Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

Akurat Pablo z tego co sie orientuje to jest mocno konserwatywny w tych kwestiach, wiec raczej by byl po Twojej stronie :)

u Rapcia bardziej LAFowy vibe (faceci ofiary, panny k****, HWDDanielom) - i ja rozumiem troche podejscia bo faktycznie dzis w mainstreamie jest dosc silna anty-typowa narracja...no ale k**** Pawel Jozwiak to nie jest dobry przyklad na ofiare tej narracji xD

Nie no, zajebiście

Uważam, że każdy ma prawo oczekiwać w relacji wsparcia od partnera i widzę, że nagle stoję w osamotnieniu, bo to narracja równie rewolucyjna jak wyścigi rydwanów w motoryzacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Nie no, zajebiście

Uważam, że każdy ma prawo oczekiwać w relacji wsparcia od partnera i widzę, że nagle stoję w osamotnieniu, bo to narracja równie rewolucyjna jak wyścigi rydwanów w motoryzacji 

Nierealna. Na świecie jest masa c***owych ludzi od których lepiej nie oczekiwać za wiele bo to prosta droga do rozczarowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Nie no, zajebiście

Uważam, że każdy ma prawo oczekiwać w relacji wsparcia od partnera i widzę, że nagle stoję w osamotnieniu, bo to narracja równie rewolucyjna jak wyścigi rydwanów w motoryzacji 

tak samo jak kazdy ma prawo oczekiwac 'najlepszego przyjaciela czlowieka' biorac pieska

no ale jak wezmie amstaffa ze zryta bania to raczej powinien brac pod uwage to ze ten moze go ugryzc i albo wlicza takie ryzyko w ogolna kalkulacje zyskow/strat albo jest debilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

tak samo jak kazdy ma prawo oczekiwac 'najlepszego przyjaciela czlowieka' biorac pieska

no ale jak wezmie amstaffa ze zryta bania to raczej powinien brac pod uwage to ze ten moze go ugryzc i albo wlicza takie ryzyko w ogolna kalkulacje zyskow/strat albo jest debilem

Zawsze szanuję za równanie ludzi do psów!

1 minutę temu, fluber napisał:

Nierealna. Na świecie jest masa c***owych ludzi od których lepiej nie oczekiwać za wiele bo to prosta droga do rozczarowania 

Jakby tylko istniała jakaś religia, której nie po drodze z tego typu cynizmem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Akurat oczekiwać od człowieka można zgoła innych zachowań niż od Amstaffa 

oczywiscie

ale majac 50 lat zyciowego doswiadczenia mozna juz w miare ogarniac ze ponad 2x mlodsza laska ktora poznales w okreslonych okolicznosciach (pracownica Twojej firmy) to niekoniecznie jest pewny material na partnerke wspierajaca Cie na dobre i na zle lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Jakby nie chciał to by z nią nie był.

A gdzie ja napisałem o Jóźwiaka żonie w tym kontekście? 

Nie wiem co cię dziś ugryzło. pierdolisz głupoty bez ładu i skladu jakby ci się Pablo na konto włamał 

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Jeszcze tego by brakowało żebyś lajkowal wpisy że jesteś głupi jak Pablo 

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; przebaczajcie, a będzie wam przebaczone. 

Uczony w piśmie :)

3x fail i to w Święta Wielkiej Nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

 

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; przebaczajcie, a będzie wam przebaczone. 

Uczony w piśmie :)

3x fail i to w Święta Wielkiej Nocy...

 

Nie potępiam Cię i wybaczam Ci więc w sumie tylko jeden;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Jesteście dla mnie jak rodzina;)

To na pewno. 

Dla twojego i twojej rodziny dobra radziłbym wyjść czasem z wirtuala :)

Wiem, że nadales sobie tu status, którego nie masz w realu, ale tam też jest fajnie :)

I Jezus odkupił min. twoje grzechy na krzyżu, a Ty do jednego przyznajesz się z uśmieszkiem na końcu zdania? No tak średnio w sumie to wyszło.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

 

Wiem, że nadales sobie tu status, którego nie masz w realu, ale tam też jest fajnie :)

I Jezus odkupił min. twoje grzechy na krzyżu, a Ty do jednego przyznajesz się z uśmieszkiem na końcu zdania? No tak średnio w sumie to wyszło.

To jest najlepsza rzecz na tym forum i główny powód dla którego tu siedzę, bez kitu.

Tak, bo nikogo nie sądzę;) nie pisałem tego na poważnie, nie myślę tak. Przepraszam że Cię wykorzystałem w przekomarzance z Rapparem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To jest najlepsza rzecz na tym forum i główny powód dla którego tu siedzę, bez kitu.

Tak, bo nikogo nie sądzę;) nie pisałem tego na poważnie, nie myślę tak. Przepraszam że Cię wykorzystałem w przekomarzance z Rapparem:)

Cały czas kogoś oceniasz. Np w tym wątku jakąś łaskę i 50letniego gościa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.