Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał:

Jestem w związku z jedna kobieta już prawie 20 lat, co i tak nie ma żadnego znaczenia w merytorycznej dyskusji na argumenty na powyższy temat.  

W ocenie tego czy ktoś postąpił jak świnia zostawiając kobietę i dzieci ma duże.

Wiesz siostrę mojego dobrego kumpla zostawił mąż, Rozmawiałem o tym z kumplem na imprezce i powiedziałem, że jej szkoda. A kumpel - jej brat - powiedział, żebym jej nie żałował bo tak jak robiła tak na koniec zarobiła. A wiesz z boku dla mnie to u nich była sielanka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

W ocenie tego czy ktoś postąpił jak świnia zostawiając kobietę i dzieci ma duże.

Wiesz siostrę mojego dobrego kumpla zostawił mąż, Rozmawiałem o tym z kumplem na imprezce i powiedziałem, że jej szkoda. A kumpel - jej brat - powiedział, żebym jej nie żałował bo tak jak robiła tak na koniec zarobiła. A wiesz z boku dla mnie to u nich była sielanka. 

Dla mnie sprawa jest prosta, nie zostawiasz swoich dzieci, szczególnie z pierdolnięta babą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał dorastać w rodzinie gdzie rodzice są rozwiedzeni i dzieła się obowiązkami, niż takim gdzie nienawidzą swojego małżeństwa, przez co atmosfera jest tak toksyczna że rzutuje to też na ich gorszy poziom bycia rodzicem, bo kazda chwila w domu ich doprowadza do szaleństwa, ale nie rozwiodą się bo dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Ja bym wolał dorastać w rodzinie gdzie rodzice są rozwiedzeni i dzieła się obowiązkami, niż takim gdzie nienawidzą swojego małżeństwa, przez co atmosfera jest tak toksyczna że rzutuje to też na ich gorszy poziom bycia rodzicem, bo kazda chwila w domu ich doprowadza do szaleństwa, ale nie rozwiodą się bo dzieci.

Badania wskazują jednoznacznie, że dzieci rozwiedzionych rodziców, z wysokim prawdopodobieństwem, same doświadczą rozwodu. Ryzyko rozwodu dzieci w tej sytuacji jest czterokrotnie większe, niż w przypadku dzieci, których rodzice nie rozwiedli się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Badania wskazują jednoznacznie, że dzieci rozwiedzionych rodziców, z wysokim prawdopodobieństwem, same doświadczą rozwodu. Ryzyko rozwodu dzieci w tej sytuacji jest czterokrotnie większe, niż w przypadku dzieci, których rodzice nie rozwiedli się

Still better niż zjebane dzieciństwo i traumy które potem przechodzą na dorosłe życie. No i mam wątpliwość co do tych badań, rozwody to dość nowa rzecz, keidys nie rozwodzono się bo nie wolno więc to raczej dość mała próbka.

Na prawdę, bycie ze sobą na sile nie jest rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Jedyna dozwolona różnica wieku to ta między Fluberem i jego żoną, resztę trzeba piętnować :)

 

Każda różnica jest dozwolona. Jeżeli ktoś chce mieć 30 lat młodsza laskę która traktuje go tak jak na nagraniu to jest jego wybor. Jeżeli ktoś woli kobietę w podobnym wieku, która zawsze przy nim jest i go wspiera, ale nie wygląda jak 20-latka, też ma takie prawo.

Nie będę współczuł pierwszemu że laska go nie rozumie ani drugiemu że jego kobieta nie wygląda jak 20-latka.

Jaka różnica wieku zapewnia największe szanse na udane małżeństwo też już zbadano i wyniki są dostępne. Jeżeli ktoś wbrew temu upiera się na związek z szansami równymi zero na powodzenie, to jest jego sprawa. Tylko nie każ mi współczuć tego rodzaju facetom jak Jóźwiak. Ani tego rodzaju laskom jak ta ring girl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Każda różnica jest dozwolona. Jeżeli ktoś chce mieć 30 lat młodsza laskę która traktuje go tak jak na nagraniu to jest jego wybor.

A skąd wiesz, że chce by tak go traktowała?

 

2 minuty temu, fluber napisał:

. Jeżeli ktoś woli kobietę w podobnym wieku, która zawsze przy nim jest i go wspiera, ale nie wygląda jak 20-latka, też ma takie prawo.

Masz dowód, że jego kobieta zawsze przy nim była i go wspierała, czy wymyślasz urojone bajki na poparcie tezy?

3 minuty temu, fluber napisał:

Tylko nie każ mi współczuć tego rodzaju facetom jak Jóźwiak. Ani tego rodzaju laskom jak ta ring girl.

Ja nie każę. W ogóle Ci nic nie każę.

Za kogo Ty mnie masz, serio.

Za nie wiem? 

Członka zorganizowanego ruchu religijnego, którego zbawiciel narzucił jedynie przykazania miłości i nauczał o współczuciu dla innych?

Skąd takie głupie idei?

Szczęśliwej Wielkanocy i radowania się ze zmartwychwstania pańskiego by odpokutować za grzechy ludzkości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

A skąd wiesz, że chce by tak go traktowała?

 

Masz dowód, że jego kobieta zawsze przy nim była i go wspierała, czy wymyślasz urojone bajki na poparcie tezy?

Ja nie każę. W ogóle Ci nic nie każę.

Za kogo Ty mnie masz, serio.

Za nie wiem? 

Członka zorganizowanego ruchu religijnego, którego zbawiciel narzucił jedynie przykazania miłości i nauczał o współczuciu dla innych?

Skąd takie głupie idei?

Szczęśliwej Wielkanocy i radowania się ze zmartwychwstania pańskiego by odpokutować za grzechy ludzkości :) 

Jakby nie chciał to by z nią nie był.

A gdzie ja napisałem o Jóźwiaka żonie w tym kontekście? 

Nie wiem co cię dziś ugryzło. pierdolisz głupoty bez ładu i skladu jakby ci się Pablo na konto włamał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jakby nie chciał to by z nią nie był.

A gdzie ja napisałem o Jóźwiaka żonie w tym kontekście? 

Nie wiem co cię dziś ugryzło. pierdolisz głupoty bez ładu i skladu jakby ci się Pablo na konto włamał 

Oj nie starasz się. Wyzwanie Pablo to za mało byś dostał serduszko pod postem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem co cię dziś ugryzło. pierdolisz głupoty bez ładu i skladu jakby ci się Pablo na konto włamał 

Akurat Pablo z tego co sie orientuje to jest mocno konserwatywny w tych kwestiach, wiec raczej by byl po Twojej stronie :)

u Rapcia bardziej LAFowy vibe (faceci ofiary, panny k****, HWDDanielom) - i ja rozumiem troche podejscie bo faktycznie dzis w mainstreamie jest dosc silna anty-typowa narracja...no ale k**** Pawel Jozwiak to nie jest dobry przyklad na ofiare tej narracji xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.