Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Japrdl.... czekalem i jaralem sie walka Nurmagomedov vs Ferguson to ten sie wypie.... w studio i uszkodzil wiezadlo w kolanie :hopelessness:

 

Max Holloway to mocne nazwisko na zastepstwo ale przewaga w warunkach Kebaba pewnie spowoduje ze bedzie nim rzucal po oktagonie ak szmacianka.

 

Po za tym rewanz JJ z Namajunas i wydaje mi sie ze po walce bedzie and still UFC champion :grumpy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japrdl.... czekalem i jaralem sie walka Nurmagomedov vs Ferguson to ten sie wypie.... w studio i uszkodzil wiezadlo w kolanie :hopelessness:

 

Max Holloway to mocne nazwisko na zastepstwo ale przewaga w warunkach Kebaba pewnie spowoduje ze bedzie nim rzucal po oktagonie ak szmacianka.

 

Po za tym rewanz JJ z Namajunas i wydaje mi sie ze po walce bedzie and still UFC champion :grumpy:

 

Na lowkingu fajnie to rozpisali, JJ miała mega problemy z wyczuciem dystansu, ale niestety to nie była raczej wina złego scinania wagi, a wyśmienitej pracy na nogach Rose. Będzie ciężko, chyba że Aśka zrobi nie tylko swoje, ale też przyłoży się do ustawienia pod Rose. Inaczej pewnie zostanie skarcona za nietrzymanie gardy jak w pierwszej walce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-04-05/ufc-223-team-mcgregora-zaatakowal-autobus-jeden-zawodnik-ranny/?ref=slider

 

Tego, że Conor to przereklamowany bezmózg nie trzeba nikomu udowadniać, ale tu przerósł sam siebie. Jeśli kiedykolwiek zawalczy na gali UFC to będzie potwierdzenie, że Dana (i wyższy management) traktuje zawodników nie inaczej jak niewolników.

 

A jeśli to ustawka(w której ucierpiał Chiesa i może wypaść z gali) to znaczy, że UFC spadło już poniżej poziomu absurdu KSW i WWE

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedys Tyson powiedzial  " Czlowiek moze wyjsc z getta ale getto z czlowieka nigdy"  idiota cwany z banda chcial sie niby mierzyc  z kabibem (mogl zwolac swoich dagestanskich braci i zaorac rudego) a przed walka w oktagonie to sie miga.

 

 

Rose Namajunas tez jechala tym busem i ponoc byla wstrzasnieta tym zdarzeniem a wiedzac ze ona i bez tego ma lekko pod deklem to ciekawe czy odbije sie to jakos na jej postawe w walce z JJ

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holloway wypada z walki z Nurma z powodu klopotow przy scinaniu wagi....

 

Kolejnym rywalem bedzie Anthony Pettis 

 

Tony wypierdala się o kabel, wchodzi Max na zastępstwo. Khabib zaczepia Lobova, po czym wpada Rudy i niszczy autobusy. Rudy do aresztu, a Khabib robi wyjątkowo wagę na 154,5. Max wypada z walki, na zastępstwo wchodzi Pettis i ma godzinę na zbicie wagi.  co tu sie odpierdala

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrku ciag dalszy Nie Pettis a Al Iaquinta bedzie rywalem Nurmy w walce o mistrzostwo kategorii lekkiej choc sportowo to pewnie wieksze wyzwanie dla kabiba

 

Jutro to sie pewnie jeszcze zmieni...

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to była ustawka. Podobnie twierdzi Kawulski z KSW a na ustawkach to on się zna dobrze. Tylko ustawka wymknęła się spod założonego scenariusza. Być może nie było scenariusza i to był błąd. Jeśli Conor miał wpaść z ekipą i "zadymic" to poleciał po bandzie.

Ale tak per saldo to zrobiła się niezła promocja eventu.Myślę za Dana jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to była ustawka. Podobnie twierdzi Kawulski z KSW a na ustawkach to on się zna dobrze. Tylko ustawka wymknęła się spod założonego scenariusza. Być może nie było scenariusza i to był błąd. Jeśli Conor miał wpaść z ekipą i "zadymic" to poleciał po bandzie.

Ale tak per saldo to zrobiła się niezła promocja eventu.Myślę za Dana jest zadowolony.

Byc moze za duzo przyjal do nosa i mu odcielo myslenie  i przecholowoli .  walka Nurmy z Rudym przyniesie pewnie najlepsze zyski z ppv dla ufc( jesli do niej dojdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac Rudego to moga robic podchody pod wrzesien, gala w Rosji i naplyw $$$ z ppv. Niby nie chce mu sie juz walczyc, ale ten jeden raz przeciwko Nurmie, gdzie jeszcze naplynie masa irlandzkich kibicow...ewidentnie tutaj ustawka wymknela sie spod kontroli, no i Orzel powoli zaczyna lapac flow w tym temacie, bo gdyby nie zaczepka z jego strony to Chicken do Brooklynu pewnie by nie zawital

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidomi sędziowie w UFC, jak jeden z nich dał tylko jedną rundę Karolinie to ja nie wiem.

 

Btw. uwielbiam jak ona stoi jak taka 16-latka gdy Bruce Buffer ją zapowiada, rączki za siebie, lekko się buja na boki ramionami i uśmiech do kamery :smile:

 

O tak jak tu: https://prnt.sc/j2d5ef

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidomi sędziowie w UFC, jak jeden z nich dał tylko jedną rundę Karolinie to ja nie wiem.

 

Btw. uwielbiam jak ona stoi jak taka 16-latka gdy Bruce Buffer ją zapowiada, rączki za siebie, lekko się buja na boki ramionami i uśmiech do kamery :smile:

 

O tak jak tu: https://prnt.sc/j2d5ef

Uwazaj bo Zabor cie bedzie scigal :playful:

 

szkoda JJ  ale mistrza trzeba znokautowac albo wyraznie wypunktowac a tu nie bylo tego

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia odkąd wyjechała do USA, jak dla mnie zaliczyła regres, to k**** skakanie na jednej nodze na treningach, rzucanie piłki pod kątem 45 stopni trzymając palec na nosie i inne wymyślne ćwiczenia, zrobiły z niej umięśnioną babkę, która straciła szybkość i tą dzikość. Jak Asia robiła tarcza w Arrachionie,to nie było wiadomo skąd lecą łokcie, a w tej walce zero pomysłu, jeden dwa, jeden dwa, wejście w wymianę na sierpy z zamkniętymi oczami, jeden dwa, front w powietrze, jeden dwa.


 


Kategoria musza  teraz? czy zmiana gymu i czekanie jak brazolki zgwalca Rose ?


Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia odkąd wyjechała do USA, jak dla mnie zaliczyła regres, to k**** skakanie na jednej nodze na treningach, rzucanie piłki pod kątem 45 stopni trzymając palec na nosie i inne wymyślne ćwiczenia, zrobiły z niej umięśnioną babkę, która straciła szybkość i tą dzikość. Jak Asia robiła tarcza w Arrachionie,to nie było wiadomo skąd lecą łokcie, a w tej walce zero pomysłu, jeden dwa, jeden dwa, wejście w wymianę na sierpy z zamkniętymi oczami, jeden dwa, front w powietrze, jeden dwa.

Kategoria musza teraz? czy zmiana gymu i czekanie jak brazolki zgwalca Rose ?

To samo sobie pomyślałem. Była 1 na 1000,dominatorką w tym co robiła, teraz oczywiście nie to, że jest słaba, ale jest jedną z wielu dziewczyn pod wzgledem stylu walki. To co, teraz Kowalkiewicz vs Namajunas2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.