Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

West straci najwięcej ale będzie solidną 30, po czym w następnym poście, że West stał się zawodnikiem który nadaje się na FA. What?

 

Jak będzie trzech zawodników pobranych z FA, którzy na koniec sezonu będą mieć wyższą średnia niż West to będzie cud nad Wisłą.

 

Problem z Westem nie dotyczy tylko tego na ile zagra bo wg mnie jest w stanie zagrać na 30fp a to faktycznie solidny util.

Cenię go za to że nie wybrał kasy tylko chce pierścienia, ale w fantasy za to punktów nie ma i w rotacji u Popa może różnie skończyć.

Ale jeżeli taki ktoś waży 38 to jest to problem bo blokuje cap space, i to dużo bardziej niż jakiś FAs  który zrobi 25-30 ale waży 15-20. A cap space w sezonie może się okazać potrzebny żeby kupić jakiegoś innego weterana w gazie za drobne od kogoś komu tylko przeszkadza w picku. 

 

I żeby nie było, ja wiem że ja mam podobną sytuację z Collisonem który waży nawet więcej ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie generuje dyskusje wytykanie wad w innych druzynach ;-)

Tylko zasugerujesz, ze cos jest nie tak to od razu zostaje wlaczony tryb defense defcon 1...

 

Ale podstawą tutaj jest to że każdy wyżej wycenia własnych grajków bo przecież dlatego ich ma

Ano, na to staram sie zawsze brac poprawke...

 

wiLQ oczywiście że zakładam wariant optymistyczny, bo tylko w wariancie optymistycznym dany zespół ma szanse na tytuł.

... ale to wcale nie jest oczywiste, ze przyjmujesz taki punkt widzenia. W wariancie optymistycznym to pol ligi moze sie widziec na podium i wg mnie celem projekcji dla wszystkich w lidze jest znalezienie wariantu sredniego/realistycznego. A tak jak u siebie uwzgledniasz optymistyczny, a u innych nie to z zalozenia zaburzasz uklad.

 

 

Co do Westa pozwól że się z Tobą nie zgodzę. Mimo naprawdę mało ciekawej gry w Pacers zrobił prawie 40fp (aż nie mogę uwierzyć biorąc pod uwagę jaką kaszanę odwalał). W Spurs ma przed sobą Aldridge i Tima na pf/c. [...] West powinien spokojnie się zakręcić w okolicach 27-28 minut,

Prosze Cie bardzo, ale ladnie wyparles ze swiadomosci Diawa czy Bonnera ;-)

Wg mnie nie dosc, ze bedzie gral mniej minut to jeszcze ze slabsza produkcja bo i bedzie dalej w kolejnosci dziubania. A jak juz wspomnial marcos obsuwa sama w sobie to tylko jedna czesc problemu, druga to pensja.

 

 

Jak mi zabraknie cap space to pozbęde się Foye i Budingera, już mam wtedy 12 FP do wykorzystania na FA :smile:

... co na 4 sloty daje Ci poszalec z oszalamiajacym 18fppg...

 

 

 

8. Celtics - nie sądzę żeby Miłość była z tym teamem od początku sezonu, dlatego Wilq pewnie w pewnym momencie zacznie bardziej myśleć o przyszłym sezonie niż o tym

Wiesz cos o Love o czym inni nie wiedza? Bo raporty sa mieszane.

Poza tym ten opis troche za bardzo pasuje do zeszlego sezonu, wiesz, ze gramy nowy? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz cos o Love o czym inni nie wiedza? Bo raporty sa mieszane.

Poza tym ten opis troche za bardzo pasuje do zeszlego sezonu, wiesz, ze gramy nowy? ;-)

 

Sam sobie odpowiedziałeś - gdyby było wszystko z nim w porządku i była pewność że ruszy ostro z początkiem sezonu to raporty byłyby jednoznaczne ;) Cavs nie mają na wschodzie wielkiej konkurencji więc nie będą ani Love ani Irvinga pospieszać z rehabem więc IMHO limit minut na początku jest pewny. A że wygrywać bez nich potrafią to już pokazali więc takie moje wnioski ;)

A że opis pasuje do poprzedniego sezonu? Jak nie wystartujesz mocno i stracisz kontakt z czołówką to rozsądnie uznasz że 4-5 miejsce Cię nie interesuje i będziesz handlował jak w zeszłym sezonie zamiast czekać nie wiadomo na co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jak zwykle mam nadmiar wolnego czasu, w zupełnie nienaukowy sposób policzyłem ile u poprzednich mistrzów zagrali gracze o bardzo niedokładnej definicji "ciągnących wynik'.

