Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

To byl jedyny draft od lat by taka przebudowe przez draft zrobic, sam z # 6 rozwazalem winslowa ale cierpliwosci trzeba oubre portis to dwa lata dobijania sie do rotacji, mickey to chyba prospect na 18', a koniec koncow jak nie trafisz antony davisa w drafcie to chocby kazdy pick wypalil i robil przewidywane 40 fp to to jest rebuilding h wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony zakladajac anielska cierpliwosc GMa jakie byscie ustawili over/under na pytanie "ile solidnych zawodnikow wyjdzie z tych 8 pickowych rzutow kostka"? 2,5? 3? 3,5?

 

Wybrać zawodnika, który kiedyś będzie się nadawał do rotacji to jakieś 10% sukcesu - 90% to posiadanie go w momencie, kiedy zaczyna się łapać do tej rotacji dwa lata później- highly unlikely. Także co za różnica.

 

Ja takich potencjalnych 35+ fp za półtora roku, na ten moment w większosci olewam, bo nikt ich nie chce kupować nawet za kombinację 33lata/29fp na 6 tygodni do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie obrazicie – chciałem tylko wrzucić małe ogłoszenie:

 

Na forum sznurowadlo.pl prowadzimy rozgrywki w formacie H2H z draftem aukcyjnym, więc jeśli są tutaj jacyś chętni, by dodatkowo spróbować sił w "innej dyscyplinie", to zapraszamy, bo jest jeszcze trochę wolnych miejsc. W tym sezonie pierwszy raz powinno nam się udać stworzyć 2 ligi na drugim poziomie rozgrywek, a nawet tam poziom będzie wysoki.

 

Chętnych odsyłam tutaj: http://sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=22&t=264&st=0&sk=t&sd=a

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq już podsumował moje ruchy transferowe i wywołał mnie do tablicy.

 

Poprzedni sezon w sumie nieudany, liczyłem na top 3, ale Dirk zdziadział a Lee przepadł w rotacji, gdyby utrzymali swój poziom to kto wie ...

 

Plan był taki żeby radykalnie się odmłodzić skupić tyle picków ile się da i przy okazji wyciągnąć może kilku młodych z potencjałem, którzy już coś pokazali. Generalnie wszystko się udało, a co z tego będzie okaże się najszybciej pewnie za 3 sezony. Mogę powiedzieć, że wierze w moje wybory, bo są to goście z potencjałem ... ale co z tego wyniknie ... chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć.

 

Kilka razy kombinowałem już z przebudową, ale brakowało cierpliwości, tym razem będzie inaczej, poczekam, zgarnę jeszcze ze 2-3 nr 1 w drafcie i dopiero przyatakuje. :smile:

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl jedyny draft od lat by taka przebudowe przez draft zrobic, sam z # 6 rozwazalem winslowa ale cierpliwosci trzeba oubre portis to dwa lata dobijania sie do rotacji, mickey to chyba prospect na 18', a koniec koncow jak nie trafisz antony davisa w drafcie to chocby kazdy pick wypalil i robil przewidywane 40 fp to to jest rebuilding h wart

Ja również brałem bardzo poważnie pod uwagę Winslowa z #7. W zasadzie zastanawiałem się tylko pomiędzy Winslowem a Turnerem. Postawiłem na tego drugiego tylko z tego względu, że Indiana od początku będzie na niego stawiała i ma szansę od pierwszego sezonu dostawać sporą ilość minut. A w Heat został się Deng, który będzie zabierał minuty rookasowi. No i nie chcę czekać kilku sezonów aż wskoczy do S5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak , oplaciles Rogera czy chcesz miec 500 fp i jeszcze wybierac z waivera ?bo sobie tego nie wyobrazam,

Draft rookich skonczyl sie 24 godziny temu, wiec lorakowi zostalo na zejscie z pensji drugie tyle... a jest 47,1[!] powyzej limitu ;-)

 

Z drugiej strony moze po prostu wywalic 4 zawodnikow z dolu rotacji, ktorym pogorszyla sie sytuacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.