Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Cardi napisał:

Nie no k**** ziew w c***, brak rapsów jedyny plus, w klatce stypa.

No styppin' był uprawiany mocno ale to przez to, że walka Bomby z Królem piekieł potoczyła się tak jak i potoczyła, każdy oczekiwał czegoś więcej.  No i to, że Laski biją się na koniec to dramat ale tu rozumiem, że w grę wchodzi sprzedaż PPV.

Godzinę temu, Reikai napisał:

Boze, ciężko znaleźć bardziej wkurwiającego typa niż Ferrarri.

 

"Dawaj się walimy jeszcze raz" xD

Śmiejesz się, ja do końca miałem nadzieje, że pozwolą im się napierdalać jeszcze raz xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kołczu33 napisał:

No styppin' był uprawiany mocno ale to przez to, że walka Bomby z Królem piekieł potoczyła się tak jak i potoczyła, każdy oczekiwał czegoś więcej.  No i to, że Laski biją się na koniec to dramat ale tu rozumiem, że w grę wchodzi sprzedaż PPV.

Mnie te konflikty nie jarają w ogóle. Znałem tylko Ajtuja i Natsu, bo widziałem jej filmiki. Ale te gale się robią coraz c***owsze dla takiego boomera jak ja do oglądania. Po co ci ludzie cokolwiek trenują? Chcą się bić, niech idą z tym co mają. 

Walki prosów na freak galach to jak incydent w Krośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Mnie te konflikty nie jarają w ogóle. Znałem tylko Ajtuja i Natsu, bo widziałem jej filmiki. Ale te gale się robią coraz c***owsze dla takiego boomera jak ja do oglądania. Po co ci ludzie cokolwiek trenują? Chcą się bić, niech idą z tym co mają. 

Walki prosów na freak galach to jak incydent w Krośnie.

Trenują żeby pokonać przeciwnika to przecież oczywiste. A lore tego świata to najciekawsze co mają do zaoferowania, mnie jako konesera dymów bardziej interesują konferencje i patologia, niż same walki, które in the end są strasznie nudne. Polecam to śledzić bo zajebiście wypełnili polski internet tym wszystkim. Walki prosów na całe szczęście są na samym początku i nikogo nie interesują, chyba, że mówiłeś o Ajtuju i Denisie, ale jaki z denisa pros to chyba pokazał w pierwszych 10 sekundach gdzie wyskoczył cepami, które Ajtuj  zdodgował jakby się bawił z pumbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Penis Załęcki to moj ulubiony gangstero - hoooligano - pato -celebryta xD

zawsze na sztywno, z tymi samymi sztywnymi zasadami, i pozdrowieniami dla szytywnych i dobrych chłopaków xd

Denis Pało jeśli to czytasz, to wiesz co... i wiesz gdzie xd

 

 

Mnie to rozpierdala, że typ ma tyle samo lat co ja a wygląda jak mój ojciec XD. Kolejny plus koszykówki nad sportami walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Penis Załęcki to moj ulubiony gangstero - hoooligano - pato -celebryta xD

zawsze na sztywno, z tymi samymi sztywnymi zasadami, i pozdrowieniami dla szytywnych i dobrych chłopaków xd

Denis Pało jeśli to czytasz, to wiesz co... i wiesz gdzie xd

 

 

Jak trafisz do więzienia jako strażak to jestes traktowany jako policjant.

Joseph według chlopa by nie pożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

no tak to wręcz niemożliwe że na forum o ganianiu w 10ciu za piłką dzieją się takie rzeczy!

Nie mówię o jakichś strasznie wysokim poziomie, ale jednak nie sądziłem, że na forum fanów Tarantino, ludzie by się zachwycali premierą 365 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.