Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, julekstep napisał:

W sensie ze mam se laske wrzucic w avatar, dac sobie nicka jak amerykanska raperka i oczekiwac, ze inni beda uzywac wobec mnie meskich form w internetach?

O to chodzi? xD

Rejestracja

22 Marzec 2013

To nie ja sobie dałem nick jak ona, tylko ona jak ja.

 

Zresztą u niej też ciężko płeć zidentyfikować

image.png.56726387f3e37f23aea0fa2028b572ac.png

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cardi napisał:

 

Wam dwóm, nie Waszej dwójce, z języka polskiego widzę też słabo z kwalifikacjami.

Dwójka
znaczenia:
 

rzeczownik, rodzaj żeński

(1.1) nazwa cyfry 2
(1.2) ocena dopuszczająca w polskich szkołach, przedostatnia najgorsza (w skali 1-6)
(1.3) najniższa (niezaliczająca) ocena w polskich szkołach (dawniej, przy skali 2-5) i na polskich uczelniach (obecnie, przy skali 2-5 lub 2-6)
(1.4) dwoje, dwie, dwaj 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Rejestracja

22 Marzec 2013

To nie ja sobie dałem nick jak ona, tylko ona jak ja.

 

Zresztą u niej też ciężko płeć zidentyfikować

image.png.56726387f3e37f23aea0fa2028b572ac.png

6577132-6423545-image-a-42_1543025135124

 

chyba kobita, niestety trzeba uważać :) francuskie czarne to żeby nie warkoczyki to też niektóre wyglądają jak chłopy a na pewno wyglądają bardziej męsko niż np. Bosak

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:
Dwójka
znaczenia:
 

rzeczownik, rodzaj żeński

(1.1) nazwa cyfry 2
(1.2) ocena dopuszczająca w polskich szkołach, przedostatnia najgorsza (w skali 1-6)
(1.3) najniższa (niezaliczająca) ocena w polskich szkołach (dawniej, przy skali 2-5) i na polskich uczelniach (obecnie, przy skali 2-5 lub 2-6)
(1.4) dwoje, dwie, dwaj 

LeadingInsignificantHoneyeater.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci sie dwojka z dwoje pomyliła. @julekstep uzyl jednej z poprawnych form. Sformulowanie dwojka z rodzajem meskim jest bardzo powszechna:

http://radioszczecin.pl/10,0,pod-dwojka-chlopcow-zalamal-sie-lod-aktualizacja&s=52&idf=415122

https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/dwojka-chlopcow-zginela-w-pozarze-rodzice-skazani-za-nieumyslne-spowodowanie-smierci,1609992.html

http://24tp.pl/n/58424

Nie wyciagnales zadnej lekcji z wczorajszej sytuacji z morawieckim. Szkoda.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest żenujące tłumaczenie rządzących, że ustawa podnosząca akcyzę na tytoń i alkohol uzasadniana jest troską o zdrowie obywateli :D Okazuje się, że ustawa ma objąć także tzw. e-papierosy, które są jakoś zylion razy mniej szkodliwe od tradycyjnych. To też przez troskę o zdrowie obywateli? Chyba po prostu rządzący chcą rozwoju szarej strefy, która już teraz zbiera swoje żniwo, gdyż Polacy z Polski południowej zaopatrują się w sprzęty i płyny do e-fajek w Czechach. Na porządku dziennym jest kupowanie nikotyny o "mocy" 100mg czy nawet 200mg i rozrabianie do używanej przy produkcji samogonów mocy 2-6mg. To wszystko oczywiście w warunkach domowych, daleko od sterylności laboratoryjnej, kontakt ze skórą nikotyny w takim stężeniu może pochłonąć więcej ludzkich żyć niż same e-papierosy, których zresztą nazwa jest dobrana dość niefortunnie, bo z papierosami łączy je jedynie nikotyna. A gdzie jakieś konsultacje społeczne? Czy takie hasła obowiązują tylko w kampanii wyborczej? :)

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie wyciagnales zadnej lekcji z wczorajszej sytuacji z morawieckim. Szkoda.

