Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] 1 Warriors - 5 Grizzlies


Chytruz

What what  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto

    • Warriors w 4
      1
    • Warriors w 5
      10
    • Warriors w 6
      32
    • Warriors w 7
      9
    • Grizzlies w 4
      0
    • Grizzlies w 5
      1
    • Grizzlies w 6
      6
    • Grizzlies w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Speights prawdopodobnie nie zagra dziś w nocy, może nie jest to jakiś 6th men ale gdy wchodził robił swoje, zbierze w ataku rzuci coś z mid ale to tyle, tylko w PO takie małe cegiełki dają całość. Leonardo B. w G1 też wyglądał spoko, ale wtedy bardzo dobrze wyglądało całe GSW.

GNG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim finale mówisz? O tym co jest przed nami?

Jeśli tak to nie mam pytań..

 

dokładnie o tym 

 

2 posty wcześniej wspominasz RS i mecze Cavs - Memphis gdzie Cavs mieli Love'a który zmieniał cały gameplan defensywy Grizzlies , teraz wysocy Memphis okopią się w pomalowanym bo nie trzeba niańczyć Love'a na obwodzie i wtedy zobaczymy  .

 

zresztą trochę fantazjowanie bo Cavs w tym finale się nawet nie znajdą . Memphis też niekoniecznie

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o tym

 

2 posty wcześniej wspominasz RS i mecze Cavs - Memphis gdzie Cavs mieli Love'a który zmieniał cały gameplan defensywy Grizzlies , teraz wysocy Memphis okopią się w pomalowanym bo nie trzeba niańczyć Love'a na obwodzie i wtedy zobaczymy .

 

zresztą trochę fantazjowanie bo Cavs w tym finale się nawet nie znajdą . Memphis też niekoniecznie

1. Kto jest na wschodzie lepszy od Cavs?

 

2. Kto jest na zachodzie lepszy od Grizzlies?

 

Nie odpowiadaj - przekonamy się na początku czerwca. Na pewno nie będę chował głowy w piasek, jeśli będzie inaczej.

I nie będę szukał wymówek w stylu 'jak by Ci nie zagrali tak to było by tak ble ble ble..'

 

Pytanie jak się Ty zachowasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kto jest na wschodzie lepszy od Cavs?

 

2. Kto jest na zachodzie lepszy od Grizzlies?

 

Nie odpowiadaj - przekonamy się na początku czerwca. Na pewno nie będę chował głowy w piasek, jeśli będzie inaczej.

I nie będę szukał wymówek w stylu 'jak by Ci nie zagrali tak to było by tak ble ble ble..'

 

Pytanie jak się Ty zachowasz.

 

 

ja z gęby nie robię cholewy 

 

mam swoje zdanie i się jego zawsze trzymam - a że nie jestem wyrocznią z Tybetańskich gór to czasami nie mam racji i się pomylę - liczę się z tym i dlatego zobaczymy jak to będzie ale zdanie nie zmienię że w ewentualnym finale Cavs - Memphis byłby srogi wpierdol .

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, ma średnio 10.4 ppg w 15 minut, wysoki procent shots per touch (czyli jak piłka do niego trafia, to zaraz leci w kierunku kosza) i ogólnie cały sezon robił za scorign punch z ławki.

mialem na mysli ze to jest zwykly all around filler w druzynie, beda mecze ze bedzie rzucal, beda takie ze nie bedzie

 

ale w sumie zdziwiles mnie tymi statami ze az tak duzy procent ma rzutow per touch

 

ogolnie broni, rzuca, kompletny koles z lawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.