Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej Polacy znudzili się Mamedem, który nie dość że ostatnio jest cieniem własnego siebie, to jeszcze nabrudził tymi szopkami z islamem. Żeby było jasne: ja na niego po walce z Borysem nie gwizdałem, ale sympatią go nie darzę. Niech wraca do siebie, płakać nikt nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jon Jones ubil Cormiera jak swiniaka - cos pieknego :peaceful:

the King is Back

 

Jones chwalacy Cormiera i ten szlochajacy jak prosiaczek idacy na rzez   padlem  :playful:

 

Dziwię się, że można trzymać kciuki za typa, który ma tyle za uszami co Jones. Ja mam nadzieję, że przy następnej "wpadce" wreszcie wyląduje tam gdzie jego miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnikiem jest wybitnym  i interesuje mnie to co robi w oktagonie a jego zycie po za sportem mnie nie obhodzi.

 

A myslenie ze reszta jedzie tylko na witaminach i owocach jest dla mnie smieszna .

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnikiem jest wybitnym  i interesuje mnie to co robi w oktagonie a jego zycie po za sportem mnie nie obhodzi.

 

A myslenie ze reszta jedzie tylko na witaminach i owocach jest dla mnie smieszna .

 

Mnie obchodzi o tyle, że facet powinien siedzieć w więzieniu, a nie walczyć w oktagonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np Hajto tez powinien siedziec a komentuje niestety takie sa czasy ze bogaty moze wiecej

 

No właśnie. Stąd moja antypatia dla Jonesa. Uważam, że akurat sportowcy, to taka grupa, która powinna dawać dobry przykład młodzieży, motywować do zdrowego życia, ciężkiej pracy, hołdowania odpowiednim wartościom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mówię GSP vs Conor.

 

St. Pierre podobno chce wrócić tylko dla dużych wyzwań i wątpię aby walczył regularnie w dywizji.

Nie wiem czy Conor wroci. Cokolwiek jakkolwiek ale koles zrobi z siebie ofiare ze zabrali mu dwa pasy i byc moze bedzie jego koniec. Gsp moze i zejdzie do 170 a conor nie da rady w tej kategorii z nim. No i to musialaby byc walka o pas czyli ktos woodleyowi najpierw musi go zabrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Hrabia skonczy swoje panowanie. Gsp zawalczy z Woodleyem a dywizja 185 odzyska normalnosc. A potem gsp kontra whittaker i jeszcze hrabia vs romero

Przy całym szacunku dla GSP... Zobaczcie co czas robi z fighterami.. jak zmieniło się MMA przez tych parę lat...będę kibicowal GSP...ale szczerze wątpię czy jego występ będzie czymś więcej niż SKOKiem na kase...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.