Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna liczba, ale nie ma kompletnie znaczenia w ocenie walk mma dla sędziów (na gali nie mają do tego nawet dostępu).

Walka sama w sobie była po prostu słaba.

 

A twarz JJ po walce wiele mówi.

 

Skoro statystycy prowadzący sobie jakąś tam stronkę to łapią, to sędziowie powinni.

 

Twarz wiele mówi, a co mówi udo Rose, które było obijane całą walkę (49 ciosów więcej) na zmianę z ciosami na korpus (12 więcej)?

 

Sędziowie punktują runda po rundzie i Rose wygrała na pewno 1i2, JJ 3i4, 5 runda jest dyskusyjna, ale nawet po obaleniu JJ zadawała ciosy, a samo obalenie? Rose nie szła po nogę, nie szła w nogi, poleciała na JJ jak waląca się wieża, minuta więcej pojedynku i JJ by stała na nogach.

 

48-47 JJ, rundy 3,4,5 dla Polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro statystycy prowadzący sobie jakąś tam stronkę to łapią, to sędziowie powinni.

 

Twarz wiele mówi, a co mówi udo Rose, które było obijane całą walkę (49 ciosów więcej) na zmianę z ciosami na korpus (12 więcej)?

 

Sędziowie punktują runda po rundzie i Rose wygrała na pewno 1i2, JJ 3i4, 5 runda jest dyskusyjna, ale nawet po obaleniu JJ zadawała ciosy, a samo obalenie? Rose nie szła po nogę, nie szła w nogi, poleciała na JJ jak waląca się wieża, minuta więcej pojedynku i JJ by stała na nogach.

 

48-47 JJ, rundy 3,4,5 dla Polki.

Moim zdaniem nie, ale co ja tam wiem. Nie będę wchodził w dyskusję, bo akurat na JJ mi szkoda czasu.

 

Ogólnie to napisane jest "significant strikes" w tej statystyce. Ja w tej walce może z 20 takich ciosów które pod significant by się podciągały naliczylem. Po prostu słaba walka. Nudna.

 

A co do punktowania rund, to ja dałem 1, 2 i 5 Rose, ale się nie przywiązuję.

 

Dla mnie ogólny wygląd walki był taki, że z dwojga złego wybieram Rose, bo JJ nie zdetronizowała mistrzyni.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do punktowania rund, to ja dałem 1, 2 i 5 Rose, ale się nie przywiązuję.

 

Dla mnie ogólny wygląd walki był taki, że z dwojga złego wybieram Rose, bo JJ nie zdetronizowała mistrzyni.

 

1,2,5 to 3:2 a nie 4:1 :D

 

Ogólny wygląd, JJ trafiła 57 ciosów więcej, trafiła 37% wyprowadzonych przy 26% celności Rose i w każdej (sic!) rundzie trafiła więcej ciosów niż Rose :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2,5 to 3:2 a nie 4:1 :D

 

Ogólny wygląd, JJ trafiła 57 ciosów więcej, trafiła 37% wyprowadzonych przy 26% celności Rose i w każdej (sic!) rundzie trafiła więcej ciosów niż Rose :)

Nie twierdziłem, że dałbym 4:1. 3:2 to sprawiedliwy wynik.

 

Do liczb ciosów się Cardi nie przywiązuj, bo to serio nie jest najważniejsza rzecz w mma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że realny jest scenariusz że KK dostaje title shot z Rose, pokonuje ją a potem KK vs JJ i JJ znowu wraca na tron.

 

Pytanie tylko jak o czy w ogóle KK rozwinęła się od ostatniej walki z Rose. Bo ta na pewno zaliczyła progres.

Najpierw jest Andrade, potem Claudia i chyba na koncu KK. Brazylijki rozpracuja Roze. Pytanie czy JJ nie stanela troche w miejscu i Brazylijki nie poradza sobie i z nia. KK to 4-5 zawodniczka tej kategorii i chyba nic tego nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest Andrade, potem Claudia i chyba na koncu KK. Brazylijki rozpracuja Roze. Pytanie czy JJ nie stanela troche w miejscu i Brazylijki nie poradza sobie i z nia. KK to 4-5 zawodniczka tej kategorii i chyba nic tego nie zmieni...

Szansą jest chyba tylko fakt, że KK wygrała z Rose, i rewanż zwyczajnie może się dobrze sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lowking.pl/joanna-jedrzejczyk-gdybym-wiedziala-ze-punktuja-zostawilabym-tego-rekach-sedziow/

 

Nie wiem jak Wy, ale ja straciłem już do niej całą sympatię. Wygląda na to, że w Ameryce ją nauczyli tylko głośniej szczekać i kłamać na zawołanie. Doskonale wiedziała, że przegrała walkę, ale zamiast okazać szacunek rywalce, to pieprzy jakieś bzdury jakby była naćpana. Całujcie w stopy królową! Co za żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Conor jest dla niej idolem to co się dziwić. Aśka podobnie jak Woodley i inni pierdoli dużo a do Conora to im daleko.

 

Trash-talkerów się szanuje jak wygrywają. Jak przegrywają, spotykają się z falą nienawiści. Wcale mi jej nie żal. Myślałem, że może nabrała trochę pokory, ale chyba musi być totalnie na dnie, żeby się trochę ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janikowski rozbijajacy mudzina, Andryszak dostaje w walce o tytul a Soldic (masakrator Borysa) zlozyl sie jak domek z kart po bombie od Dricusa . 

 

Mankowski moze zapomniec o pasie .   Byle ogarniety zawodnik z zagranicy robi jak chce polskie gwiazdki ksw

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janikowski rozbijajacy mudzina, Andryszak dostaje w walce o tytul a Soldic (masakrator Borysa) zlozyl sie jak domek z kart po bombie od Dricusa . 

 

Mankowski moze zapomniec o pasie .   Byle ogarniety zawodnik z zagranicy robi jak chce polskie gwiazdki ksw

 

Moim zdaniem bardzo dobrze, ze wreszcie zaczęli sprowdzać zawodników, którzy weryfikują stan sportów walki w Polsce. Na DSF też nas ruscy cisnęli ostro. Jedyne w boksie dalej sprowadza się Węgrów i Słowaków oraz promuje stuletnich Adamków czy beztalencia w postaci Zimnochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** to temat o MMA, o czym Wy gadacie :playful:

Gaethje drugi raz z rzędu wpierdol. Pytanie do Dejny czy go będzie trzymał i tak po kolejnej ew porażce bo styl ma wspaniały dla oczu.

 

edit: dobra, właśnie doczytałem że Justin ma jeszcze 5 walk w kontrakcie. Fajnie bo jego się zawsze dobrze ogląda a LW jest tak obstawiona w UFC że wszystkie te 5 walk będą z konkretami samymi.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.