 

Brałem ich totalnie na oko, w paru miejscach na pewno będzie to niedokładne, bo nie wziąłem pod uwagę transferów, ale c***.


	GMs mssd	KP	AVG mssd	AVG gms
2015	Chytry	36	5	7.2	        74.8
2014	Marcos	26	6	4.333333	77.66667
2013	wiLQ	26	7	3.714286	78.28571
2012	Łukasz	14	5	2.8	        63.2* (78.36)
2011	Shavlik	56	7	8	        74

KP - konie pociagowe

* -skrócony sezon, w nawiasie ile by to było w normalnym

 

Post inspirowany skłądem Loraka.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś - gdyby było wszystko z nim w porządku i była pewność że ruszy ostro z początkiem sezonu to raporty byłyby jednoznaczne ;)

OK, ale opisales ta sytuacje zakladajac iz Love opusci poczatek sezonu czyli jakbys przyjal od razu pesymistyczny scenariusz... pomimo iz nie bylo jednoznacznych raportow negatywnych.

 

Cavs nie mają na wschodzie wielkiej konkurencji więc nie będą ani Love ani Irvinga pospieszać z rehabem więc IMHO limit minut na początku jest pewny. A że wygrywać bez nich potrafią to już pokazali więc takie moje wnioski ;)

Jasne, ale Love z limitem minut wciaz mialby spora wartosc i na pewno wieksza niz grzejacy lawe.

 

A że opis pasuje do poprzedniego sezonu? Jak nie wystartujesz mocno i stracisz kontakt z czołówką to rozsądnie uznasz że 4-5 miejsce Cię nie interesuje i będziesz handlował jak w zeszłym sezonie zamiast czekać nie wiadomo na co.

Nie do konca o to chodzilo - wyjatkowo szybko sie okazalo, ze sie grubo mylilem w zalozeniach co do wiekszosci zawodnikow, wiec nawet nie bylo co czekac na odbicie czy liczyc na trejdy bo za duzo wymagaloby naprawy. Jednak zakladam, ze w tym sezonie taka skala sie nie powtorzy.

 

 

	GMs mssd	KP	AVG mssd	AVG gms
2015	Chytry	36	5	7.2	        74.8[...]
2011	Shavlik	56	7	8	        74
KP - konie pociagowe

Post inspirowany skłądem Loraka.

 

Jaki bys z tego wyciagnal wniosek? Bo wg mnie spokojnie moze sie zalapac na takie warunki.

Tym bardziej, ze nie uwzgledniles trejdow, a lorak pewnie bedzie agresywnie handlowal zlamasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tym bardziej, ze nie uwzgledniles trejdow, a lorak pewnie bedzie agresywnie handlowal zlamasami.

 

Gracze typu Duncan,Kobi jeśli złapią kontuzję są już nietrejdowalni i nadają się na fa, Nawet szkoda czasu na szukanie jakiegoś trejdu:) Wiem coś o tym bo szukałem kupca na Kobiego(prawie zdrowego) i było mega ciężko. Uważam, że ten D.Carrol którego otrzymałem to i tak mega dużo w porównaniu z ofertami którymi dostawałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.carroll za to ma wartosc...

Powiedzcie mi, jakby sie tak postarac i miec IR report z 24 h wyprzedzeniem to zaryzykuje stwierdzenie ze ludki robiace 35-38 sa dostepne codziennie, a w niedziele nawet podwojnie

Gracze z sufitem 38 to jest jak dla mnie zerowa wartosc, Korver Carroll fajnie wygladaja na rosterze jak swoje graja ale nie widze opcji by za nich dostac 14 pick w drafcie

 

Ten trejd to byl no brainer jak dla mnie dla Loraka, zerowy upside na potencjalne 55fp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki bys z tego wyciagnal wniosek? Bo wg mnie spokojnie moze sie zalapac na takie warunki.

