Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

musze przyznac ze takiej biedy dawno nie mialem w skladzie bez perspektyw na top5 - oj chyba z 7-8 lat - blone stracilem ale kuZwa - 7-8 lat to sie blanty i wodke po piwnicach robilo, niesamowity run na tym Dwighcie Melo i hwieczym - jak ja teraz wroce ? moze Wilq razem cos napiszemy ?  masz nade mna 2 letni head start - jak to jest? na co uwazac na co czekac i do kogo pisac z propsami?

 

jak narazie widze ten impass to kazdy kto jest w piwnicy chce sie dorobic kolega z piwnicy a koledzy z pietra z basen dziwkami i drinkami z palemkami ruchaja nasze panienki ktore to my powinnnismy ruchac

 

trzeba cos z tym zrobic  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowity run na tym Dwighcie Melo i hwieczym

To trzeba odnotowac, ze 5 lat z rzedu na podium z 2 przytulonymi misiami wyglada ladnie, wiec bedziesz mial co wspominac w tej zimie rosterowej...

 

- jak ja teraz wroce ?

Sporo trejdow, przesiew FAsow, trafi sie jakis wysoki/dobry pick i dasz rade. Pewnie za 2 lata, ale jednak.

 

moze Wilq razem cos napiszemy ?

Juz napisalem swoje manifestwo przebudowy w 2011 i mi wystarczy w tym temacie ;-)

Zreszta problem polega na tym, ze nie wiem na ile ten proces jest powtarzalny bo warunki sie zmieniaja. Np nie docenialem jak mi pomagalo, ze bylem nowy w lidze - i to w dodatku z niestandardowym punktem widzenia - wiec generalnie sie negocjowalo miodnie gdy prawie wszyscy mysleli, ze mnie dymaja bo nie wiem co robie. Pewnie Ciebie tez to dotyczy, ze teraz musisz placic wiecej za te same numery tylko dlatego, ze kiedys cos tam sie udalo...

 

masz nade mna 2 letni head start - jak to jest? na co uwazac na co czekac

O ile generalnie nie zazdroszcze zamiatania dna tabeli to jedno trzeba przyznac, ze w tym stanie jest duzo wiecej mozliwosci by sie wykazac i aktywnie poszalec/poeksperymentowac. Gdy jestes kolo limitu i lubisz za duza czesc swojego skladu to robi sie nuda i jest duzo mniejsze pole do manewru.

 

i do kogo pisac z propsami?

Gdybym byl zlosliwy to bym napisal, ze ja uderzalem do ai3 ;-) Ale nie jestem, wiec wg mnie mniej istotne do kogo od tego kiedy i z czym. Kazdy GM moze popelnic blad w odpowiednich okolicznosciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mocno ciekawy, co bedzie z tego będzie z tego Bjelicy. Teoretycznie jest ktorys tam w rotacji, ale jest i najlepszym koszykarzem, ktory był dostepny z waivers. Zdecydowałem sie na niego, gdyz rok temu tez wybrałem "gotowy produkt" z Europy (w fbx3) w postaci Nikoli Miroticia i sie nie zawiodłem. Serbski Hiszpan podobnie jakNemanja, tez miał olbrzymia konkurencje (chyba nawet wieksza niz nowy Wilk), a jak pokazał rookie season dobry gracz sprawdzi sie i odnajdzie w kazdym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, zawsze wiedziałem, że nie jesteście bezużytecznymi słupami.

Bo to byla dziwna prosba i mistrzowi sie nie pomaga tylko go bije ;-)

Co za roznica o ktorej godzinie sie dowiedziales jakiego bolka dostales?

I tak nie mogles na to zareagowac dopoki nie bedziesz mogl sam zobaczyc wynikow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się wyciągnąć Amarego i Bartona

 

Teraz już wiem.

 

Co za roznica o ktorej godzinie sie dowiedziales jakiego bolka dostales?

I tak nie mogles na to zareagowac dopoki nie bedziesz mogl sam zobaczyc wynikow...

 

Znaczna, mają całą listę mógłbym umierać z nudów w robocie dobre 20 minut krócej.

 

 

 

Anyway, liczę że Amare dostanie ze 24mpg i wyjdzie ponad 30. Barton pod koniec zeszłego sezonu miał swoje momenty, może w nowym chaosie Denver się odnajdzie.

 

Ogólnie dalej nie daje mi żyć strata Paytona w drafcie rok temu, do tego dolna część mojego składu jest w ruinie przez zupełnie niepotrzebny zryw Rogera i nie startuje z tak dobrej pozycji jakbym mógł gdyby lk#1 gorzej wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team to beat 

Lorak - Davis DJ - jesli reszta zagra swoje plus dobre pickupy na FA - nie widze jakby mial to przegrac 

 

Contenders 

Marcos - must go up Tragic 

Jendras - zespol reka stopa 

Wilq - everything goes right 

 

Pretenders 

Roger - z przodu liceum z tylu muzeum 

Chytruz - gimme some room to move 

 

Long shot 

Obi - kreyzee postep Wigginsa i Giannisa plus odwazne ruchy na rynku 

Pewee - all in na Kyriego  

Mar - DrToudi - jeden robi za wiele drugi nic nie robi 

 

what it takes 

jaja by poswiecic mlody asset za cos na 'dzis/teraz' - czekam na to 

top3 pickup roku na FA - Whiteside 

kosztuje 15 a robi 40 - rok temu Chytry - Lou, Evans, Dieng

zdrowie zdrowie zdrowie ten Cie doceni kto Cie stracił  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waivery były więc teraz predictions chłopaki.. wilqu liczę na Ciebie.

