Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

@ Fluber @ Julekstep

 

Ale tak ogólnie zdajecie sobie sprawę ,że manipulujecie bo ten rejestr nie jest rejestrem pedofilów a jedynie rejestrem gwałcicieli nieletnich

 

Wszyscy skazani z art200 kk nie są wykazani w jawnej cześci. A to właśnie artykuł 200 jest artykułem który skazuje za molestowanie ( tak wiem skazuje sąd )

 

Po drugie są księża którzy byli skazani za gwałt i powinni się pojawić w tym rejestrze ale jak tłumaczy Misterstwo Sprawiedliwości mieli prawo poprosic o usunięcie z tego rejestru i najpewniej skorzystali

Tak więc można było być skazanym za gwałt a mimo to nie trafić do jawnego rejestru. choć co ciekawe ze znanych przypadków tylko kilku księzy z tego skorzystało

 

Ostatnio była afera w Puszczykowie pod Poznaniem gdzie msze odprawiał ksiądz który odsiedział wyrok za gwałty na 13 latce. Jego w tym rejestrze nie ma

Ciekawe dlaczego?

 

Czyżby Fluber jest jak w Folwarku Zwierzęcym? O ile pamiętam to świnie zmieniły napis z wszyscy są równi . Na wszyscy są równi ale niektóre są równiejsze

 

I jak widać tu mamy taki przypadek

 

Więc Twój wywód że w tym rejestrze nei ma księży pedofilii-gwałcicieli nie jest prawdziwy bo nie ma ich tylko dlatego że rzad ich tam nie wpisał a nie że nie ma takowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fluber @ Julekstep

 

Ale tak ogólnie zdajecie sobie sprawę ,że manipulujecie bo ten rejestr nie jest rejestrem pedofilów a jedynie rejestrem gwałcicieli nieletnich

 

Wszyscy skazani z art200 kk nie są wykazani w jawnej cześci. A to właśnie artykuł 200 jest artykułem który skazuje za molestowanie ( tak wiem skazuje sąd )

 

Ale ja przecież o tym wyraźnie napisałem, więc czemu zarzucasz mi manipulację???

 

 

 

 

Po drugie są księża którzy byli skazani za gwałt i powinni się pojawić w tym rejestrze ale jak tłumaczy Misterstwo Sprawiedliwości mieli prawo poprosic o usunięcie z tego rejestru i najpewniej skorzystali

Tak więc można było być skazanym za gwałt a mimo to nie trafić do jawnego rejestru. choć co ciekawe ze znanych przypadków tylko kilku księzy z tego skorzystało

 

 

O tym nie wiedziałem. Właśnie doczytałem i rzeczywiście KAŻDY mógł poprosić o przeniesienie go z listy jawnej na tajną. W związku z tym rzeczywiście trudno wyrokować na tej podstawie o skali pedofilii księży w stosunku do społeczeństwa, bo rzeczywiście nie wiadomo ilu duchownych i ilu świeckich się przeniosło z rejestru jawnego do tajnego. 

Te kilka przypadków to poza tym księdzem z Puszczykowa kto? Bo o nim informację znalazłem, ale oprócz niego nie potrafię znaleźć innego księdza, który miał być w rejestrze jawnym, a nie jest?

 

 

 

 

Czyżby Fluber jest jak w Folwarku Zwierzęcym? O ile pamiętam to świnie zmieniły napis z wszyscy są równi . Na wszyscy są równi ale niektóre są równiejsze

 

I jak widać tu mamy taki przypadek

 

Nie rozumiem. Każdy miał prawo przenieść się z rejestru jawnego do tajnego, więc gdzie tu widzisz analogię do Folwarku Zwierzęcego?

