Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie plan byl prosty: conor zdobywa dwa pasy teraz. Oba wakuje, bo idzie na roczna przerwe - partnerka jest chyba w ciazy. Zapewnia jednak sobie przy powrocie od raxu walki o pas - sprzedaje takie ppv ze lysy pojdzie na takie warunki. Tym samym ominie walke z Tonym, Khabibem a i poczeka co w ,,jego" dywizji sie wydarzy. Jak wroci to dostanie tu i tu walke o pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.mmarocks.pl/ufc/tymoteusz-s-oskarzony-o-okrutne-zabicie-kota-zawodnik-przyznal-sie-do-winy

 

Temat nie do końca z mma związany ale jako, że Ś. jest zawodnikiem mma no to idzie tutaj. Koleś który ma tak nie po kolei we łbie jak Tymek nie powinien walczyć w mma. To zabicie kota w totalnie bezsensownej sytuacji ( bo przypadkiem różne rzeczy się dzieją np. kiedy kot ci pod koła wbiegnie ale tu to debilizm totalny) pokazuje obraz człowieka mającego problemy z życiem w społeczeństwie. Takich ludzi powinno się wykluczać na pewno ze sportu ( i mam nadzieję, że FEN jak i klub gdzie trenuje Tymek go wywalą) jak i ze społeczeństwa. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ten mankowski, mcguire'm tak sobie pomiata jak ścierwem. 

mam nadzieje, że popuś coś pokaże, bo to troche wiocha że taka walka jak ta mcguire mankowski jest przed tym cyrkiem. widać po tym angielskim komentarzu, że gala i zawodnicy są poważani przez zagranicznych komentatorów, zachwycali się poziomem borysa. zobaczymy co powiedzą o pudzianie i popku i ich 'technikach'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ksw jest słabe


dobry ten mankowski, mcguire'm tak sobie pomiata jak ścierwem. 

mam nadzieje, że popuś coś pokaże, bo to troche wiocha że taka walka jak ta mcguire mankowski jest przed tym cyrkiem. widać po tym angielskim komentarzu, że gala i zawodnicy są poważani przez zagranicznych komentatorów, zachwycali się poziomem borysa. zobaczymy co powiedzą o pudzianie i popku i ich 'technikach'. 

 

tam przeważnie tak jest :smile:

 

15230726_1816844595238394_81746613374046

Edytowane przez montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.