Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na to jakieś dowody czy doświadczenie w tym temacie czy tak po prostu sobie....

Pozdrów żonę.

Mam doświadczenie w tym temacie, jak zona 10 lat temu wpadla w furie to myslalem ze zgine. Ale to nie jest powod by zglaszac to na policje. Emocje w kochajacym sie malzenstwie zawsze sa i jezeli nie jest to znecanie sie nad druga osoba to uwazam ze w tej intymnej przestrzeni mozna sobie pozwolic na troche wiecej niz w stosunku do obcego czlowieka. Milosc to emocje i w milosci ludzie czasami wybuchaja.

 

Dopoki sa razem to wszystko jest ok ale jak dochodzi do rozwodu to kazda taka sytuacja jest wyciagana na wierzch zeby dowalic drugiej stronie. Milosc zmienia sie w nienawisc.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszły piątek Joachim B. fan cudzych butów dał Dumie i Nowoczesności zgodę na publiczną zbiórkę pieniędzy dla Walusia, bohatera polskiej prawicy.

Btw. w RPA dla wielu ludzi po latach Waluś rzeczywiście stał się bohaterem, biorąc pod uwagę to, że nikt nie zastrzelił Mugabe w sąsiednim Zimbabwe, a Hani to był Mugabe 2.0.  Poza tym czy aż tak kontrowersyjne jest zbieranie pieniędzy na lekarstwa dla Polaka, który od 25 lat siedzi w afrykańskim więzieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czy aż tak kontrowersyjne jest zbieranie pieniędzy na lekarstwa dla Polaka, który od 25 lat siedzi w afrykańskim więzieniu?

czy ciebie do końca popierdolilo?

I pytam całkiem serio świadom konsekwencji

 

To obok tekstu o dobrych ruskich bo nie zgwalcili cioci najbardziej debilny tekst jaki przeczytałem

 

Morderca, który był w rasistowskiej partii która chciała utrzymac apartheid!

A ty (pierwszy raz celowo bez wielkiej litery bo straciłem dla ciebie resztki szacunku) się pytasz czy to kontrowersyjne żeby na niego zbierać kasę? BO JEST POLAKIEM?!

 

 

TAK KUUUURWA TO KONTROWERSYJNE!

 

Powinni c***ka odstrzelić jak każdego radykalnego sk****syna, który dopuścił się morderstwa na tle narodowosciowym/rasowym

To trzeba plenic jak zaraze

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, serio?

 

Przypomniał mi sie mój kumpel z technikum. 4ta klasa, ten debil (aktualnie strażnik miejski) podszedł do biurka nauczyciela, fajnego człowieka, który nnie robił problemów, był bo był, mozna było zluzować troche na jego lekcjach. Wspomniant debil podszedł do biurka wyjął fujarę i zapytał czy ładny!

Ostatni był WF... z szatni wyszedł obity jak szmaciana lalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż serio to napisałem

 

Śmieszne jest ze ten śląski idiota próbuje mi pojechać wrzucając ten tekst

Zrobiliśmy to jako klasa i nie wstydzę się tego

Mało tego - jeśli mój syn wpierdoli kiedyś jakiemuś karkowi bo znecal się nad slanszym (np rapparem) to u dyrektora w gabinecie serdecznie go wysciskam i pogratuluje

 

No ale jeśli jesteś napuszonym chlopcem którego zapewne za wywyzszanie się i szufladkowanie gnebili w kiblu nie rozumiesz że istnieje inny sposób rozwiązywania problemów niż "bieganie na skargę"

 

 

Otworzyłem post rapcia pierwszy raz od wielu miesięcy, bo mnie wasze komentarze zaciekawily ale widać wciąż potrafi mnie rozbawić

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusznba wreszcie zdjął maske, wystarczyło trochę sprowokować i żyłka pękła

szanowny trollu rozwiniesz czy znów skończy się na jednym zdaniu?

 

Nigdy nie ukrywalem niechęci do idiotow, tych którzy znecaja się nad slsbszymi i tskich ciolkow jsk Ty i rappar

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no starasz sie tu kreować na jakieś mądrego życiowo janusza, z ustabilizowaną pracą rodziną kredytem i stołem z IKEA, a przychodzi co do czego i kilka zdan flubera z którymi się nie zgadzasz sprawia, że tracisz do niego resztki szacunku i nadajesz jakies posty z wykrzyknikami jak nastolatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już popieranie zbiórki na leki dla rasisty i mordercy który szkaluje dobre imię Polski Ci trollu nie przeszkadza?

