolejnych pretendentów. Islamowi brakuje tak naprawdę tylko większego doświadczenia, ale Khabib też najpierw zdobył tytuł, a dopiero potem poubijał najbardziej medialne nazwiska w dywizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, steve napisał:

Dariush wygrał zaskakująco łatwo tam były chyba werdykty po 30-27

 

4 godziny temu, n_i_m_h napisał:

A Gamrot w plecy ale dla mnie to tak 29-28 raczej

 

Zdecydowanie 29-28, pokazywało to nawet Vegas, gdy po 2 rundzie kursy były -110 i -120. 30-27 to nieśmieszny żart, pierwsza runda dla Gamrota.

Kibicowałem TJowi i Charlesowi głównie przez to, że nie lubię ich przeciwników, ale obaj zostali zdmuchnięci, TJ jeszcze o jednej ręce walczył. Werdykt w walce Yana to kryminał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta bitka O Malleya z Yanem to byl sztos, Sean pokazal ze ma jajca jak w koncu wyszedl na kogos powaznego pokazal ze umie wyjsc z parteru ladnie do stojki

pieknie sie to ogladalo

Dariush z Gamrotem tez fajna techniczna walka

Makachev wiadomo nuda cala walka, niestety oni tak walcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.