Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego uważasz porównanie ministrów sprawiedliwości, ministrów obrony narodowej oraz wicemarszałków sejmu za manipulację?

 

To raczej ty dobrałeś ludzi według jakiegoś przypadkowego klucza. Rutnicki to ten wyrośnięty z ,,Idola"? Jeżeli tak to powinieneś dobrać mu jakiegoś pisowca z programu z TV Republika (typu ,,Mam spisek", albo ,,Jaka to afera"), a nie jakiegoś nołnejma.

 

Bo kluczem nie powinna być funkcja a to jaki zamęt robią?Może dlatego?Zrobiłem to samo co Ty tylko w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 'rznij glupa'. opozycja,ktora pozycjonuje sie w polityce na flance 'piewcow wolnosci z przeszloscia w 'podziemiu'',mialaby jawnie popierac 'ub'?! swoja droga,tutaj wektor skierowany jest w druga strone. to 'ub' [tzw. kodomici] przytula sie do opozycji totalnej...

 

To skoro nikt z obecnej opozycji nie popiera SB i UB to może niech pisowcy łaskawie darują sobie te epitety?

 

Ogólnie za obu rządów PiS więcej komuchów zajęło wysokie stanowiska niż za rządów Platformy. Te stanowiska to np. Minister Skarbu, Wiceminister Sprawiedliwości, Dyrektor Polskiego Radia, Dyrektor TVP2, Prezes Orlenu czy Przewodniczący Komisji Sprawiedliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież przeciwnicy tej ustawy krytykują zasadę odpowiedzialności zbiorowej a nie bronią SB jako takiej.

wole komuchow od opozycjonistow-konfidentow [a tych w pelo bez liku]. poza tym,mozna kogos popierac 'niejawnie'. nie lapiesz tego?...

 

Gdzie niby? Jedyny przypadek to Boni, który poszedł na współpracę po zastosowaniu szantażu. Poza tym jeszcze Olechowski, ale on współpracował z wywiadem gospodarczym, więc to zupełnie co innego (zresztą on przecież dawno zniknął z polityki).

 

Czyli uważasz, że PO, które obniżyło emerytury oficerom SB oraz wprowadziło Dzień Żołnierzy Wyklętych tak naprawdę popiera SB i UB, tylko dobrze się z tym kryje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że resocjalizowanie więźniów z wyrokiem dożywocia, zwłaszcza w Polsce ma bardzo dużo sensu, no ale jak tam uważasz:) 

 

Analizując słowo "resoacjalizacja" zauważam że wiekszą jego część stanowi słowo "socjalizacja" rozumiana nie jako nauka socjalizmu ale jako nauka życia w  normalnym społeczeństwie z poszanowaniem zasad jakie w nimobowiązują.

Problem w tym że ta socjalizacja jest prowadzona w więzieniu, więc jeśli tam ma miejsce jakaś socjalizacja to tylko zgodna z zasadami panującymi w wiezieniu a to są generalnie zupełnie inne zasady.

W więzieniu więc żadna socjalizacja której chcemy nie moze zajść, mogłaby zajść gdyby więźnia osadzono wśród sióstr karmelitanek, ale tego się nie praktykuje

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przeciwnicy tej ustawy krytykują zasadę odpowiedzialności zbiorowej a nie bronią SB jako takiej.

 

Gdzie niby? Jedyny przypadek to Boni, który poszedł na współpracę po zastosowaniu szantażu. Poza tym jeszcze Olechowski, ale on współpracował z wywiadem gospodarczym, więc to zupełnie co innego (zresztą on przecież dawno zniknął z polityki).

 

Czyli uważasz, że PO, które obniżyło emerytury oficerom SB oraz wprowadziło Dzień Żołnierzy Wyklętych tak naprawdę popiera SB i UB, tylko dobrze się z tym kryje?

projekt zlozyl s.p. kaczynski,to raz. 2. - tak wlasnie uwazam. 3 - zeby daleko nie szukac,zapomniales chocby o niesiolowskim czy komorowskim. 'grzebiemy' w tym gownie dalej?! serio?!...a 'niesiol' to juz  w ogole menda. poczytaj sobie w sieci [wideo tez znajdziesz] jak potraktowal narzeczona i przyjaciol z konspiracji...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza bonim i olechowskim to jeszcze rzeplinski cwiakalski sledzinska katarasinska kutz kudrycka plus osmiu innych mniej znanych poslow i senatorow. Plus paru wiceministrow.

Przecież przeciwnicy tej ustawy krytykują zasadę odpowiedzialności zbiorowej a nie bronią SB jako takiej.

 

 

Gdzie niby? Jedyny przypadek to Boni, który poszedł na współpracę po zastosowaniu szantażu. Poza tym jeszcze Olechowski, ale on współpracował z wywiadem gospodarczym, więc to zupełnie co innego (zresztą on przecież dawno zniknął z polityki).

