Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

czy przypal wiekszy? wiesz jesli taki sprxet medyczny zostal zaprogramowany przez takiego kolezke to i sprawny chirurg nie pomoze, to tez pokazuje absurd tego porownania - takim systemem nie zajmowalby sie kolo po dwoch kursach na udemy.

zeby robic powazne rzeczy (nie mowie tutaj o prostej sklepie/stronce internetowej ktora robisz na szablonie), to trzeba przejsc troche rozmow, testow, czy po pierwszych tyg w pracy, na ktorych wyjdzie czy ktos jest po 2 kursach po udemy czy jednak ma troche wieksze doswiadczenie/skilla.

W programowaniu doswiadczenie/skilla mozesz nabywac calkiem skutecznie w warunkach domowych. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic jesli chodzi o chirurgie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programowaniu doswiadczenie/skilla mozesz nabywac calkiem skutecznie w warunkach domowych. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic jesli chodzi o chirurgie :smile:

racja, ale tez nie przecenialbym tych warunkow domowych, to sa wyjatki/dobrze sprzedajace sie historie.

zreszta w chirurgii mamy tez takie cos: https://www.peacequarters.com/akrit-jaswal-worlds-youngest-surgeon/ ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, ale tez nie przecenialbym tych warunkow domowych, to sa wyjatki/dobrze sprzedajace sie historie.

zreszta w chirurgii mamy tez takie cos: https://www.peacequarters.com/akrit-jaswal-worlds-youngest-surgeon/ ;]

No nawet wsrod tych malych geniuszy wiekszosc obraca sie wokol szeroko pojetej informatyki przeciez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nieźle Wam zorali głowy, że przez lgbt czy pojawienie się geja w serialu upada nasza cywilizacja.

 

Nie chodzi o to, czy cywilizacja upada, czy nie upada, tylko o to jak będzie wyglądać przyszłość tego kraju. Ja sobie nie wyobrażam, żeby w polskich przedszkolach uczono tolerancji w ten sposób:

https://www.instagram.com/p/BaPjGQyH6Q0/

 

Wiem, że twierdzisz, że to nieuniknione, ale mnie się wciąż nie chce w to wierzyć i się po prostu na to nie chcę zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, czy cywilizacja upada, czy nie upada, tylko o to jak będzie wyglądać przyszłość tego kraju. Ja sobie nie wyobrażam, żeby w polskich przedszkolach uczono tolerancji w ten sposób:

https://www.instagram.com/p/BaPjGQyH6Q0/

 

Wiem, że twierdzisz, że to nieuniknione, ale mnie się wciąż nie chce w to wierzyć i się po prostu na to nie chcę zgodzić.

U nas w przedszkolu rodzice przychodzą czasami poczytać dzieciom. Czy gdyby to był tata/mama któregoś dziecka to nie mógłby przyjść? Jestem ciekawy gdzie jest granica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, czy cywilizacja upada, czy nie upada, tylko o to jak będzie wyglądać przyszłość tego kraju. Ja sobie nie wyobrażam, żeby w polskich przedszkolach uczono tolerancji w ten sposób:

https://www.instagram.com/p/BaPjGQyH6Q0/

 

Ten event to z jakiejs biblioteki przeciez a nie z przedszkola :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, czy cywilizacja upada, czy nie upada, tylko o to jak będzie wyglądać przyszłość tego kraju. Ja sobie nie wyobrażam, żeby w polskich przedszkolach uczono tolerancji w ten sposób:

https://www.instagram.com/p/BaPjGQyH6Q0/

 

Wiem, że twierdzisz, że to nieuniknione, ale mnie się wciąż nie chce w to wierzyć i się po prostu na to nie chcę zgodzić.

a jak ksiądz czy zakonnica uczy to jest normalne? dlatego wymyślono w UE lewicową narrację aby uniknąć pogromów mniejszości narodowych czy nacjonalizmów, inaczej ten twór nie przetrwa. i tak przy duraczeniu ludzi w krajach UE lewicową narracją nadal prawica wygrywa w niektórych krajach i straszy wyjściem z UE. mnie uczył katechata któru przyniósł kwiaty poświęcone przez papieża i kazał nam przytknać do ucha i odpowiedziec czy słyszymy ducha świętego, czy to jest normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten event to z jakiejs biblioteki przeciez a nie z przedszkola :tongue:

A czy ja napisałem, że z przedszkola?:) 

 

 

a jak ksiądz czy zakonnica uczy to jest normalne? 