Po tym jak rok temu przyszlego mistrza mialem poza Top10? ;-)

 

Ale ja tam lubie ta zabawe w bledne przepowiednie, wiec prosze bardzo...

 

Przy czym najpierw garsc uwag technicznych odnosnie ponizszej listy:

- celowo rozbilem to po 5 druzyn do kazdej grupy zeby wyraznie zaznaczyc rejony tabeli bo nie trawie projekcji, ktore mozna niemal dowolnie interpretowac [przy tej okazji mialbym prosbe zeby wszyscy ze swoimi projekcjami tak robili to latwiej bedzie porownywac!!].

- kolejnosc w samej grupie jest mniej istotna chociaz przy niektorych granicznych przypadkach sie zastanawialem czy nie umiescic w grupie wyzej/nizej.

- uwzglednialem, ze beda jeszcze uzupelnienia druzyn z FAsow tzn jak ktos ma marna druga polowe skladu to zakladam, ze szybko ich zastapi jakimis solidniakami kalibru 25-33 fppg.

- w tym roku nie wytrzymalem i zaczalem brac poprawke na historie GMow. Mam dosc przecenienia ciagle tych samych druzyn...

 

Po tym wstepie czas na main event ;-)

 

Contenderzy do mistrzostwa: Knicks, Kings, Celtics, Cavs, 76ers,

Gorna czesc srodka tabeli: Spurs, Mavs, Heat, Lakers, Suns,

Dolna czesc srodka tabeli: Bulls, Nuggets, Bucks, Rockets, Sonics,

Contenderzy do topowego picku: Clippers, Pistons, Pacers, Grizzlies, Magic.

 

Garsc wyjasnien co z czego sie wzielo...

- lorak i piotreksuper sa u mnie tak wysoko glownie przez wiek fundamentow. Nie tyle uwielbiam ich sytuacje co zakladam, ze obaj wejda all-in i sprzedadza przyszle lata oraz nerke zeby osiagnac sukces.

- gdyby nie idiotyzm Lawsona, Kings, Pacers i chwyt Olynyka to bym sie bez skrepowania umiescil jako #1, ale niestety za duzo przybylo zmian w dol by trzymac sie tego scenariusza. Pietnuje w/w.

- moze troche za malo respektu daje mistrzowi, ale wg mnie to bylo wstrzelenie sie w zbyt wiele korzystnych sytuacji jednoczesnie by to byla powtarzalna strategia.

- wielokrotnie zartowalem z podejscia PeWee, ale jestem fanem jego ostatniego offseason i zakladajac solidne uzupelnienia tym razem ide w druga strone. Nawet powaznie sie zastanawialem nad podmianka Spurs i 76ers, ale jednak za malo wiem o zachowaniu PeWee jako contendera by to zrobic.

- dziwnie sie czuje umieszczajac ultra aktywnego komisza w tierze 2, ale wg mnie to czas, ze trzeba splacic kredyty zaciagniete na walke w poprzednich sezonach.

- zakladajac, ze Krzemo nie zmieni kursu to #1 draftu 2016 bym mu dal dzisiaj...

 

A jak Wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak - Davis DJ - jesli reszta zagra swoje plus dobre pickupy na FA - nie widze jakby mial to przegrac

Wszystko fajnie, ale jakie sa szanse, ze Wade i Kobe zagraja swoje?

Z ich wiekiem i historia urazow co to w ogole znaczy? 50-60 solidnych gier?

 

Mnie najbardziej intryguje jaki bedzie popyt trejdowy na kontuzjowanego Wade'a czy Kobo...

bo jesli marny lub zaden to drogie niegrajace sloty moga rozlozyc kampanie loraka.

 

Wilq - everything goes right

True, true, ale czy to zdanie nie pasuje do jakiegos mistrza?

 

kosztuje 15 a robi 40 - rok temu Chytry - Lou, Evans, Dieng

Tyreke kosztowal 40 ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to następująco:

 

1, Contenderzy: 76s,Celtics,Knicks,Cavaliers,Kings.

W tym koszyku największą niewiadomą jest zespół Loraka. Jest A.Davis i Deandre ale Kobas,Wade i Duncan nie zagrają pełnego sezonu a wąska ławka może nie wystarczyć na wykorzystanie slotów. 

2.Miejsca 6-10 : Lakers,Miami,Dallas,Spurs,Bulls, każdy z tych zespołów może wskoczyć do Top5 przy odrobinie szczęścia na Fa :rugby:

3.Miejsca 11-16: Phoenix,Houston,Bucks,Denver,Seattle,Memphis, podoba mi się skład Bulka: R.Jackson, Middleton,Bledsoe, ibaka, niezły fundament na kolejne lata.

4.Contenderzy do picku: Magic,Pacers,Pistons,Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie widzę na pierwszym miejscu, dolną połowa składu poszła sie jebać pod koniec sezonu, Dieng powienien troche spaść tymczasowo, moze uda mi się z tym wywalczyć podium. Czyli nic, bo tylko wygrana sie liczy.

 

Za to mogę wam dać 100% accurate predykszyns:

 

Wybierzcie se 6 najlepiej wyglądających składów.

 

2 z nich totalnie zjedzą kontuzje.

 

1 zagra mniej więcej na miarę możliwości, ale nikt nie odpali nic extra. Zajmie 3 albo 4 miejsce.

 

1 będzie miał kolekcję fajnie wyglądających gości grających career lows plus kilku młodszych typów, którzy mieli odpalic, ale jednak nie w tym roku.

 

Wygra ktoś, kto jakimś cudem przejedzie cały rok bez poważniejszej kontuzji.

 

Ta dam.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.