 

Czyli uważasz, że PO, które obniżyło emerytury oficerom SB oraz wprowadziło Dzień Żołnierzy Wyklętych tak naprawdę popiera SB i UB, tylko dobrze się z tym kryje?

Problemem po jest to ze zmienia zdanie. W 2004 roku wszyscy z po glosowali za uchwala ze niemcy nie zrekompensowaly nam strat po 2 wojnie swiatowej i nie zaplacily reparacji wojennych a teraz twierdza ze niemcy zaplacili nam w 1953 a pis sie wyglupia. Pis poszedl na wojne z ub wiec po automatycznie trzyma ich strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt zlozyl s.p. kaczynski,to raz. 2. - tak wlasnie uwazam. 3 - zeby daleko nie szukac,zapomniales chocby o niesiolowskim czy komorowskim. 'grzebiemy' w tym gownie dalej?! serio?!...a 'niesiol' to juz  w ogole menda. poczytaj sobie w sieci [wideo tez znajdziesz] jak potraktowal narzeczona i przyjaciol z konspiracji...

 

Dla mnie największe mendy to byli Skrzypek i Gosiewski - jak ja się cieszyłem jak wtedy przykurwili w tę brzozę. Niestety na krótko, bo okazało się, że polska klasa poltyczna potrafi wygenerować nieskończone zasoby debili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największe mendy to byli Skrzypek i Gosiewski - jak ja się cieszyłem jak wtedy przykurwili w tę brzozę. Niestety na krótko, bo okazało się, że polska klasa poltyczna potrafi wygenerować nieskończone zasoby debili...

Gosiewski byl wkurzajacy. A czemu skrzypek?

To skoro nikt z obecnej opozycji nie popiera SB i UB to może niech pisowcy łaskawie darują sobie te epitety?

 

Ogólnie za obu rządów PiS więcej komuchów zajęło wysokie stanowiska niż za rządów Platformy. Te stanowiska to np. Minister Skarbu, Wiceminister Sprawiedliwości, Dyrektor Polskiego Radia, Dyrektor TVP2, Prezes Orlenu czy Przewodniczący Komisji Sprawiedliwości.

Zaraz zaraz. Kogo masz na mysli piszac ministerbskarbu i kogo piszac prezes orlenu?

 

Jakich tw masz na mysli?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla mowa o komuchach. To ktorzy z wymienionych przez Ciebie osob zwiazanych z pis bylo tw? Wszyscy?

 

Chyba się zgubiłeś.

 

Ja wspomniałem, że w PiS jest dużo komuchów.

 

Na to mój rozmówca odpisał:

wole komuchow od opozycjonistow-konfidentow [a tych w pelo bez liku]

 

To ja wtedy odpisałem, że konfidentem (spośród polityków PO) był właściwie tylko Boni (z Niesiołowskim sprawa nie jest taka jednoznaczna, a Olechowski wprawdzie współpracował, ale tylko z wywiadem gospodarczym).

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał absolutnie kompetencji do bycia szefem NBP no i był totalnie wiernym pieskiem Jarka.

aha. i te 'przywary' wpisuja sie w definicje mendy? - interesujace,zaiste,interesujace. pomijam juz,ze lojalnosc uwazasz za wade. ale wiesz,ze piszesz w stylu tych 'zasobow debili'?! tak bardzo a propos i z sensem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zgubiłeś.

 

Ja wspomniałem, że w PiS jest dużo komuchów.

 

Na to mój rozmówca odpisał:

wole komuchow od opozycjonistow-konfidentow [a tych w pelo bez liku]

 

To ja wtedy odpisałem, że konfidentem (spośród polityków PO) był właściwie tylko Boni (z Niesiołowskim sprawa nie jest taka jednoznaczna, a Olechowski to wywiad gospodarczy).

Ok. Zatem czy wymienieni przeze mnie ludzie zwiazani z po zaprzeczaja tezie o zwiazkach po z komuchami?

 

Dwa. Czy wymieniajac ministra skarbu i prezesa orlen miales na mysli te sama osobe czyli wojciecha jasinskiego?

 

Trzy.czy wymieniajac prezesa polskiego radi i tvp2 miales na mysli te sama osobe czyli marcina wolskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zgubiłeś.

 

Ja wspomniałem, że w PiS jest dużo komuchów.

 

Na to mój rozmówca odpisał:

wole komuchow od opozycjonistow-konfidentow [a tych w pelo bez liku]

 

To ja wtedy odpisałem, że konfidentem (spośród polityków PO) był właściwie tylko Boni (z Niesiołowskim sprawa nie jest taka jednoznaczna, a Olechowski wprawdzie współpracował, ale tylko z wywiadem gospodarczym).

https://andrzejewski.siedlce.pl/files/dokumenty/pozostale-dok/lista-milczanowskiego.pdf - kto czyta,nie bladzi...

poza tym,byly w prl tez i inne sluzby. konfidentem mozna byc na wiele sposob ;)...btw - ale wiesz,ze 'uw' zostala zalozona przez niemiecka agenture?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.