 

 

 

Więc Twój wywód że w tym rejestrze nei ma księży pedofilii-gwałcicieli nie jest prawdziwy bo nie ma ich tylko dlatego że rzad ich tam nie wpisał a nie że nie ma takowych

 

Od początku pisałem o rejestrze jawnym. Jak widać istnieje co najmniej jeden taki ksiądz. Natomiast, co do skali pedofilii wśród duchownych, lorak podawał odpowiednie dane, że to zjawisko jest mniejsze niż w społeczeństwie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fluber @ Julekstep

 

Ale tak ogólnie zdajecie sobie sprawę ,że manipulujecie bo ten rejestr nie jest rejestrem pedofilów a jedynie rejestrem gwałcicieli nieletnich

 

Wszyscy skazani z art200 kk nie są wykazani w jawnej cześci. A to właśnie artykuł 200 jest artykułem który skazuje za molestowanie ( tak wiem skazuje sąd )

 

Po drugie są księża którzy byli skazani za gwałt i powinni się pojawić w tym rejestrze ale jak tłumaczy Misterstwo Sprawiedliwości mieli prawo poprosic o usunięcie z tego rejestru i najpewniej skorzystali

Tak więc można było być skazanym za gwałt a mimo to nie trafić do jawnego rejestru. choć co ciekawe ze znanych przypadków tylko kilku księzy z tego skorzystało

 

Ostatnio była afera w Puszczykowie pod Poznaniem gdzie msze odprawiał ksiądz który odsiedział wyrok za gwałty na 13 latce. Jego w tym rejestrze nie ma

Ciekawe dlaczego?

 

Czyżby Fluber jest jak w Folwarku Zwierzęcym? O ile pamiętam to świnie zmieniły napis z wszyscy są równi . Na wszyscy są równi ale niektóre są równiejsze

 

I jak widać tu mamy taki przypadek

 

Więc Twój wywód że w tym rejestrze nei ma księży pedofilii-gwałcicieli nie jest prawdziwy bo nie ma ich tylko dlatego że rzad ich tam nie wpisał a nie że nie ma takowych

Spoko - to zapraszam do linku loraka z artykulem sprzed 7 lat (czyli zadnego rejestru nie bylo nawet w planach).

 

Nikt (a przynajmniej ja) nie pisze ze 'ksiezy pedofili nie ma w ogole' - chodzi o to ze nagonka w tym temacie jest nieproporcjonalna do skali zjawiska (mozna nawet uznac, ze w zwiazku z tym jest podejrzana i stoi za tym jakas odgorna agenda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"porownaj kosciol do Realu Madryt 

w tym samym poscie piszesz ze kosciol jest ch...owy"

 

 

nie porownałem Kościoła do Realu Madryt.

 

Kosćioł sam się przedstawia jako Real Madryt w dziedzinie moralności. uzurpuje sobie prawo do pouczania

innych i ustalania czym jest dobro, a czym zło.

 

z tego powodu upomina się o przywileje i specjalne traktowanie.

 

nie chce natomiast zaakceptować naturalnego porządku rzeczy związanego z takim specjalnym traktowaniem :

specjalnego oburzenia i niesmaku w momencie, gdy praktyka codzienna rozmija się z deklaracjami i zachowaniem wobec

innych.

 

Kościół mówi mi, że jestem gorszy wobec Boga, bo nie chodzę do kościoła, nie daję na tace, nie uznaję siebie za

część tej instutucji i nie wierzę w Boga, bo uważam, że nikt nie wierzy, a jak mówi,. że wierzy to kłamie, bo wiara jest

niemożliwa do osiągnięcia przez człowieka.

 

tyle że ja nie zgwalciłem dziecka i nikogo nie zabiłem.

 

to co : wedle nauki Kościoła ja pójde do piekła, a on cały pójdzie do raju, bo mimo całego swojego sk..syństwa

on pierniczy, że "wierzy", a ja mam odwagę powiedzieć, że nie wierzę ?

 

tak, powtórzę : ta organizacja, to ch.. d.. i kamieni kupa. Boga tam nie ma i nie było, a i raczej nie będzie. to tylko

polityczna instytucja dążaca do wymuszenia przywilejów dla swoich członków, ktorzy uchylają się od podjęcia zarobkowej

pracy, bo mają dwie lewe ręce albo są leniwi [co jest grzechem śmiertelnym, w ich własnej ideologii] plus : realizują

misję władzy , czyli podporządkowania sobie jakiejś części obywateli stosując strategię kija i marchewki, sprzedając towar

którego nikt na oczy nie widział.