 

No cóż

 

Mi przeszkadza

 

 

I tak mam kredyt, rodzinę oraz stół z Ikea! Boli Cie to?

Jak również dziadka byłego akowca i ojca który walczył z komuna a nie tylko o tym czytał.

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "jeden pierdolnięty typ vs cała klasa" to nie jest odpowiednik "kark vs słabszy" NIJAK :)

 

To już bardziej mentalność walusiową (w odpowiednio mniejszej skali ofc) zaprezenotwaliście - ktoś się zachowuje podejrzanie -> wiecie co z tym zrobić?

 

W sumie to jednak cieszę się, że do LO chodziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Morderca, który był w rasistowskiej partii która chciała utrzymac apartheid!

A ty (pierwszy raz celowo bez wielkiej litery bo straciłem dla ciebie resztki szacunku) się pytasz czy to kontrowersyjne żeby na niego zbierać kasę? BO JEST POLAKIEM?!

 

 

No ale dostał karę za swój czyn i siedzi w więzieniu od 25 lat, zachorował i go tam nie leczą, kilka osób postanowiło więc zorganizować zbiórkę na leki dla niego. Nie zamierzam wpłacać na kolesia, ale jak ktoś chce zbierać pieniądze na leki dla chorego człowieka, to w cywilizowanym świecie, nie uważam, by było to kontrowersyjne, zwłaszcza że okazało się później iż ofiara Walusia była szkolonym w ZSRR radzieckim agentem, który miał wprowadzić komunizm w RPA i z punktu widzenia historii jego czyn nie jest już tak jednoznaczny, jak był wtedy, kiedy go popełniał. 

 

 

TAK KUUUURWA TO KONTROWERSYJNE!

 

Powinni c***ka odstrzelić jak każdego radykalnego sk****syna, który dopuścił się morderstwa na tle narodowosciowym/rasowym

To trzeba plenic jak zaraze

 

No raczej, to co napisałeś powyżej jest kontrowersyjne, skoro dożywocie w afrykańskim więzieniu to nie jest dla ciebie wystarczająca kara za morderstwo. Oczekujesz jeszcze, żeby facet nie miał prawa do leczenia i do tego zdychał w męczarniach. To jest bardzo kontrowersyjna teza.

 

 

czy ciebie do końca popierdolilo?

I pytam całkiem serio świadom konsekwencji

 

 

Mnie nie, ale obawiam się, co będzie z twoim synem, jak będzie słuchał takich rzeczy, o tym, że są ludzie, których należy plenić, jak zarazę i że go wyściskasz, jak komuś przypierdoli... Dorastanie w takiej atmosferze może być druzgocące dla psychiki dziecka. Powinieneś być świadom konsekwencji swojego procesu wychowawczego i piszę całkiem serio.

 

 

Mało tego - jeśli mój syn wpierdoli kiedyś jakiemuś karkowi bo znecal się nad slanszym (np rapparem) to u dyrektora w gabinecie serdecznie go wysciskam i pogratuluje

 

 

A wtedy dyrektor zapyta, czy Pana popierdoliło?:)

A jeżeli kark będzie czarnoskóry to...?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no starasz sie tu kreować na jakieś mądrego życiowo janusza, z ustabilizowaną pracą rodziną kredytem i stołem z IKEA, a przychodzi co do czego i kilka zdan flubera z którymi się nie zgadzasz sprawia, że tracisz do niego resztki szacunku i nadajesz jakies posty z wykrzyknikami jak nastolatka

 

e tam ,fluber jest ultrakatolikiem prawie jak Cejrowski a da się go podpuścić jak małe dziecko ;-]

 

fluber, no offense ja lubię dyskutować z ludźmi o innych poglądach niż moje ,czegoś też się dowiaduje ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber jak zwykle zwinnie przerzucasz się wyrwanymi uryeanymi zdaniami i niedopowiedzeniami

 

Wg mnie koleś powinien stracić życie bo jestem za karą śmierci za najcięższe zbrodnie

Tak po prostu

 

A o mojego syna się nie martw, słuchać ultrakatoli, rasistow i antify go nie uczę

 

A co się tyczy czarnoskorego karka- żenująca prowokacja

 

 

Julek

To nie był lincz a kolezenski sąd w obronie nekanego nauczyciela

Może u ciebie w szkole na porządku dziennym było pokazywanie fiuta nauczycielowi bo w tych pojebanych gimbazach różne rzeczy się działy, u nas na coś takiego nie było przyzwolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.