Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ruszamy z tym gównem.

 

1) Składy na pierwszej stronie zaktualizowane wraz z pickami na 2016,

2) Begin season wklepany na yahoo, więc do 23.09.2015 wszyscy na fa są waiverami,

3) Cavs i Pacers mają po jednym braku w składzie, bo Milutinova i Bynuma nie ma na yahoo, więc decyzja co do nich należy do GMów, z tym że Milutinov może być traktowany na 14 slocie jako draft rights jak Sarić, a Bynum by zajmował normalnie miejsce w rosterze.

 

W razie jakbyście zauważyli jakieś braki itp dajcie znać do mnie na PM.

 

Aha odnośniki do tegorocznych rookie na pierwszej stronie nie działają, jeszcze nie miałem zbytnio czasu by się tym zająć w skrypcie, ale myślę że w tym tygodniu to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3) Cavs i Pacers mają po jednym braku w składzie, bo Milutinova i Bynuma nie ma na yahoo, więc decyzja co do nich należy do GMów, z tym że Milutinov może być traktowany na 14 slocie jako draft rights jak Sarić, 

 

Taki był własnie cel. Milutinov zostaje w Cavs jako draft rights czyli obecnie poza składem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.