Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Na wojnie naprawiaja i tam im sie opłaca, ich sprawnosc to około 80%.

 

Bo na wojnę pojechały te najsprawniejsze przecież:) Mieli zabrać te, które są uziemione do Mali?:)

 

To co wrzuciłeś z Newsweeka to i prawda i nieprawda zarazem, ponieważ rzeczywiście te ponad 70% dotyczy całej armii francuskiej ( i to jest dana z MON Francji), a Caracali niesprawnych jest 64% i nie opłaca się ich naprawiać i to są dane z raportu na temat stanu francuskiej armii.

 

Jak będzie wojna to pewnie je naprawią, ale nie dlatego, że wyjdzie taniej, tylko dlatego, że wyjdzie szybciej. Podawane dane z USA, czy Niemiec są prawidłowe i gotowość bojowa maszyn tam też nie jest wysoka, ale one są na bieżąco naprawiane, a te francuskie nie są i to jest różnica. 

 

Nagonka natomiast wynika dokładnie z tego, co napisałeś, inwestujemy w stosunki z USA, kosztem stosunków z Francją. Tu nie ma żadnej większej filozofii. A niesprawność Caracali może wynikać z mnóstwa różnych przyczyn z wiekiem maszyn na czele, więc trudno oceniać ich poziom w porównaniu do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesprawnosc Caracali wynika z tego że w pierwszej kolejnosci są naprawiane te które biorą udział w działaniach wojennych, skoro w tak trudnych warunkach mają 80% to jest ok - i to dowodzi ze są naprawiane.

Nie rusza sie tylko tych w Europie ale dlatego ze jest bałagan w zamówieniach i logistyce a przez to pierwszeństwo mają śmigłowce na Mali a nie te co zostały na kontynencie. W efekcie mamy spadek procentów dla całej floty.

Skoro jednak na Mali w w warunkach bojowych ta sprawnosc wynosi 80% to tą cyfrę należy traktować na poważnie.

Koszty obsługi Caracali wzrosły zaś tak mocno dlatego bo te "złomy" zabrano na wojnę i tam się nimi ostro "tyra", zamiast zostawić je w domu a na wojnę zabrać tylko to co najnowsze - wystarczy przemysleć ten fakt, dlaczego to "barachło" jest używane w działaniach wojennych

 

Tak myślę że Macierewicz gada pierdoły o smoleńsku i teraz by uzasadnić swoją decyzję rezygnacji z Caracali zaczął wygadywac głupoty o tych śmigłowcach, a Ci co chcą by miał rację z radością to podchwytują zupełnie tak smao jak Ci co chcą by udowodniono zamach w smoleńsku podchwytują od razu każdy jego wymysł na temat katastrofy Tu-154.

 

Jadąc Macierewiczem - czemu wysyłane po rannych amerykańskich komandosów są Super Pumy (wczesniejsza wersja Caracali) czyżby amerykanie nie mieli swoich odpowiednio dobrych śmigłowców, choć porównywalnych do super pum? - i teraz niech Macierewicz udowadnia ze amerykańskie śmigłowce nie sa wielbładem tak jak trzeba tłumaczyć ze francuskie nie są.

 

http://www.rp.pl/Przemysl-Obronny/301289974-Producent-caracali-poradzil-sobie-bez-polskich-zamowien.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę  sie o śmigłowce boksował :)

Są powazniejsze tematy, takie np. jak poczatek końca.

http://www.komputerswiat.pl/opinie/trendy-technologiczne/2017/10/alphago-zero-czyli-o-krok-blizej-osobliwosci.aspx

 

Każdy, kto pracuje nad sztuczną inteligencją, wie, że komputery pokonają nas we wszystkim.
Autor: Gary Marcus, profesor New York University

Na naszych oczach startuje czwarta rewolucja przemysłowa, uczące się komputery drastycznie zmienią nasze życie. Bardziej niż koło, prąd czy internet.
Autor: Jen Hsun Huang, szef Nvidii

Jeszcze przed 2029 r. boty nas dogonią. Będą nie do odróżnienia od ludzkiej inteligencji. Co więcej, zdołają przyswoić czyjś styl myślenia, osobowość i słownictwo tak, by wyręczać go np. w prowadzeniu bloga.
Autor: Raymond Kurzweil

Gdybyśmy wzięli człowieka sprzed 10 tys. lat, wcisnęli mu smartfon i pokazali samolot – byłby przerażony. A taka zmiana, taki skok technologiczny czeka nas w najbliższych dwóch-trzech dekadach. Ludzie mają prawo być przerażeni. Nie są, bo nie wiedzą, co się święci i jak zmieni się świat.
Autor: Kevin Ho, szef Huawei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę  sie o śmigłowce boksował :smile:

Są powazniejsze tematy, takie np. jak poczatek końca.

http://www.komputerswiat.pl/opinie/trendy-technologiczne/2017/10/alphago-zero-czyli-o-krok-blizej-osobliwosci.aspx

 

Każdy, kto pracuje nad sztuczną inteligencją, wie, że komputery pokonają nas we wszystkim.

