Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] 1 Warriors - 5 Grizzlies


Chytruz

What what  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto

    • Warriors w 4
      1
    • Warriors w 5
      10
    • Warriors w 6
      32
    • Warriors w 7
      9
    • Grizzlies w 4
      0
    • Grizzlies w 5
      1
    • Grizzlies w 6
      6
    • Grizzlies w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio DeAndre Jordan rzuca FT na poziomie około 50% przy takim wskaźniku można trzymać go na boisku , jednak jeżeli zejdzie poniżej 50% trzeba będzie wpuścić Davisa lub grać small ballem z Barnes'em na PF no tutaj ciężko coś innego wymyślić.

 

 

 

CP3 w formie , Griffin wyciągający Gasola spod kosza , p&p and p&r CP3 z Griffinem , skoro Allen będzie przy CP3 to należało by wyprowadzić J.J Redicka na parę czystych pozycji , DeAndre Jordan jako rim protector i dający energię z ławki Jamal Crawford no i doświadczanie Doca na ławce trenerskiej .

 

Small ball przeciwko Memphis? Myślałem, że życzysz swojej drużynie sukcesu. ;)

 

To ładnie wygląda w teorii co piszesz i być może nawet w jednym meczu zaskoczy. Ale to są Grizzlies. Popsuli Duranta, popsuli Splash Brothers i myślę, że CP3 i kolegów też popsują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAC maja go2guy, nawet 2. GSW obecnie nie ma zadnych (w sensie maja HB ale przeciez to role player, a splash brothers musza wyrobic swoj limit cegiel per game).

 

Ta bo jak Reddick by usiadł na Thompsonie to ten same cegły będzie rzucał. 

 

______________________________________________________________

Abstrac***ąc od tego nienawidzę PO na forum. Każdy się podnieca po jednym meczu po to, żeby po kolejnym zmienić zdanie o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko LAF bo też piałbym z zachwytu nad swoją ekipą, ale bez zdrowego CP3 nie widzę ich w serii z Miśkami. CP3 to mózg tej ekipy, jest im niezbędny w 100 % dyspozycji by przejść czy to Miśki czy GSW. To jest moja opinia, z którą nie musi się wielu z was zgadzać. Dwa lata temu Mem pokazało już LAC, że bez jednego lidera ich pojadą, teraz dodatkowo mają Lee w składzie, który jest nadwyżką nad Księciuniem. Może to i podjarka, może tęsknota za starymi latami, ale jeżeli Memphis wchodzą w głowy GSW to czemu mają nie wejść w głowę Reddicka, Jordana, Riversa? No i hack a Jordan im akurat nie przeszkadza, bo ich tempo jest tak wolne, że rywal zawsze się ustawia w obronie więc to może być po raz kolejny istotny punkt rywalizacji. No i co ważne Blake z Barnesem nie będą tak szaleć na ofensywnej desce jak ze Spurs. W Memphis ma kto zbierać z własnej tablicy. Pożyjemy zobaczymy, ale z chęcią zobaczę rywalizację LAC z Memphis, szkoda że obaj pg nie będą w pełni dyspozycji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis na razie bardzo konsekwentnie realizuje swój plan. Zasieki w pierwszej linii z Tonym Allenem w roli miny przeciwpiechotnej i bunkier z masy Z-Bo/Marca/KK.

 

Inna sprawa, że wczoraj GSW naprawdę słabo rzucali; zdarzało im się nie trafiać z otwartych pozycji, dodatkowo fatalnie wykonywali wolne (Klay bodaj 3 niecelne - wtf?).

 

Adjustments: Livingston w miejsce bezbarwnego Barbosy i chyba więcej Speightsa zamiast small ball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz w ogóle GSW w PO? Speights gra mało bo jest marny i to, że w RS sobie rzuca z półdychy nie ma znaczenia, bo w PO jest MARNY. Gość się nie nadaje, a to że w RS zrobił jakieś cyferki na tym etapie nic nie znaczy, bo na jego miejscu mógłby być równie dobrze jego funfel Darrell Arthur. Jak rzucasz tym Ezelim to już zupełnie nie wiem czy prowokujesz czy robisz sobie jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace sie, kazdy mecz jaki widzialem w tych po z udzialem Speightsa byl bardzooo dobry, a widzialem 4

Kubbas o czym Ty piszesz? Jedynie G1 z Grizz można określic jako dobre, reszta to szrot. 

 

Najlepiej zarzucic nieogladanie spotkan, samemu nie proponujac wlasnych wnioskow. Rowniez pozdrawiam.

 

1. Proponujesz więcej Speightsa 

co wypunktowałem jego kontuzją

 

2.nagle zarzucasz mi propozycję grania 4/5 Iggy/Dr Green

czego nigdy nie powiedziałem, ba nawet nie zasugerowałem

 

stąd dalsza dyskusja jest bezcelowa, bo jak mam rozmawiać z kimś, kto w niekorzystnej dla siebie sytuacji stworzy sobie alternatywny świat i sam rozpisze odpowiedzi drugiego rozmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g2 i g3 z nop mial spoko, to nie jest gosc ktory bedzie rzucal duzo pkt

 

Jak to nie, ma średnio 10.4 ppg w 15 minut, wysoki procent shots per touch (czyli jak piłka do niego trafia, to zaraz leci w kierunku kosza) i ogólnie cały sezon robił za scorign punch z ławki.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to dlaczego?

Upatrzyli sobie tak jak Polacy Czikago czy jest w tym jakieś głębsze dno?

 

 

raczej wzgledy historyczne bo to było juz dosyc ciekawe miasto za czasów sprzedazy Alaski i tamtenty szedł korytarz emigracyjny dla Azjatów w tym i Rosjan tych berdziej ze wschodu.....

 

geografia po prostu .. NY dla Europy SF dla Azji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.