Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Michał M. ps. Cipek zatrzymany przez CBŚ. A skoro zrobił to CBŚ to xnaczy, że nie chodzi o znęcanie się nad kotkiem. Ma już wyznaczonego obrońcę więc pewnie za chwile będzie wiadomo o co chodzi. Nie oceniam go na razie, za mało informacji, zbyt dynamiczna sprawa. Jak będzie wyrok to się odniosę. Wiem tylko tyle, że KSW teraz pewnie sra po gaciach. Mamed poszedł do ACB, Bedorf przegrał, Popek nie ma trenera, teraz Michał. Kiepsko to wygląda dla KSW na Narodowym. Mam też nadzieję, że jeśli sprawa Michała ( i ewentualnie inne sprawy w przyszłości) okaże się poważna a zawodnik winny to KSW się od takich ludzi odetnie.

More info

 

http://www.mmarocks.pl/ksw/oficjalne-stanowisko-ksw-w-sprawie-zatrzymania-michala-m

 

Edit. Udział w zorganizowanej grupie przestępczej

 

Edit2. http://m.onet.pl/sport/mma,842wph

O k**** tyle MILIARDÓW. Co tam się odpierdzieliło.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niepotrzebnie w pierwszej walce po powrocie walczyła z Nunes powinna dostac kogos na przetarcie a potem dopiero myslec o pasie.

Danka jednak zobaczyl kase + ego pyzy i skonczyło sie mocnym wpierdzielem.

 

Watpie ze wroci , chyba juz mysli o czyms innym (filmy itp) a jak powroci to  powinna kopnac w dupe tego idiote Edmunda bo to pseudo fachowiec 

 

jak nie lubie Cyborg to chcialbym zeby zawalczyla z  Nunes ale przy jej problemach z waga i koksem to raczej nie realne

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ale Helda oszukali. miałby na rozpisce wielkie nazwisko, ale sędziowie odjebali cyrk.

 

za to zachowanie Lauzona po walce mega.

 

https://twitter.com/MarcinHeld/status/820871612652142592

UFC powinno zmienić na No Contest teraz. Co do następnego rywala to może nie będzie tak źle. UFC widziało jak zawalczył. Widziało, że był lepszy. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

No dziisiaj sie sie szykuje niezla młockaa :nevreness:

 

Jak dla mnie Jotko ma trudnego rywala ale wydaje mi sie ze ogarnie a co do Aski to od kilku dni chodzi mi po glowie ze przegra... przez KO.

Walka z Andrade bedzie trudniejsza od pojedynkow z Klaudiuszem.

z rozsadnym gameplanem JJ powinna to wygrac. Jednak Andrade jest nieprzewidywalna  i jednym ciosem moze uspic Aske a jej swietne ciosy na " schaby" moga odciac duzo tlenu oby JJ wykorzystywała szybkosc i trzymala ja na dystans.Technika bokserska i kickbokserska  jest po stonie Jedrzejczyk , po stonie Andrade napewno sila i wytrzymalosc(przez 3 rundy). No i ciekawi mnie jak brazolka bedzie wygladac koncycyjnie  w rundach mistrzowskich jesli do nich dojdzie,  wytrzyma czy spuchnie?

 

Walka wieczoru miedzy Miociciem a Cigano tez petarda. Obaj pozytywni goscie ale mam nadzieje że Junior go ubije i odzyska pas

 

W najblizszym czasie szykuje sie kilka fajnych pereleek

 

UFC 25 Fox  Gastelum vs Weidmann troche nie rozumiem tego zestawienia  3 wygrane z rzedu przeciw 3 przegranym. Gastelum jak dobrze przyjara to Krzysiu bedzie w opałach choc chcialbym jego zwyciestwa.Na jego korzysc przemawiaja warunki  jest ok 10cm wyzszy i jestem ciekaw czy  to wykorzysta czy juz nastapil jego regres formy.

 

UFC 212 Karola vs Gadelha serce wola Karola rozum glosi Klaudiusz. Brazolka w parterze jak i na calym dystanie ja wypunktuje chyba ze Karola ja ubije  ( Karolina w mini i w szpilkach na tle skokszonych brazolek -petarda :shame: )

 

UFC 2013  Werdum vs Overeem- licze na KO w wykonaniu koniny

Nunes vs Shevchenko  no niestety lesba ja rozniesie choc ktos w koncu moglby jej utrzec nosa i ja uspic

 

UFC2014 wisienka na torcie  Jones vs Cormier II  

Licze ze Jones tego nie spierdoli i nie wypadnie przez dragi albo inne latajace staruszki

Cormier jest mi obojetny ale jak widzi Jonesa to staje sie idiota  i na sile probuje cwaniakowac i zgrywa badboya ani to madre ani tymbardziej smieszne. Widac ze Bon Jones siedzi mu w glowie i on juz 2miesiace przed walka ja mentalnie przegrywa i robi z siebie klauna.

Jones nabijacy sie z Cormiera ze rozwalil go po weekendzie z kokaina - padlem :loyal: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XOwOB6mlj3E

 

A  gdzies tam  w oddali Bisping uciekajacy przed "zolnierzem Boga"Romero  :onthego: 

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.