Ale jak już pouczasz to pisz nazwisko premiera wielką literą ;)

5 minut temu, fluber napisał:

Sformulowanie dwojka z rodzajem meskim jest bardzo powszechna:

Tu też coś nie zagrało z końcówką, końcówki to ostatnio bardzo modny temat w polskiej polityce :) Możemy się tak bawić do znudzenia, aż kierowca autobusu wstanie i zacznie klaskać, ale wątpię by ktokolwiek chciał to czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lorak napisał:

po tym poznać geniuszy, że potrafią przewidzieć przyszłość. dla mnie niedościgniony w tematach społeczno-politycznych jest monthy python:

E tam. Teorie rozróżniające sex i gender to przecież wymysł lat 70tych. Life of Brian jest z 1979, więc śmiali się z rzeczy bieżących. Patrząc na volume (setki skeczy, gagów itp) to z samej statystyki w kilku przypadkach musieli trafić coś co po latach będzie jeszcze bardziej aktualne niż w momencie tworzenia.

chyba mój ulubiony ichniejszy skecz:

 

Michael Palin mój faworyt w tej bandzie ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

 

Ale jak już pouczasz to pisz nazwisko premiera wielką literą ;)

Tu też coś nie zagrało z końcówką, końcówki to ostatnio bardzo modny temat w polskiej polityce :) Możemy się tak bawić do znudzenia, aż kierowca autobusu wstanie i zacznie klaskać, ale wątpię by ktokolwiek chciał to czytać.

Moje wypowiedzi z reguly nie zawieraja polskich znakow, maja mnistwo literowek, blednych koncowek i malych liter zamiast wielkich. Jestesmy na forum, tak sie tu pisze. Po prostu reaguje gdy wytykasz komus blad, gdy nie masz racji. 

Zrozum ze piszac cos w stylu " kazdy idiota wie, ze (...)" gdy stwierdzenie w nawiasie jest bledne, samemu wychodzisz na idiote . A nie sadze zebys chcial byc forumowym glupkiem. Potraktuj to jako dobra rade od starszego forumowicza a nie jako atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Moje wypowiedzi z reguly nie zawieraja polskich znakow, maja mnistwo literowek, blednych koncowek i malych liter zamiast wielkich. Jestesmy na forum, tak sie tu pisze. Po prostu reaguje gdy wytykasz komus blad, gdy nie masz racji. 

Zrozum ze piszac cos w stylu " kazdy idiota wie, ze (...)" gdy stwierdzenie w nawiasie jest bledne, samemu wychodzisz na idiote . A nie sadze zebys chcial byc forumowym glupkiem. Potraktuj to jako dobra rade od starszego forumowicza a nie jako atak.

Musi ci się nudzić skoro z uporem maniaka wracasz do mojej wypowiedzi, do której się odniosłem i przyznałem się do błędu. W porządku. Kontynuuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Musi ci się nudzić skoro z uporem maniaka wracasz do mojej wypowiedzi, do której się odniosłem i przyznałem się do błędu. W porządku. Kontynuuj.

Wrocilem do niej gdyz znowu zrobiles to samo, z tym ze morawieckiemu wytknales braki w matmie a julkowi w jezyku polskim. Nie planuje tego kontynuowac, chyba ze znowu to powtorzysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

Chyba Ci sie dwojka z dwoje pomyliła. @julekstep uzyl jednej z poprawnych form. Sformulowanie dwojka z rodzajem meskim jest bardzo powszechna:

 

powszechne* 😁...

...zamiast nad meritum rozprawiac, macie jakies bieda-utarczki dot. natury jezyka. ze wam sie chce...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wrocilem do niej gdyz znowu zrobiles to samo, z tym ze morawieckiemu wytknales braki w matmie a julkowi w jezyku polskim. Nie planuje tego kontynuowac, chyba ze znowu to powtorzysz. 

Ignorowanie zasad pisowni w języku polskim i jednocześnie wytykanie mi błędów w tymże języku polskim wychodzi groteskowo. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Ignorowanie zasad pisowni w języku polskim i jednocześnie wytykanie mi błędów w tymże języku polskim wychodzi groteskowo. Bez odbioru.

To Ty tutaj wytykasz bledy w jezyku polskim, ja Cie tylko poinformowalem ze nie masz racji w tym wytykaniu:)

10 minut temu, kcp78 napisał:

powszechne* 😁...

...zamiast nad meritum rozprawiac

A czym jest meritum?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cardi napisał:

 

I pyk reżimówka cenzuruje posiedzenie sejmu ;) 

nihil novi sub solem...

a z innej beczki - projekt ustawy dot. 30-krotnosci skladek zus zostal wycofany. bodaj mentzen przewidzial taki scenariusz jakies 2 tygodnie temu. kaczor, k****, miszcz intrygi!...

6 minut temu, fluber napisał:

To Ty tutaj wytykasz bledy w jezyku polskim, ja Cie tylko poinformowalem ze nie masz racji w tym wytykaniu:)

A czym jest meritum?;)

to zalezy od 'meritum' 😜 ...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.