 

Załapać się może, znowu kwestia scenariusz realistyczny/optymistyczny, jak dla mnie średnio 74 mecze z historią 4 z jego top 5 to bardzo optymistyczny scenariusz.

 

 

Tym bardziej, ze nie uwzgledniles trejdow, a lorak pewnie bedzie agresywnie handlowal zlamasami.

 

Umm, nie wiem czy rynek odpowie równie agresywnym popytem na Kobe, Duncana i Wade'a.

 

A z Wadem najlepsze jest to, że nawet nie wiesz czy on jest połamany czy nie, czy wróci jutro czy będzie day-to-day przez 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze typu Duncan,Kobi jeśli złapią kontuzję są już nietrejdowalni i nadają się na fa, Nawet szkoda czasu na szukanie jakiegoś trejdu:) Wiem coś o tym bo szukałem kupca na Kobiego(prawie zdrowego) i było mega ciężko. Uważam, że ten D.Carrol którego otrzymałem to i tak mega dużo w porównaniu z ofertami którymi dostawałem.

Czyli uwazales Kobe za nietrejdowalnego, a mimo to udalo sie go solidnie sprzedac? ;-)

Wg mnie dopoki nie wiadomo na 100% iz koncza kariere to tylko kwestia odpowiedniego timingu i paczki.

Ba! Ostatnia wypowiedz ai3 sugeruje, ze moze bedzie zainteresowany...

 

Korver Carroll fajnie wygladaja na rosterze jak swoje graja ale nie widze opcji by za nich dostac 14 pick w drafcie

Ale mozna dostac #16 i #18 ;-)

 

Swoja droga, dziwnie sie czyta takie wypowiedzi gdy 38 fp stanowi marzenie dla polowy Twojego skladu...

 

 

 

Załapać się może, znowu kwestia scenariusz realistyczny/optymistyczny, jak dla mnie średnio 74 mecze z historią 4 z jego top 5 to bardzo optymistyczny scenariusz.

Czyli powiedzmy 82 [Jordan], 80 [Antek], 75 [Tim], 66 [Kobo], 66 [Wade]? Hmmmmmmmm...

Zgoda, ze to brzmi optymistycznie i byc moze przecenilem taki fundament, ale w tym porownaniu istotna jest tez jakosc tych koni pociagowych. Antek wlasciwie moglby sie liczyc za dwa i wg mnie to jego mecze sa kluczowe, a nie Kobo czy Wade'a. I co prawda historie ma slaba, ale za krotka by go skreslac z mozliwosci 80 gier. Kiedys taki sezon rozegra...

 

Umm, nie wiem czy rynek odpowie równie agresywnym popytem na Kobe, Duncana i Wade'a.

Oczywiscie, ze nie, ale potrzebny jest tylko jeden GM... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze nie, ale potrzebny jest tylko jeden GM...

Co innego sprzedać takiego zawodnika przed sezonem (tak jak to zrobił piotrek z kobasem), a co innego w trakcie, gdy wykrystalizuje się grupa walcząca o coś i grupa o wysoki pick. Wtedy osoby z jednej grupy dealują z osobami z drugiej. Raczej mało prawdopodobnym jest, aby obie drużyny rywalizujące o coś w lidze, zrobiły między sobą deal, gdzie w ofercie znajdzie się jeden stary złamas. A powiedzmy sobie szczerze, że w zasadzie tylko osoby walczące o coś są w stanie zakupić w sezonie kogoś wiekowego, kto pozwoli im wygrać sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.carroll za to ma wartosc...

Powiedzcie mi, jakby sie tak postarac i miec IR report z 24 h wyprzedzeniem to zaryzykuje stwierdzenie ze ludki robiace 35-38 sa dostepne codziennie, a w niedziele nawet podwojnie

Gracze z sufitem 38 to jest jak dla mnie zerowa wartosc, Korver Carroll fajnie wygladaja na rosterze jak swoje graja ale nie widze opcji by za nich dostac 14 pick w drafcie

 

Ten trejd to byl no brainer jak dla mnie dla Loraka, zerowy upside na potencjalne 55fp

 

Carrol nie musi mieć upsidu,najważniejsze żeby grał tyle ile waży. Kobi 55? z ograniczonymi minutami i po straconych 2 sezonach?