Autor: Gary Marcus, profesor New York University

 

 

 

skoro każdy kto pracuje to wie, to dlaczego ciągle nad tym pracują? może to zabrzmieć głupio, ale jeśli to wiedzą i pracują to imo ci ludzie chcą abyśmy zostali pokonani przez komputery i roboty, ja bym chciał aby ludzie przetrwali jak najdłużej jako dominujące istoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro każdy kto pracuje to wie, to dlaczego ciągle nad tym pracują? może to zabrzmieć głupio, ale jeśli to wiedzą i pracują to imo ci ludzie chcą abyśmy zostali pokonani przez komputery i roboty, ja bym chciał aby ludzie przetrwali jak najdłużej jako dominujące istoty

Jeśli oni nie będa pracować, to będzie kto inny. Jeśli nie zrobią tego amerykanie to zrobia to za jakis czas chińczycy. To jest wyścig w którym trzeba uczestniczyć, nie da sie dogadac z innymi by oni się przestali ścigać, bo nawet jeśli sie dogadaja to w tajemnicy i tak bedą nad tym pracować.

Początkowo takie zaawansowany algorytm dadzą ogromną władzę i kasę. Rynki finansowe to też głównie gra, skoro taki algorytm moze grać w "Go" to jest idealny by nauczyć sie grać na bitcoinie, na giełdzie troche gorzej bo tam są jakies wartosci, wskaźniki fundamentalne, ale jeden bitcoin moze równie dobrze kosztowac 10 dolarów jak i 10 miliardów dolarów i jestem przekonany ze ten wystrzał na BTC który tak ładnie zbiegł sie z "alpha go zero" jest efektem sztucznych algorytmów które musiały wpierw nakupić tego towaru a teraz majac i dolary i bitcoiny będa mieszac góra-dół za pomoca jakichś zupełnie nieludzkich strategi i prędzej czy później wszystkich ludzkich graczy zostawią bez przysłowiowych majtek.

Teoretycznie za pomocą jakichś nieludzkich strategi mozna ograć wszystkich w jakiejś grze ekonomicznej i prędzej czy później te SI będą również kontrolować wszelkie posunięcia militarne i ekonomiczne.

SI pewnie przez długi czas będą jak pies na smyczy który wykonuje dla nas zadanie ale jest kontrolowany.

Problem w tym ze z czasem te psy będa coraz bardziej samodzielne, skoro program moze poprawiać algorytm gry w "go" na pewno mozna stworzyć algorytm który poprawia własne działanie i kiedyś jakiś taki samo-poprawiajacy sie program moze sie zerwać ze smyczy albo co bardziej prawdopodobne jakiś szaleniec spuści go świadomie sam chcąc zobaczyć co sie stanie, albo nawet chcąc zaszkodzic ludzkosci.

Pierwsze wirusy komputerowe nie robiły nic fajnego oprócz niszczenia danych, nikt nic z tego nie miał a jednak ktoś je pisał i puszczał w neta, dla samej frajdy ze sie da. Kiedys ktos taki spuści to zaawansowane sztuczne SI ze smyczy i co sie stanie tego nie wie nikt. To ze to sie stanie to pewne, ale nie wiemy kiedy i jaki będzie efekt.

We wszystkim, tzn?

 

Mogę 10 zeta postawić na to, że przez 100 lat żaden trollbot nie pobije darkonzy jeśli chodzi o baitowanie na forum e-nba.

 

To ja jestem trollbot, dawaj 10 zeta.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, niespodzianka:

Rodzice zidentyfikowali pedofila pracującego z ich dziećmi w ośrodku kultury i nie zabili go młotkiem, tylko zgłosili tę sprawę jego przełożonemu i policji. 

https://wiadomosci.wp.pl/rodzice-zidentyfikowali-pedofila-w-malopolsce-nowe-informacje-6205125061301889a

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi rezydentami, że nie chcą pracować, bo są przemęczeni, ale jeśli dostaną więcej kasy to już zmęczenia nie będzie?

Rezydenci nie chcą pracować, bo za mało zarabiają, więc rezygnują z nadgodzin, żeby nie było kim obsadzić dyżurów, żeby dostać podwyżki, a nie dlatego że są przemęczeni. To znaczy pewnie są, ale każdy z nas ma swoją cenę, za którą jest w stanie się przemęczyć na nadgodzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezydenci nie chcą pracować, bo za mało zarabiają, więc rezygnują z nadgodzin, żeby nie było kim obsadzić dyżurów, żeby dostać podwyżki, a nie dlatego że są przemęczeni. To znaczy pewnie są, ale każdy z nas ma swoją cenę, za którą jest w stanie się przemęczyć na nadgodzinach.

na TVN24 od dwóch dni wałkują narrację z przemęczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bredzą, lecz najwyraźniej próbują ocieplić wizerunek protestu.

