Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Poczytaj ilu ludzi było faktycznymi, aktywnymi i świadomymi TW.  Niedawno na Onecie był artykuł Stankiewicza, który zebrał to do kupy.

Ok. Zatem czy wymienieni przeze mnie ludzie zwiazani z po zaprzeczaja tezie o zwiazkach po z komuchami?

 

Trzy.czy wymieniajac prezesa polskiego radi i tvp2 miales na mysli te sama osobe czyli marcina wolskiego?

 

Przecież teza jest taka, że PiS umieścił więcej komuchów na wysokich stanowiskach niż PO.

 

Czabański i Wolski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zgubiłeś.

 

Ja wspomniałem, że w PiS jest dużo komuchów.

 

Na to mój rozmówca odpisał:

wole komuchow od opozycjonistow-konfidentow [a tych w pelo bez liku]

 

To ja wtedy odpisałem, że konfidentem (spośród polityków PO) był właściwie tylko Boni (z Niesiołowskim sprawa nie jest taka jednoznaczna, a Olechowski wprawdzie współpracował, ale tylko z wywiadem gospodarczym).

nie mam pytan. poddaje sie :(...

Poczytaj ilu ludzi było faktycznymi, aktywnymi i świadomymi TW.  Niedawno na Onecie był artykuł Stankiewicza, który zebrał to do kupy.

 

Przecież teza jest taka, że PiS umieścił więcej komuchów na wysokich stanowiskach niż PO.

 

Czabański i Wolski.

na 'onecie',powiadasz?! a w tusk vision network tez cos bylo?! ja pi****le...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ilu ludzi było faktycznymi, aktywnymi i świadomymi TW. Niedawno na Onecie był artykuł Stankiewicza, który zebrał to do kupy.

 

 

Przecież teza jest taka, że PiS umieścił więcej komuchów na wysokich stanowiskach niż PO.

 

Czabański i Wolski.

Czabanski i wolski nie sa z pis przeciez. To jak ja mam liczyc dodatkowo lufzi na stanowiskach spoza po jak marek belka czy leszek balcerowicz i wielu wielu innych to mi z 50 osob wyjdzie. Jakim cudem Ci wychodzi ze zwiazanych z pis jest wiecej komuchow? Ja nawet 10 nie naliczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał absolutnie kompetencji do bycia szefem NBP no i był totalnie wiernym pieskiem Jarka.

To nieprawdziwy stereotyp który narzuciły media dzięki temu ze facet źle wypadął przed kamerami, tremę miał czy coś w ten deseń.

http://wyborcza.pl/1,75248,7094383,Slawomir_Skrzypek_oceniany_lepiej_niz_szef_FED_u.html

Balcerowicz i Petru, a takze zachodni fachowcy krzyczeli podnosić stopy (to był czas wielkiego kryzysu) a inżynier budownictwa wytrzymał presję nie podniósł. sporo ryzykował a okazało sie ze miał rację. Gdyby podniósł pewnie zepchnąłby nas w recesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pytan. poddaje sie :(...

na 'onecie',powiadasz?! a w tusk vision network tez cos bylo?! ja pi****le...

 

Widzę, że typowy pisowski troll rzucający gnojem gdzie popadnie.

 

Andrzej Stankiewicz nie jest publicystą sprzyjającym za bardzo obecnej opozycji, nawet fluber ci to powie. Zresztą c*** z nazwiskiem autora. Istotna jest kwestia, że on  po prostu zrobił bardzo rzetelną analizę każdego nazwiska z listy Macierewicza pod kątem współpracy z SB. Co z tego, że zamieścił to na Onecie a nie na twoich ulubionych niezależnych (od rozumu) mediach? 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zgubiłeś.

 

Ja wspomniałem, że w PiS jest dużo komuchów.

 

Na to mój rozmówca odpisał:

wole komuchow od opozycjonistow-konfidentow [a tych w pelo bez liku]

 

To ja wtedy odpisałem, że konfidentem (spośród polityków PO) był właściwie tylko Boni (z Niesiołowskim sprawa nie jest taka jednoznaczna, a Olechowski wprawdzie współpracował, ale tylko z wywiadem gospodarczym).

Jan kuriata posel po tajny wspolpracownik sb pseufonim piotr

 

Tomasz nowak posel po kontakt operacyjny sb pseudonim aktor

 

Zbigniee pawlowicz senator po tajny wsolpracownik kontrwywiadu prl pseudonim pawlik

 

Marek konopka senator po tajny wspolpracownik kontrwywiadu prl pseudonim marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylu jest w pis komuchow ze musisz wymieniac po 2 stanowiska na 1 osobe?