 

Czyli uwazales Kobe za nietrejdowalnego, a mimo to udalo sie go solidnie sprzedac? ;-)

Wg mnie dopoki nie wiadomo na 100% iz koncza kariere to tylko kwestia odpowiedniego timingu i paczki.

Ba! Ostatnia wypowiedz ai3 sugeruje, ze moze bedzie zainteresowany...

 

 

musiałem jakoś zejść z salary,dlatego poleciał Kobe.Początkowo miał być wywalony Mo Williams,ale powinien być starterem więc dam mu szanse.

 

Pekovic kolejny nietrejdowalny gracz który leży na Fa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem że ja mam możliwy upside ale nie że pewny(po słabszych sezonach Al, Lowry, Thad, Dragić i może fujara Hibbert).

a u ciebie po prostu nie jestem fanem tego jak może wyglądać rotacja w BOS (Sully, Evans), Mozgow grał dobrze jak nie było Love i Varejao a Thompson się nie rozegrał (zakładam że podpisze i będą na niego stawiali),  no i LMA wg mnie będzie miał typowe problemy w SAS szykującym się od pierwszego meczu sezonu do PO. 

 

Sullingera jeszcze rozumiem (chociaż jest w CY, więc powinien sobie wywalczyć pewne miejsce w rotacji), ale przecież Mozgov i Turner są w bardzo podobnej sytuacji, co w poprzednim sezonie, kiedy grali bardzo dobrze. Turner na trójce ma tylko Crowdera, tłok tam jest głównie na pg. Mozgov grał dobrze jeszcze zanim wypadł Love. A jeżeli Thompson podpisze nowy kontrakt, to i tu znika motywator w postaci CY. 

 

Aldridge w tym sezonie nie powinien wykręcić więcej niż 45 Fp,West straci najwięcej,ale będzie solidną 30.

Mam nadzieje, że Melo wkońcu wyciśnie te 60 Fp bo jak nie w tym sezonie to już chyba nigdy.

 

Nie wiem co by się musiało stać, żeby Aldridge tak nisko upadł. Jak będzie go dzielić od Melo 15 fp to stawiam Ci flachę. 

 

 

Jak fajnie generuje dyskusje wytykanie wad w innych druzynach ;-)

Tylko zasugerujesz, ze cos jest nie tak to od razu zostaje wlaczony tryb defense defcon 1...

 

Przyganiał kocioł... ;]

 

btw. 

 

David West olał kupę forsy, żeby pójść do zespołu, który go nie potrzebuje. Jego nie interesuje harówka 30 minut na mecz, tylko pierścionek. 

 

Z Lovem problem jest taki, że oni go nie potrafią w Cavs należycie wykorzystać i to się imo raczej nie zmieni. 

 

Jak czytam, że Rockets mają oszczędzać Dwighta, to skłaniam się ku wrzuceniu Bostonu do mojego top3 kosztem Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co by się musiało stać, żeby Aldridge tak nisko upadł. Jak będzie go dzielić od Melo 15 fp to stawiam Ci flachę. 

 

Jak czytam, że Rockets mają oszczędzać Dwighta, to skłaniam się ku wrzuceniu Bostonu do mojego top3 kosztem Kings.

 

zapiszę to sobie,bo flacha się przyda;)

Akurat oszczędzanie Dwighta mnie nie martwi,o niego jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzmy sobie szczerze, że w zasadzie tylko osoby walczące o coś są w stanie zakupić w sezonie kogoś wiekowego, kto pozwoli im wygrać sezon.

OK, uwazacie, ze w razie kontuzji Kobo i Wade wyladuja na FAsach lub zgnija na lawce u loraka i na pewno jest to mozliwe, ale moje zalozenie jest takie, ze w razie potrzeby ich sprzeda. Moze malo atrakcyjnie i za jakiegos starszego utilowca, ale w ten sposob z grubsza odzyskalby co stracil na tej wymianie.

 

Sullingera jeszcze rozumiem (chociaż jest w CY, więc powinien sobie wywalczyć pewne miejsce w rotacji),

Co ma bycie w CY do minut? Jak trener uzna, ze Sully jest glebiej w rotacji to tak sie stanie i nie ma przebacz.