 

a o tym jak dobzre działa ten układ świadczy takze to, jak długo pedofile z kleru unikali zdemaskowania i kary. 

 

 

nowy rząd, czyli Kaczor w zas.nym i zaszc..nym pokoju powiesił kilka szyszek zapachowych i mysli, ze smrodu nie będzie czuć.

Konstytucja zgwałcona, prawo połamane, puszcza wycięta, społeczeństwo sterroryzowane, polityka zagraniczna rozwalona.

 

I teraz PIS będzie rżnął głupa i twierdził, że to przecież inny rząd zrobił, PIS nie miał z nim nic wspólnego, bo teraz to są nowi

ludzie zupełnie.

 

PIS gardzi ludźmi, bo uważa że można ich w ten sposób zrobić w mikado.

 

"PIS idzie po klasę średnią"

 

kaktus mi wyrośnie zamiast... innej częsci ciała, jesli klasa średnia da się na te "nieoczekiwaną zamianę miejsc" nabrać.

 

premier MOrawiecki będzie KE przekonywał, ze w Polsce prawo łamie sie legalnie, a Konstytucję gwałci 

z zabezpieczeniem.

 

pokazuje to narracja TVP Info : KE stawia warunki - bija nas ! gwałcą Polskę ! pan Juncker mówi,że gotów jest do rozmów -

ale mięczak ! ale d... wołowa !

 

mówią, że KE zmiękła rura, już z samej tylko racji faktu, ze KE gotowa jest PIS dać szansę cofnięcia się ze złej drogi.

akcentuja, że KE "nie chce wojny z Polską czyli PISem", ale nabierają wody w usta przed dodaniem, że jednocześnie 

KE zaznacza, ze "PIS musi sie cofnąć". Narracja dla PISowskiego ciemnego ludu brzmi : KE pęka jak guma w majtkach 

przed mocarnym PISem. 

 

ale się obudzą z ręką w nocniku, ale będzie kupa śmiechu z przewagą kupy.

 

Węgry ? też zostaną podciągnięte pod art7, temat rozegrany zostanie w tym samym bloku i pozamiatani będę jedni i drudzy.

Węgrzy będą w kucki uciekać, a PIS zostanie na lodzie, bo jest zakładnikiem własnej postawy "nie oddamy ani guzika". I

zostanie z tym guzikiem, na własne życzenie.

 

PIS zachowuje się jak złodziej, który nakradł, a teraz zdjął rękawiczki i mówi : jestem innym człowiekiem, z kims mnie mylicie.

 

oddaj fanty, chamie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według bukmacherów największe szanse na bycie nastepnym prezydentem usa z partii demokratycznej ma oprah winfrey. I szczerze, wcale się nie zdziwie jak amerykanie ją wybiorą.

U nas za pewne lista wyglada mniej wiecej tak ("tylko

" trzeba zmienic konstytucje a propo wieku kandydata na prezydenta u niektorych kandydatow):

1. Robert Lewandowski

2. Bogdan Wenta

3. Kamil Stoch

 

Jak maja byc parytety to dodajemy Justyne Kowalczyk.

 

Kazdy z ww wygrywa z Macierewiczami, Schetynami i innymi mezami stanu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas za pewne lista wyglada mniej wiecej tak ("tylko

" trzeba zmienic konstytucje a propo wieku kandydata na prezydenta u niektorych kandydatow):

1. Robert Lewandowski

2. Bogdan Wenta

3. Kamil Stoch

 

Jak maja byc parytety to dodajemy Justyne Kowalczyk.

 

Kazdy z ww wygrywa z Macierewiczami, Schetynami i innymi mezami stanu...

Bzdury, wenta startowal na europosła i dostał 38 tysięcy głosów. Nie był nawet puerwszy w swoim okręgu na liście swojej partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt (a przynajmniej ja) nie pisze ze 'ksiezy pedofili nie ma w ogole' - chodzi o to ze nagonka w tym temacie jest nieproporcjonalna do skali zjawiska (mozna nawet uznac, ze w zwiazku z tym jest podejrzana i stoi za tym jakas odgorna agenda).