Cała prawda, całą dobę :smile:

 

Co to za ocieplanie? :smile: W tym kraju "Nie mam siły pracować więcej niż 48 godzin w tygodniu" to nie jest żadne ocieplenie przecież :smile: Nie w tym kraju:) Zwłaszcza, że ludzie wiedzą, ile lekarze potrafili pracować jeszcze niedawno. Do mnie niskie zarobki przemawiają bardziej niż zmęczenie. 

 

Za to niech mnie ktoś uszczypnie, albo powie, że to nie jest artykuł z TVP Info... Co to za wolta? Teraz publiczna będzie cisnąć po Ziobrze???

http://www.tvp.info/35447834/sady-zwalniaja-coraz-dluzej-trzeba-czekac-na-wyrok

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nawet jak po tej publikacji ktorys pedofil straci jaja, nie bede plakal"

 

 

a jak 'straci jaja" ktoś z jego rodziny ? a jak na jego matkę będa pluli ?

naprawdę nie rozumiesz powagi sytuacji ?

 

poza tym, ja nie wnikam, czy satysfakcja seksualna uzyskiwana taką drogą jest patologią czy też niekoniecznie.

ale "utrącanie jaj" za oglądanie fotografii gołych bachorów, to nadmierna kara.

 

dla mnie karą samą w sobie byloby oglądanie takich zdjęc, gdyż dzieci są brzydkie i wstrętne na ogół, więc uważam, że pedofile mają coś z głową, ale znaj proporcje, mocium panie.

 

 

"w Ameryce dostepny jest rowniez adres zamieszkania i nie ma masowych egzekucji"

 

 

w Ameryce prezydent nie łamie Konstytucji. 

 

zatem, Polska jest najbardziej nieamerykańskim z amerykańskich stanów. Moze dlatego,. ze jest nim z chciejstwa, a nie z kulturowej tożsamości.

 

poza tym, nie trzeba zabijać od razu, młotkiem moze być ostracyzm, odmowa zatrudnienia/zwolnienie z pracy, agresja werbalna i sto innych rzeczy.

 

ci ludzie mogą mieć rodziny. pomyślałeś, jakim piekłem może się stać życie małego chłopca, którego ojciec zrobił błąd ? co chłopak jest winien jego głupocie albo chorobie albo marnym gustom seksualnym ? 

 

piekłem są inni, jak powiedzia Satre, warto pamiętać tę sentencję.

 

 

 

"Vasquez dostal lajka. kryć się"

 

kryjcie się !

tylko, proszę, nie przy ludziach.

 

 

"zeby Vasquez dalej pisal troszczysz sie ty"

 

 

o to, "zeby vasquez dalej pisal" troszczy się wyłącznie vasquez.

reszta  nie ma z tym nic wspólnego, ani ci co lalkują, ani co odpisują, ani nikt inny, może

z wyjątkiem admina, który zawsze może zbanować, o ile jest z PISu albo wierzący.

 

 

sądzić, ze uzależniam swoje pisanie od ilości lajków i odpowiedzi... rany, vasquez się wstydzi być vasquezem, kiedy

takie rzeczy czyta.

 

 

"vaskeza karmi"

 

 

nastepny :]

nie umiesz traktować ludzi jak byty niepodległe, ktore mają wolę i własne zdanie, bo sam zależysz od zdania innych - taka narzuca się konkluzja, po przeczytaniu twoich wygibasów.

 

 

"wlasnie sprawiasz ze vasquez jest w centrum uwagi"

 

i dlatego...

 

"mam postanowienie ze nie bede odpowiadal na posty vasqueza"

 

miejscowy Salieri znalazł i jest zazdrosny o swojego Mozarta ?

 

 

"pol miliona na grajkow z Portoryko ani lepsze ani gorsze od zakupienia prawa do wyswietlenia jakiegos

hitu z USA"

 

 

jeśli wybierać między tymi wariantami, to lepiej wybrać hit z USA : trwa dłuzej niż 10 minut i aktorzy nie grają z playbacku.

 

 

 

Kazik Staszewski : "PIS nie szkodzi bardziej niż inne partie. I co to za pęd, by bronić zmurszałych sądów ?"

 

starośc nie radosć, wóda nie woda, kryzys dopada w końcu prawie kazdego.

jesli ktoś nie widzi, że PIS nie zrobił reformy sądów, ale po prostu podporządkował je sobie, a "koniecznośc zmian", to był tylko pretekst, to znaczy że za zaliczył o jeden balet po koncercie za dużo.

