Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkich oczekiwań nie miałem, bo KSW uważam za parodię poważnej organizacji, ale tą galą przeszli samych siebie. Żenujące pyskówki na konferencjach, żenujące pokazówki na ważeniu, żenujące walki i żenujące werdykty będące idealnym podsumowaniem tego syfu. Ogarniętych gości można policzyć na palcach jednej ręki rozerwanej przez wybuch granatu, a cała reszta to banda pajaców sprowadzonych do podbicia oglądalności i naciągnięcia frajerów na PPV. Tak czy siak bilety wyprzedane, kasa się zgadza, więc kolejny wielki sukces Komediowych Sztuk Walki.

 

Szkoda strzępić ryja...

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragikomiczna gala. Niestety ale wyrównanych pojedynków jak na lekarstwo a te co były, cóż pozostawiają niesmak w kwestii wyniku. Bo o ile zwyvięstwo Mameda jest dla mnie okej, no tak wyszło po wypunktowaniu kolejnych rund, to wynik Jurasa czy Gamrota śmierdzi mocno. Cóż rywale Popka ( tu spodziewane), Różala(tu się zawiodłem), Pudziana czy Janikowskiego się nie stawili. Poziom gali mocno przecietny. Fajne zakończenia walk Różala i Andryszaka - warto zobaczyć. Reszte można odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragikomiczna gala. Niestety ale wyrównanych pojedynków jak na lekarstwo a te co były, cóż pozostawiają niesmak w kwestii wyniku. Bo o ile zwyvięstwo Mameda jest dla mnie okej, no tak wyszło po wypunktowaniu kolejnych rund, to wynik Jurasa czy Gamrota śmierdzi mocno. Cóż rywale Popka ( tu spodziewane), Różala(tu się zawiodłem), Pudziana czy Janikowskiego się nie stawili. Poziom gali mocno przecietny. Fajne zakończenia walk Różala i Andryszaka - warto zobaczyć. Reszte można odpuścić.

100 %racji

 

dobrze chociaz ze Wrzoskowi nie dali zwyciestwa ,a zwyciestwo Mameda spokojnie sie obroni szkoda tylko tego cebulactwa ktore przez 10 lat go wielbilo bo robil show a teraz go wygwizduja.Cos mi sie zdaje ze to byla jego ostatnia walka w KSW i pojdzie do ACB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim skromnym zdaniem te gwizdy moga zadecydować o przejściu do ACB. Mamed powoli przestaje być przez fanów(albo jak widać już przestał) traktowany jak najwiękza gwiazda organizacji. Szkoda trochę tych problemów Materli bo byłby naturalnym następcą. Ale KSW ma kim walczyć. Dojdzie Małysz, Michal Szpak, był/jest Juras to może Janisz?

A tak serio to nie jest źle, organizacja ma już ugruntowaną pozycję na polskim rynku i mogą sobie pozwolic na stratę Mameda.

 

Fatalna byla decyzja z podpisaniem Koksa. Ja rozumiem freakfight z Popkiem, ale Koks nawet nie udawał, że mu zależy. Przyjechał, pomachał łapami i kasa leci. Można było poszukać kogoś nieco bardziej ambitnie do sprawy podchodzącego. Wciąż freaka, ale jednak.

 

Koksu jest chyba najlepszym mozliwym freakiem.

 

Nigdy w zasadzie nie ogladam  KSW, ale przypadkowo sie natknalem i obejrzałem ten cały cyrk. Mamed ledwo co pokonal Mankowskiego a jak dostal parfe gwizdow to sie obrazil jak jakas primabalerina. No niemal padlem ze smiechu.

 

To ze w prime sie zdecydowal na obijanie kelnerow i bycie bozyszczem kibiców to jak uslyszla ze nie 'kochaja; go to fochem jebnął.

 

Polskie mma słabo idzie w góre skoro nie ma prawdziwych pojedynkow na najwiekszej gali najwiekszej organizacji. Poziom katastrofalny i brak prospektów. KSW woli trzepac kase niż rozwijac mma.

 

 

 

Nunes vs Shevchenko  no niestety lesba ja rozniesie choc ktos w koncu moglby jej utrzec nosa i ja uspic

 

 

 

Shevchenko jest utalentowaną strikerką i potrafi robic adjustments. Nunes ma moc :) ale w pierwszym ich pojedynku to trzecia runda była dla Shevchenko kiedy Amanda juz lekko dyszala. 5 rund- a przy emocjonalnej amandzie moze to wyjsc na jej niekorzysc. Licze na 5 rundową batalie i wymiany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

UFC 25 Fox  Gastelum vs Weidmann troche nie rozumiem tego zestawienia  3 wygrane z rzedu przeciw 3 przegranym. Gastelum jak dobrze przyjara to Krzysiu bedzie w opałach choc chcialbym jego zwyciestwa.Na jego korzysc przemawiaja warunki  jest ok 10cm wyzszy i jestem ciekaw czy  to wykorzysta czy juz nastapil jego regres formy.

 

 

Umm, Chrissy powinien dostac kogos z nizszej półki, ale oczywiscie sie upiera przy swoim. Po trzech dewastujacych porażkach UFC daje mu kolesia który w MW trzaska aż miło. Fatalne zestawienie które nic nie daje Weidmanowi, a może mu tylko zaszkodzić. Gastelum i tak non stop placze ze chce wrocic do WW, ale chyba nie ma potrzeby skoro nie potrafi kontrolowac swojego tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądałem to ze 2 dni temu i nie mogłem się przestać się śmiać. Trash-talk w stylu "gruby cwelu, ciągnij mi lachę", amunicja w postaci opakowań słomki ptysiowej, a do tego czerwony, kwiczący ze śmiechu jak świnka, Mirek.

 

Zastanawiałem się jak to powstało i wymyśliłem. Nie było żadnego planu, po prostu Mirek powiedział: "dobra panowie, musicie się teraz posprzeczać, żeby było profesjonalnie jak w UFC". No to się posprzeczali na swoim poziomie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legitnie Yamaaki zjebał na gali Chiesa -Lee. Na miejscu Chiesy bym się odwoływał, nie odklepał, więc walka trwa i c***.

 

Jak tylko zobaczyłem ze Mario bedzie sędziowła to się lekko skrzywiłem. No i rzeczywiscie lekka kontrowersja i nie pierwsza w karierze Yamasakiego którego sporo razy broniłem. Ale już chyba zaprzestanę :D

Chiesa sie odwoluje / z całkiem niezłą linią obrony wyjasniając cały proces obrony/ ale to raczej nic nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w nocy ufc 213 

 

Nunes vs Shevchenko  chcialbym wygrana Val ale lesba ja rozjedzie  walka jednak odwolana bo brazolka trafila do szpitala( JJ zaproponowala ze ja zastapi hahhah  podbija fejm)

Werdum vs Overeem - wygra ten ktory bedzie mial mniej szklana szczeke  team konina

Romero vs Whitakker - chcialbym by Yoel wygral i poszedl po pas Bispinga

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.