 

A skąd wiesz jaka jest skala zjawiska? Są jakieś statystyki albo spis powsechny, w którym ksiądz składa oświadczenie, że jest pedofilem? Nie ma takich danych.

 

Logiczne jest jednak, że księża jako grupa osób, które wbrew biologii zobowiązały się, że nie będzie nic ruchać, są podatni na różnego rodzaju dewiacje. Celibat i zamaskulinizowane środowisko siłą rzeczy będzie sprzyjał pedofilii. Księża to tylko ludzie i popęd seksualny nie jest im obcy. A że jedynymi dostępnymi celami ich miłosnych uniesień są gładkie tyłki ministrantów, to jest jak jest. Trochę jak więźniowe w ZK - po prostu dymają to co jest pod ręką.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz jaka jest skala zjawiska? Są jakieś statystyki albo spis powsechny, w którym ksiądz składa oświadczenie, że jest pedofilem? Nie ma takich danych.

 

Logiczne jest jednak, że księża jako grupa osób, które wbrew biologii zobowiązały się, że nie będzie nic ruchać, są podatni na różnego rodzaju dewiacje. Celibat i zamaskulinizowane środowisko siłą rzeczy będzie sprzyjał pedofilii. Księża to tylko ludzie i popęd seksualny nie jest im obcy. A że jedynymi dostępnymi celami ich miłosnych uniesień są gładkie tyłki ministrantów, to jest jak jest. Trochę jak więźniowe w ZK - po prostu dymają to co jest pod ręką.

Czyli kolejny co w mistyczny sposob "wie" a nawet glupiego linka kliknac nie potrafi.

 

Tak wiec podpowiem - do bycia uznanym za pedofila nie sklada sie oswiadczenia. Wyznacznikiem jest WYROK sadu a tych w przypadku ksiezy nie ma (procentowo) wiecej niz w ogole spoleczenstwa.

 

TADAM

 

P.S: jara mnie jak uzywasz slowka 'logiczne'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymien Wente na Nawalke, i inna sprawa ze wybory na europosla to malo kogo interesuja (inna sprawa, ze tym europoslem zostal, wiec cel osiagnal).

 

Startowanie znanych osób w wyborach to nie jest nic nowego i bardzo rzadko kończy się jakimś minimalnym sukcesem, jeżeli nie idzie za tym cokolwiek sensownego, jak za Pawłem Kukizem chociażby. 

 

Ludzie, którzy interesują się wyborami na europosła nie zagłosują na piłkarza.

 

W internecie możesz znaleźć mnóstwo dowodów na to, że zależność, o której piszesz nie występuje. Robert Lewandowski nie zostanie prezydentem Polski, bo prezydenta Polski nie wybiera się wśród dwunastolatków.

 

Tutaj możesz poczytać o paru spektakularnych klęskach , między innymi Tomasza Adamka, czy Otylii Jędrzejczak:

http://natemat.pl/103869,wielka-wyborcza-kleska-celebrytow-i-sportowcow-przynajmniej-nie-przyniosa-nam-wstydu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak wiec podpowiem - do bycia uznanym za pedofila nie sklada sie oswiadczenia. Wyznacznikiem jest WYROK sadu a tych w przypadku ksiezy nie ma (procentowo) wiecej niz w ogole spoleczenstwa.

 

 

 

1. podaj skąd masz takie dane

2. to że nie ma wyroku w jakichś sprawach nie znaczy, że nie ma zjawiska - myślisz, że istnieją tylko pijani kierowcy, którzy zostali złapani i skazani? bo ja jestem przekonany, że jest sporo osób, którym zdarzyło się jechać pod wpływem i  im sie upiekło. Mi się nawet w młodości i z głupoty zdarzyło odwieźć parę osób na dworzec na totalnym kacu. I co - nie mam wyroku, a po pijaku w sumie jechałem. Z pedofilią i każdym innym przestępstwem jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz jaka jest skala zjawiska? Są jakieś statystyki albo spis powsechny, w którym ksiądz składa oświadczenie, że jest pedofilem? Nie ma takich danych.

 

Logiczne jest jednak, że księża jako grupa osób, które wbrew biologii zobowiązały się, że nie będzie nic ruchać, są podatni na różnego rodzaju dewiacje. 