 

 

 

"Dobra zmiana w Miastku" - raport KP mający aspiracje stworzenia definicji wzorcowego PISowskiego suwerena.

 

I co się okazuje ?

 

ano, ze to nie są ludzie biedni, poszkodowani przez transformację, ale zwyczajni komucholacy - po 89 radzą sobie

nieźle, niczego im specjalnie nie brakuje, ale mają monstrualne kompleksy, których żadna willa, mercedes, be like vasquez i inne cymesy nie zdrapią.

 

 

słyszą, ze "elita" śmieje się z "januszy i grażyn" ? i automatycznie dostają nerwicy, bo bez wskazywania palcem sami siebie uwazają za januszy i grażyny.

 

 

stare to jak świat : zagadka - idzie ulicą 10 facetów, jak się dowiedzieć, który z nich jest ch...em ? wystarczy za nimi krzyknąc : ty ch... ! ten który się obróci wygrywa.

 

 

i tacy są wyborcy PIS.

ich myślenie o sobie determinuje miejsce zamieszkania, stan majątkowy, odległośc od Zbawiksa oraz cała masa bzdetów wciskanych im przez PIS i jego ideologów drogą narracji godnościowej.

 

 

oni was mają za gorszych", "oni wami pogardzają", "oni się z was smieją" - przez lata prawicowi ideolodzy wciskają biednemu ludowi do głowy WŁASNE kompleksy.

 

skoro prawicowa szajka dziennikarzy i polityków zatrzymała się nosem na szybie salonu, doznając klęski życiowej i rozczarowania, zaczęła natychmiast sobą nasycać polski zaścianek, który to wszystko przyjał i teraz popiera wszystko, co robi PIS, bo PIS to ich partia, ujmuje się za "gorszymi" i jak rządzi PIS to teraz oni mogą się nabijać z "elity", pokazywać jej faka.

 

 

dżizus, jakie to proste... jaki prosty mechanizm.

 

 

generalnie, dobrze mi się w tej demokracji żyje, nie mam  powodów do narzekania, ale gotrów jestem przejśc na stalinizm, bo jakiś d,pek z elity podobno się ze mnie śmieje.

 

 

elita ma to w nosie. jak się zrobi zbyt duszno, to zabierze zabawki i pojedzie do Berlina albo Paryża, znajdzie tam sobie zajęcie i nowe życie, a tutaj zostawi tych godnościowców z gebelsami sam na sam.

 

nikt sie z nich nie będzie śmiał , ale wystarczy że podskoczą Partii, że gdzies tam, przypadkiem całkiem, wejdą w mini-konflikt z towarzyszem.

 

warto obejrzeć "Lewiatana" Zwiagnicewa, tam jest doskonale opisany mechanizm życia w państwie rządzonych przez Partię, która ma w rękach całą władze.

 

trzeba naprawdę nie mieć grama wyobraźni, zeby pozwolić wyrosnąć na własnej ziemi potworowi, który w każdej chwili mozę cię zeżreć i wypierdzieć. Trzeba nie mieć grama rozumu. I to właśnie najcenniejsza obserwacja z tego raportu, jak dla mnie : wyborca PIS, to człowiek prymitywny, zakompleksiony i śmieszny - nie tylko dla elity z Warszawki, ale i dla przeciętnego Czecha spod Brna, Niemca spod Hamburga i vasqueza spod monopolowego.

 

 

smieją się ze mnie, więć cieszę się, ze zdycha demokracja, hahaha ! takie jaja !

 

 

gratulacje, Polsko.

 

 

"Mój guzik atomowy jest większy niż twój"

Prezydent USA do prezydenta Korei Płn.

 

 

jak widać, POlska nie ma patentu na debilne decyzje wyborcze.

inna rzecz, ze ich prezydent błąka się werbalnie po malinowym chruśniaku, ale Konstytucji nie łamie i prawa 

przestrzega.

 

nie to, co ta zakłamana oferma w polskiej atrapie Ohajo.

 

 

last but not least : trzeba zlikwidowac prawa wyborcze dla Polonusów.

w Ameryce wybrali Większy Guzik, a w Polskę obdarowali polityczną kiłą i mogiłą.

 

 

dlaczego jakiś dziadzio z ciocią, co od 25 lat żyją sobie z Czikago, Michigan,  Polskę widzą 

tylko w telewizorze nastawionym na TV Trwam , mają prawo decydowac o tej Polsce za pomocą

aktu wyborczego ?

 

 

to aberracja zupełna.

zatrzymali się na 1981 roku i wciąz głosują na tych, którzy heroicznie "obalają komunę !".

 

pora ograniczyć prawa wyborcze do prawa głosowania dla tych, którzy wyjechali góra 3 lata temu.

w ich przypadku istnieje cien nadziei, ze jeszcze wrócą, skutkiem czego głosowac będą z większa roztropnością.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.