Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem obowiązkowe zajęcia z tolerancji już prawie 10 lat temu w LO. Dostałem z dwoma innymi osobami uwagi(zły wiek byśmy mieli się tym przejmować), a na wywiadówce z rodzicami była pogadanka, że klasa jest mało tolerancyjna.

Ale wiadomo -to był mat-fiz, więc musieliśmy trzymać wysoki poziom, w humanach pewnie to wyglądało inaczej.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spi****lenie umysłowe na zachodzie sięga zenitu

 

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/bond-25-james-bond-bedzie-jezdzil-elektrycznym-aston-martinem/wzw42xz

 

Czytamy: 

Dzięki temu zabiegowi twórcy serii chcą zmienić wizerunek Jamesa Bonda, który wcześniej zbytnio nie przejmował się ekologią

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film mają dużą siłę e kreowaniu wzorców/światopoglądu wielu ludzi.

 

Powiedziałbym nawet ze film to jedno z lepszych miejsc w których można promować tego typu zachowania.

 

W Szeregowcu Ryanie 2 będzie elektryczny czołg E4 Tesla, żeby promować ekologię i Departament Stanu chce zmienić wizerunek wojsk amerykańskich, którzy wcześniej zbytnio nie przejmowali się ekologią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film mają dużą siłę e kreowaniu wzorców/światopoglądu wielu ludzi.

 

Powiedziałbym nawet ze film to jedno z lepszych miejsc w których można promować tego typu zachowania.

Podobnie jak na przykład zachowania aktorów. Dlatego zakazałbym im lotów w inny sposób niż klasą economic, ponieważ inne sposoby pochłaniają wielokrotnie większe ilości paliwa, co szkodzi środowisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szeregowcu Ryanie 2 będzie elektryczny czołg E4 Tesla, żeby promować ekologię i Departament Stanu chce zmienić wizerunek wojsk amerykańskich, którzy wcześniej zbytnio nie przejmowali się ekologią?

Ja nigdy żadnego filmu z Bondem nie oglądałem, jednak są to chyba filmy które dzieją się w obecnych czasach, zatem twoje porównanie jest chyba mało trafne :)

 

Generalnie to tylko mały gest o, którym pewnie w filmie zostanie przeprowadzony jeden dialog. Nie rozumiem za bardzo, dlaczego wywołuje oburzenie skoro, porusza problem który dotyczy wszystkich ludzi na ziemi. Ale widzę że niektórzy chcą wszystko sprowadzić do absurdu lub skrajności co jest trochę niedorzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy żadnego filmu z Bondem nie oglądałem, jednak są to chyba filmy które dzieją się w obecnych czasach, zatem twoje porównanie jest chyba mało trafne :)

 

Generalnie to tylko mały gest o, którym pewnie w filmie zostanie przeprowadzony jeden dialog. Nie rozumiem za bardzo, dlaczego wywołuje oburzenie skoro, porusza problem który dotyczy wszystkich ludzi na ziemi. Ale widzę że niektórzy chcą wszystko sprowadzić do absurdu lub skrajności co jest trochę niedorzeczne.

Absurdem i skrajnością nie jest mówienie o ograniczeniu trucia środowiska przez ludzi, którzy trują środowisko setki razy bardziej od przeciętnego człowieka?

Arnold the Terminator jest ambasadorem na rzecz walki z globalnym ociepleniem, a jeździ Hummerem :)

To oczywiście nie są absurdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurdem i skrajnością nie jest mówienie o ograniczeniu trucia środowiska przez ludzi, którzy trują środowisko setki razy bardziej od przeciętnego człowieka?

Arnold the Terminator jest ambasadorem na rzecz walki z globalnym ociepleniem, a jeździ Hummerem :)

To oczywiście nie są absurdy :)

Ja osobiście nie wiem jak ten aktor który gra Bonda się zachowuje jeśli chodzi o zachowania prosrodowiskowe, mnie życie gwiazd nie interesuje za bardzo.

 

Rozumiem że dla ciebie to absurd, jednak tego rodzaju ludzie i tego rodzaju kultura ma większa siłę przebicia niż dawanie przez gwiazdy dobrego przykładu swoim zachowaniem, więcej osób obejrzy film niż przeczyta o prywatnym życiu danej gwiazdy. Ten film pewnie zobaczą w Chinach czy innych Indiach i może coś to zmieni (ale pewnie i tak nie)

 

Podam przykład bo lubisz ich używać. Znam lekarzy którzy pala papierosy, jednak namawiają do zdrowego odżywiania i ogólnie dbania o swoje zdrowie. To jest absurd, ale czy każdy musi być perfekcyjny, bo inaczej nie powinien promować czegoś? :P

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie wiem jak ten aktor który gra Bonda się zachowuje jeśli chodzi o zachowania prosrodowiskowe, mnie życie gwiazd nie interesuje za bardzo.

 

Rozumiem że dla ciebie to absurd, jednak tego rodzaju ludzie i tego rodzaju kultura ma większa siłę przebicia niż dawanie przez gwiazdy dobrego przykładu swoim zachowaniem, więcej osób obejrzy film niż przeczyta o prywatnym życiu danej gwiazdy. Ten film pewnie zobaczą w Chinach czy innych Indiach i może coś to zmieni (ale pewnie i tak nie)

 

Podam przykład bo lubisz ich używać. Znam lekarzy którzy pala papierosy, jednak namawiają do zdrowego odżywiania i ogólnie dbania o swoje zdrowie. To jest absurd, ale czy każdy musi być perfekcyjny, bo inaczej nie powinien promować czegoś? :P

Jak oceniasz skuteczność namawiania do rzucenia palenia przez lekarzy, którzy sami palą? Przekonałby Ciebie taki?

Ja akurat słyszałem wiele osób, które takie postawy lekarzy wyśmiewają, podobnie jak grubych lekarzy o odchudzaniu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabiejek:

 

"Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją"

 

To dla tych którym nie przeszkadzają związki partnerskie. Tak jak pisałem wcześniej.scenariusz jest zawsze ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.