Tak są, wrzucał wcześniej między innymi lorak. Wśród duchownych jest statystycznie mniej pedofili niż wśród pozostałej części społeczeństwa.

 

Jak ktoś się zobowiązał, że nie będzie ruchał to LOGICZNE jest, że będzie?... Awesome:)

1. podaj skąd masz takie dane

2. to że nie ma wyroku w jakichś sprawach nie znaczy, że nie ma zjawiska - myślisz, że istnieją tylko pijani kierowcy, którzy zostali złapani i skazani? bo ja jestem przekonany, że jest sporo osób, którym zdarzyło się jechać pod wpływem i  im sie upiekło. Mi się nawet w młodości i z głupoty zdarzyło odwieźć parę osób na dworzec na totalnym kacu. I co - nie mam wyroku, a po pijaku w sumie jechałem. Z pedofilią i każdym innym przestępstwem jest to samo.

1. Po prostu cofnij się o jedną stronę w dyskusji i kliknij w link wrzucony przez loraka.

2. I uważasz, że jeżeli np. wśród złapanych pijanych kierowców jest 15% bezrobotnych, to logiczne jest, że wśród niezłapanych jest ich 80%?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. podaj skąd masz takie dane

2. to że nie ma wyroku w jakichś sprawach nie znaczy, że nie ma zjawiska - myślisz, że istnieją tylko pijani kierowcy, którzy zostali złapani i skazani? bo ja jestem przekonany, że jest sporo osób, którym zdarzyło się jechać pod wpływem i im sie upiekło. Mi się nawet w młodości i z głupoty zdarzyło odwieźć parę osób na dworzec na totalnym kacu. I co - nie mam wyroku, a po pijaku w sumie jechałem. Z pedofilią i każdym innym przestępstwem jest to samo.

Tak z pewnoscia jacys ksieza unikneli wyroku.....tak samo jak masa typow z "reszty spoleczenstwa". Tylko czego to dowodzi? Ze jestes ksiedzem bo uniknales wyroku za jazde po pijaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie jest możliwe, że wśród 1000 księży jest 300 pedofili z czego 10 skazanych, a wśród 1000 zwykłych obywateli jest 200 pedofili z czego 100 skazanych

 

To ile osób wyłapie wymiar sprawiedliwości nie ma przełożenia na skalę zjawiska.

 

A ja uwazam, że księża są zdemoralizowani, bo trudno nie byc jeśli Twój zawód polega na czytaniu książki na głos, machaniu kropidełkiem i odbieraniu kopert z kasą. 

 


edit:  otworzyłem ten artykuł loraka z jakiegoś paskudnego blogaska i w drugim akacpicie

 

"Najpotężniejszą bronią w antykościelnym arsenale lewizny jest obecnie tzw „pedofilia”."

 

Dzięki nie czytam dalej, też mogę sobie na wordpressie pisać brednie i przytaczac dane z dupy (w artykule autor nie zająknął się skąd ma takie dane, całkowity brak źródel)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie jest możliwe, że wśród 1000 księży jest 300 pedofili z czego 10 skazanych, a wśród 1000 zwykłych obywateli jest 200 pedofili z czego 100 skazanych

 

To ile osób wyłapie wymiar sprawiedliwości nie ma przełożenia na skalę zjawiska.

 

A ja uwazam, że księża są zdemoralizowani, bo trudno nie byc jeśli Twój zawód polega na czytaniu książki na głos, machaniu kropidełkiem i odbieraniu kopert z kasą. 

 

edit:  otworzyłem ten artykuł loraka z jakiegoś paskudnego blogaska i w drugim akacpicie

 

"Najpotężniejszą bronią w antykościelnym arsenale lewizny jest obecnie tzw „pedofilia”."

 

Dzięki nie czytam dalej, też mogę sobie na wordpressie pisać brednie i przytaczac dane z dupy (w artykule autor nie zająknął się skąd ma takie dane, całkowity brak źródel)

 

Oczywiście, że podane są źródła.

 

Jakoś mnie nie dziwi, że nawet nie potrafisz tego znaleźć w 3-4 stronicowym (na oko) tekście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.