Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie mogę się doczekać kolejnego odcinka

Średnie, jak się nazywa ten kabaret?

 

Widzę, że pani Diduszko jest jednak z Krytyki Politycznej. No to przyznaję nawet niezłe, aż dziwne, że nie parsknęły śmiechem, chociaż mniej rozgarnięci oglądający mogą to wziąć na poważnie:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład przy dziecku. A potem sobie przypomni, jak kończy się wyciąganie fiuta z gaci...

 

I żeby zapobiec takim sytuacjom tworzy się specjalne instytucje. Samosądy to nigdy nie jest dobra opcja (raz sędziami będzie grupa chłopaków w szatni a innym razem Janusz Waluś i Clive Derby-Lewis). I choć czasem - w sumie zgodnie z jedną z podstawowych zasad logiki - z c***owej akcji może wyniknąć coś dobrego to nigdy nie jest to usprawiedliwieniem.

 

No i o ile jestem w stanie zrozumieć nastoletnie poczucie "misji" o tyle nie jestem w stanie zrozumieć braku refleksji te naście lat później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem przyznaje przestraszyłem się chuderlawego przegrywa

Wcale nie chidzilo o to żeby nie kręcić niepotrzebnie afery na spotkaniu ludzi którego celem była,gadka o NBA

 

Jestem tchórzem, ale skoro przegryw nalega następnym razem wezmę ze sobą "jądra"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja widzę jednak konsekwencję jednak w tej wypowiedzi. Chciałby, żebym dostał wpierdol, ale jednak jak mnie spotkał, to się przestraszył.
Dlatego ma nadzieję, że kiedyś wyręczy go ktoś, kto urodził się z parą jąder.

 

Teraz chyba się trochę zagalopowałeś. Tak jak o Josephie nie świadczy dobrze brak refleksji po tym co zrobił z kumplami, tak to że na żywo zareagował na Ciebie bardziej przyjacielsko i nie wyzywał jak na forum internetowym to akurat już dla niego plus. Nie ma sensu przekładać hejtu z neta na spotkania w realu, bo jednak każdy zachowuje się troche inaczej na żywo, a trochę inaczej w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba się trochę zagalopowałeś. Tak jak o Josephie nie świadczy dobrze brak refleksji po tym co zrobił z kumplami, tak to że na żywo zareagował na Ciebie bardziej przyjacielsko i nie wyzywał jak na forum internetowym to akurat już dla niego plus. Nie ma sensu przekładać hejtu z neta na spotkania w realu, bo jednak każdy zachowuje się troche inaczej na żywo, a trochę inaczej w necie.

nie

Rappar w realu też jest napuszonym fiutkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem przyznaje przestraszyłem się chuderlawego przegrywa

Wcale nie chidzilo o to żeby nie kręcić niepotrzebnie afery na spotkaniu ludzi którego celem była,gadka o NBA

 

Jestem tchórzem, ale chętnie następnym razem wezmę ze sobą "jądra"

Od roku nie czytasz moich postów, ale już teraz wiesz co napisałem w ostatnim poście.

Ja będę na następnym zlocie NBA. Mam nadzieję, że termin będzie szybko, byś miał czas, by sprowadzić kolegów. Wszystkie zapasy wczesnej reakcji wyczerpałeś w końcu  na odpowiedź na mój post. 

nie

Rappar w realu też jest napuszonym fiutkiem

Inaczej mówiłeś jak się widzieliśmy. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku nie czytasz moich postów, ale już teraz wiesz co napisałem w ostatnim poście.

Ja będę na następnym zlocie NBA. Mam nadzieję, że termin będzie szybko, byś miał czas, by sprowadzić kolegów. Wszystkie zapasy wczesnej reakcji wyczerpałeś w końcu na odpowiedź na mój post.

 

Inaczej mówiłeś jak się widzieliśmy.

mówiłem że jesteś maskotka i mnie bawisz o co się pogniewales co uswiadczylo mnie w przekonaniu że jesteś fiutkiem

 

Jeśli obiecasz publicznie że po tym jak dam ci w ryj nie pobiegniesz na skarge to ja chętnie wyrecze kilkadziesiąt osób z forum mających na to ochotę

 

A teraz czytam twoje posty Bo dotyczą mnie bezpośrednio

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że jesteś maskotka i mnie bawisz o co się pogniewales co uswiadczylo mnie w przekonaniu że jesteś fiutkiem

Mówiłeś przy ludziach, że nie chciałeś o mnie tak źle powiedzieć. Jakby co spytaj się ludzi co byli o ich wersję wydarzeń

Jeśli obiecasz publicznie że po tym jak dam ci w ryj nie pobiegniesz na skarge to ja chętnie wyrecze kilkadziesiąt osób z forum mających na to ochotę

Spoko. Dostać wpierdol przeżyję i nie złożę żadnej skargi, tym bardziej, że dalej będziesz patusem. 

Dziwi mnie to, że jak się spotkaliśmy, była inna reakcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba się trochę zagalopowałeś. Tak jak o Josephie nie świadczy dobrze brak refleksji po tym co zrobił z kumplami, tak to że na żywo zareagował na Ciebie bardziej przyjacielsko i nie wyzywał jak na forum internetowym to akurat już dla niego plus. Nie ma sensu przekładać hejtu z neta na spotkania w realu, bo jednak każdy zachowuje się troche inaczej na żywo, a trochę inaczej w necie. 

 

Z jednej strony to racja, z drugiej po spotkaniu w realu, joseph wrócił do wyzywania na forum internetowym, więc to raczej nie refleksja, tylko typowe ( a co mi tam, starych dziadów joseph nie bije ) "Kozak w necie, c*pa w świecie" :)

 

 

nie

Rappar w realu też jest napuszonym fiutkiem

Czy bicie napuszonych fiutków to też jest jakaś forma winy i kary, czy jak? Chłopie, jesteś dorosły, masz dziecko, a dajesz się sprowokować jak średnio rozgarnięty dwunastolatek. Weź dwa głębokie wdechy i po prostu wyluzuj, bo może się tutaj trochę przekomarzamy, ale grożenie komuś pobiciem to już jest przegięcie.

 

 

Ok, ta drama jest chyba jednak za duża dla mnie żebym się w niej udzielał! Wracam do czytania!  :onthego:

Czy freak fighty są stałym elementem zlotów e-nba?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację nie ma sensu zawracać sobie głowy jakimiś ludkami z forum

Zdrowiej było nie czytać postów rappara

Zwyczajnie do tego wrócę

 

Wyjaśnię tylko jedna kwestie fluber

Nie wróciłem do obrazania nacforum, nie dawałem się długo sprowokować po czym włączyłem ignora, dziś po raz pierwszy coś napisałem, natomiast dostałem kilka wiadomości ze rappar wyciera sobie mną mordę

Tak więc to nie ja zacząłem gwoli ścisłości

 

 

Dobrej nocy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.