 

Turner na trójce ma tylko Crowdera, tłok tam jest głównie na pg.

... co oznacza, ze Evan dostanie duzo mniej minut na guardzie [gdzie spedzil prawie polowe czasu].

Ba! Jesli Bostonowi zalezy na wygranych to Turner powinien w ogole wyladowac w dolach rotacji.

 

Mozgov grał dobrze jeszcze zanim wypadł Love. A jeżeli Thompson podpisze nowy kontrakt, to i tu znika motywator w postaci CY.

Ale przybedzie motywator dla druzyny by pokazac iz jest warty tych okolic maxa. Poza tym wraca Varejao [zanim sie nie polamie], a do tego moga wiecej cwiczyc smallball na playoffy takze sa powody by zaczal sezon gorzej.

 

Z Lovem problem jest taki, że oni go nie potrafią w Cavs należycie wykorzystać i to się imo raczej nie zmieni.

Dlaczego nie?

Przeciez to jest w interesie wszystkich by go lepiej wykorzystywac niz stanie w rogu, ktore uprawial w zeszlym sezonie.

 

Ale nawet gdyby sie nic nie zmienilo to nie bede narzekal na ~48fppg...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co ma bycie w CY do minut? Jak trener uzna, ze Sully jest glebiej w rotacji to tak sie stanie i nie ma przebacz.

 

Wszystko. Dodatkowo zmotywowany i przygotowany do sezonu zawodnik ma większe szanse na wygranie rywalizacji o minuty.

 

... co oznacza, ze Evan dostanie duzo mniej minut na guardzie [gdzie spedzil prawie polowe czasu].

 

Dlaczego ma dostać mniej niż w poprzednim sezonie?

 

Ba! Jesli Bostonowi zalezy na wygranych to Turner powinien w ogole wyladowac w dolach rotacji.

 

I kto im da większe szanse na wygrywanie? Debiutant?

 

Ale przybedzie motywator dla druzyny by pokazac iz jest warty tych okolic maxa. Poza tym wraca Varejao [zanim sie nie polamie], a do tego moga wiecej cwiczyc smallball na playoffy takze sa powody by zaczal sezon gorzej.

 

motywator po podpisaniu kontraktu? Takie rzeczy tylko w filmach. Motywator to był właśnie w poprzednim sezonie. Lepszy już nie będzie.

A Mozgov jest jedynym prawdziwym centrem i rim protectorem w drużynie. Jeśli ktoś się będzie bił o minuty, to Thompson z Varejao.

 

Dlaczego nie?

Przeciez to jest w interesie wszystkich by go lepiej wykorzystywac niz stanie w rogu, ktore uprawial w zeszlym sezonie.

 

Więc dlaczego do tej pory tego nie robili? Cały sezon na to był.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko. Dodatkowo zmotywowany i przygotowany do sezonu zawodnik ma większe szanse na wygranie rywalizacji o minuty.

Chyba, ze przybyl rownie zmotywowany zawodnik, ktory jest lepszy w oczach trenera ;-)

Przeciez Lee i Amir tez beda walczyc o kontrakt, wiec jakos dziwnie wybiorczo stosujesz ten argument.

 

Dlaczego ma dostać mniej niż w poprzednim sezonie?

I kto im da większe szanse na wygrywanie? Debiutant?

IMO IT2, Smart i Crowder beda grali wiecej, a Bradley to samo, co zostawi Turnerowi rezerowe minuty na SFie.

 

Więc dlaczego do tej pory tego nie robili? Cały sezon na to był.

Bo bylo do ogarniecia duzo rzeczy jednoczesnie. Teraz trener juz nie debiutuje, nie probuje wprowadzic nowego systemu ofensywnego i sa juz jakies wyrobione podstawy, wiec mozna sie skupic na doszlifowaniu szczegolow takich jakich wykorzystanie zawodnikow z dalszego planu. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze przybyl rownie zmotywowany zawodnik, ktory jest lepszy w oczach trenera ;-)

Przeciez Lee i Amir tez beda walczyc o kontrakt, wiec jakos dziwnie wybiorczo stosujesz ten argument.