 

Z po znalazlem w ramdze senatora posla lub ministra 17 osob. Z pis znalazlem aumilera chlopka jasinskiego kryze kostrzewskiego lopinskiego i karskiego.

 

Skoro w pis jest duzo komuchow tobw po jest ponad 2 razy tyle.

 

Chodzi mi o eksponowane stanowiska a nie jakichś szeregowych posłów. Znajdź peowskich odpowiedników Piotrowicza czy Jasińskiego, wtedy pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiński Wojtuś.

 

już o nim zapomniałem, ale to była dopiero wredna menda do potęgi

 

To nieprawdziwy stereotyp który narzuciły media dzięki temu ze facet źle wypadął przed kamerami, tremę miał czy coś w ten deseń.

http://wyborcza.pl/1,75248,7094383,Slawomir_Skrzypek_oceniany_lepiej_niz_szef_FED_u.html

Balcerowicz i Petru, a takze zachodni fachowcy krzyczeli podnosić stopy (to był czas wielkiego kryzysu) a inżynier budownictwa wytrzymał presję nie podniósł. sporo ryzykował a okazało sie ze miał rację. Gdyby podniósł pewnie zepchnąłby nas w recesję.

 

żaden stereotyp czy image, koleś nie miał doświadczenia i cv na taką funkcję, tak jak nie mieli sędziowie TK powołani przez Dudę - jedno i drugie to klasyczna definicja "miernych i wiernych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan kuriata posel po tajny wspolpracownik sb pseufonim piotr

 

Tomasz nowak posel po kontakt operacyjny sb pseudonim aktor

 

Zbigniee pawlowicz senator po tajny wsolpracownik kontrwywiadu prl pseudonim pawlik

 

Marek konopka senator po tajny wspolpracownik kontrwywiadu prl pseudonim marzena

 

Sprawdziłem tego Pawłowicza:

 

Według katalogów opublikowanych przez Instytut Pamięci Narodowej w kwietniu 1977 miał zostać zarejestrowany przez WSW jako TW „Pawlik” i następnie już w grudniu tego samego roku wyrejestrowany z powodu „braku możliwości”. Zbigniew Pawłowicz potwierdził parafowanie dokumentu w trakcie swojego pobytu w Egipcie (gdzie pracował w Polskim Szpitalu Polowym w ramach misji pokojowej ONZ), wskazując, iż w rzeczywistości nie podjął współpracy. W 2009 Sąd Okręgowy w Bydgoszczy orzekł, że jego oświadczenie lustracyjne, w którym zaprzeczył współpracy ze służbami specjalnymi PRL jest zgodne z prawdą, oddalając wniosek IPN[1].

 

 

Resztę też mam sprawdzić? :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden stereotyp czy image, koleś nie miał doświadczenia i cv na taką funkcję, tak jak nie mieli sędziowie TK powołani przez Dudę - jedno i drugie to klasyczna definicja "miernych i wiernych"

No nie miał papierów na ekonomistę, ale co z tego skoro prowadził prawidłową politykę monetarną.

Balcerowicz profesor ekonomii ale racji nie miał, więc to on jest "mierny ale wierny" a Skrzypek tylko "wierny"

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten sam przypadek co maz przylebskiej. Sprawdzaj. Przynajmniej z po masz kogo weryfikowac

 

Ale ja nic nie pisałem o mężu Przyłębskiej.

 

Dałeś mi 4 nazwiska, których nawet nie sprawdziłeś (i już wiemy, że walnąłeś co najmniej jednego babola), a przecież mowa była o tym, że TW w PO było ,,bez liku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiakalski kudrycka boni rzeplinski belka to jest 3 ministrow prezes tk i prezes nbp wszyscy z powolania po i wszyscy byli w pzpr

 

Kudrycka niecałe 3 lata w PZPR (w wieku 22-24 lat) jako szeregowy członek, 8 lat w Solidarności. Ja bym jej komuchem nie nazwał.

 

Reszta niech będzie, choć Belka nigdy nie był blisko z PO i pewnie gdyby nie katastrofa smoleńska to nie zostałby prezesem NBP.

 

Czyli mi wyszło 7-4 dla PiS jeżeli chodzi o komuchów na ważnych stanowiskach. ;]

Alez jakiego skoro byl tw? plus wczesniej byla mowa o bonim olechowskim

 

Sama rejestracja o tym nie przesądza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maria wagrowska zarejestrowana jako tw. Wiceminister obrony narodowej. Zdzislaw skorza wiceszef abw funkcjonariusz sb tadeusz nalewajk wiceminister spraw wewnetrznych zarejestrowany jako tw. Cwiakalski zarejestrowany jako kandydat na tw. Kutz zarejestrowany jako kandydat na tw posel po. Jalowiecki stanislaw europosel po konsultant. Klamca ludtracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.