Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wilq - zycze powodzenia z JR Smithem - nigdy wiecej u mnie, raz 50 raz 13

Rozklad nie ma dla mnie znaczenia, wiec o ile srednia sie bedzie zgadzala to moze robic na zmiane 65 i 0.

 

nie wiem jak gosc o atletyzmie Kobego moze rzucac jedynie trojki i wsady z kontry

Bo nie ma umiejetnosci z pilka jak Kobo? Zreszta w Cavs co mialby wiecej robic? Taka ma wlasnie role...

 

BTW, sprzedalem picki bo drugi draft z rzedu IMO kiepsko trafily moje prospekty, wiec tym razem zamiast ich kisic na lawce olewam ten proces i zakladam, ze wezme ich sobie z FAsow za rok ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ich wezme za kilka miesiecy, ale zgadzam sie - jak masz sklad ktory o cos walczy i jestes niecierpliwy to draftpick to martwy slot 

jak u mnie Warren - 3 miesiace 0, 1 miesiac na FA, potem go wzialem, dzis starting5

w tym drafcie nie ma gotowych do produkcji i nikt poza Okaforem produkowac nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulek nie wziąłem Kaminskiego, bo to kolejny Hawes/Zeller/Hansbrogh :)

 

Zdecydowałem się na Mickeya, picków mam sporo, a ktoś może miałby podobny pomysł, Mickey może i jest niższy od Kaminskiego, ale ma więcej masy, jest zbudowany z mięśni, lepszy wingspan, no i wyżej skacze (nawet wyżej niż Towns). A no i w summerleague grał zajebiście. Kiedyś tak wyciągnąłem Millspa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad oddaniem Exuma, może być dodatkowo z tegorocznym pickiem nr 15. Z chęcią bym przytulil za ten tandem jakiegoś wysokiego. Oferty PM lub FB jeśli ktoś ma.

Myślę nad oddaniem Exuma, może być dodatkowo z tegorocznym pickiem nr 15. Z chęcią bym przytulil za ten tandem jakiegoś wysokiego. Oferty PM lub FB jeśli ktoś ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.