 

Nie stosuję go wybiórczo - po prostu trzech graczy to dla mnie jeszcze nie tłok.

 

IMO IT2, Smart i Crowder beda grali wiecej, a Bradley to samo, co zostawi Turnerowi rezerowe minuty na SFie.

 

Wątpię - Boston potrzebuje jego playmakingu, chyba że Smart zanotuje wielki postęp w tym elemencie.  

 

 

Bo bylo do ogarniecia duzo rzeczy jednoczesnie. Teraz trener juz nie debiutuje, nie probuje wprowadzic nowego systemu ofensywnego i sa juz jakies wyrobione podstawy, wiec mozna sie skupic na doszlifowaniu szczegolow takich jakich wykorzystanie zawodnikow z dalszego planu.

 

 

No to nazywania Love'a zawodnikiem z dalszego planu już z założenia wyklucza należyte wykorzystanie go. Druga sprawa, te podstawy o jakich piszesz, to oparcie ataku na klepaniu LeBrona i Irvinga, a więc przeciwieństwo tego, w czym Love był najbardziej efektywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, uwazacie, ze w razie kontuzji Kobo i Wade wyladuja na FAsach lub zgnija na lawce u loraka i na pewno jest to mozliwe, ale moje zalozenie jest takie, ze w razie potrzeby ich sprzeda.

 

Ale to nie chodzi o to czy znajdzie się jeden GM z jednym zawodnikiem do zaoferowania. Jak contender sprzedaje dobrego grajka w prime z kontuzją, to najczęściej dostaje typa robiącego tyle samo, a zdarzały się przypadki, gdzie goście wychodzili mocno do przodu pod względem FP albo nawet jeszcze im ktoś dorzucił niezłego utilowca. Jak ci się Duncan albo Kobe złamie, to ile dostaniesz, 35fp w porywach? Jak robiłeś dotąd średnią 41 fp na pierwsze miejsce, to nagle schodzisz poniżej 40 i jesteś trzeci.

 

Nie mówię, ze to niemożliwe, żeby Lorak wygrał, nawet podoba mi się, że można różnymi drogami atakować tytuł, ale ogólnie będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stosuję go wybiórczo - po prostu trzech graczy to dla mnie jeszcze nie tłok.

To dolicz Olynyka oraz Zellera i juz masz tlok...

 

No to nazywania Love'a zawodnikiem z dalszego planu już z założenia wyklucza należyte wykorzystanie go.

Jesli za nalezyte wykorzystanie go uznajesz to co robil w Minny to tego oczywiscie nie osiagnie, ale ja pisalem o innym punkcie porownania tzn lepszym wykorzystaniu w roli, ktora juz mial w Cavs.

 

Ale to nie chodzi o to czy znajdzie się jeden GM z jednym zawodnikiem do zaoferowania. Jak contender sprzedaje dobrego grajka w prime z kontuzją, to najczęściej dostaje typa robiącego tyle samo, a zdarzały się przypadki, gdzie goście wychodzili mocno do przodu pod względem FP albo nawet jeszcze im ktoś dorzucił niezłego utilowca. Jak ci się Duncan albo Kobe złamie, to ile dostaniesz, 35fp w porywach? Jak robiłeś dotąd średnią 41 fp na pierwsze miejsce, to nagle schodzisz poniżej 40 i jesteś trzeci.

Niekoniecznie bo tym trejdem zwalnialby miejsce w capie, wiec moglby pobrac nastepnych takich gosci z FAsow. Tzn innymi slowy, ma marne szanse na trejd zastepujacy jednym zawodnikiem 45-50fpg od kogos tej trojki, ale ma realne na np 3 x 35-38 fpg [z czego 2 z Fasow] co bedzie dawalo podobny efekt przy jego glebi skladu.

 

Nie mówię, ze to niemożliwe, żeby Lorak wygrał, nawet podoba mi się, że można różnymi drogami atakować tytuł, ale ogólnie będzie ciężko.

Pewnie, ze bedzie ciezko, ale czy jest cos takiego jak bezpieczny plan na mistrza? Wg mnie nie... przynajmniej jesli chodzi o zasady tej ligi i czynniki na ktore mamy wplyw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.