To zależy, czy rodzice wyrazili na to zgodę. W mojej opinii na zajęcia z księdzem, drag queen, czy zakonnicą powinna być konieczna zgoda rodziców i nie powinny być to zajęcia obowiązkowe.

 

 

dlatego wymyślono w UE lewicową narrację aby uniknąć pogromów mniejszości narodowych czy nacjonalizmów, inaczej ten twór nie przetrwa. i tak przy duraczeniu ludzi w krajach UE lewicową narracją nadal prawica wygrywa w niektórych krajach i straszy wyjściem z UE. 

Po fali nacjonalizmów Europie odbiło po prostu w drugą stronę.

 

 

 mnie uczył katechata któru przyniósł kwiaty poświęcone przez papieża i kazał nam przytknać do ucha i odpowiedziec czy słyszymy ducha świętego, czy to jest normalne?

To zależy co było dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że z przedszkola? :smile:

 

Napisałeś "Ja sobie nie wyobrażam, żeby w polskich przedszkolach uczono tolerancji w ten sposób:" i okrasiłeś to tym linkiem.

 

Zdecydowanie to zasugerowałeś.

To zależy, czy rodzice wyrazili na to zgodę. W mojej opinii na zajęcia z księdzem, drag queen, czy zakonnicą powinna być konieczna zgoda rodziców i nie powinny być to zajęcia obowiązkowe.

 

O czyli tak jak na evencie, który podlinkowałeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, czy rodzice wyrazili na to zgodę. W mojej opinii na zajęcia z księdzem, drag queen, czy zakonnicą powinna być konieczna zgoda rodziców i nie powinny być to zajęcia obowiązkowe

obecnie rodzice są nawet wstanie wymusić odwołanie nauczyciela więc nie wiem w czym problen

To zależy co było dalej:)

ducha świętego nikt nie usłyszał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie rodzice są nawet wstanie wymusić odwołanie nauczyciela więc nie wiem w czym problen

 

A do wysłania Cię do katechety Twoja rodzina została zmuszona? Bo tez nie wiem w czym problem:)

 

 

ducha świętego nikt nie usłyszał :smile:

No to całkiem normalnie, skoro nikt Go nie usłyszał:)

Napisałeś "Ja sobie nie wyobrażam, żeby w polskich przedszkolach uczono tolerancji w ten sposób:" i okrasiłeś to tym linkiem.

 

Zdecydowanie to zasugerowałeś.

 

No bo sobie nie wyobrażam, żeby w polskich przedszkolach uczono tolerancji tak, jak w amerykańskiej bibliotece:)

 

 

 

O czyli tak jak na evencie, który podlinkowałeś!

Jeżeli byli tam sami ochotnicy, to dla mnie żaden problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek? To Ty?

Oj Julek, whatever:)

 

Dla mnie to takie rzeczy jak to co linkowałem wcześniej, czy takie rzeczy jak to

są po prostu niepotrzebne w wychowaniu małych dzieci. A tylko odnosiłem się do Koelnera, który wspominał, że jego zdaniem ta droga jest dla Polski nieunikniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Julek, whatever:)

 

Dla mnie to takie rzeczy jak to co linkowałem wcześniej, czy takie rzeczy jak to

są po prostu niepotrzebne w wychowaniu małych dzieci. A tylko odnosiłem się do Koelnera, który wspominał, że jego zdaniem ta droga jest dla Polski nieunikniona.

 

Ale sam przyznałeś, że jak coś jest dobrowolne to nie masz z tym problemu (czyli de facto nie masz problemu z takimi zajęciami "dla chętnych" nawet w ramach przedszkoli), więc wrzucając te filmiki  zaprzeczasz swojej oryginalnej tezie ("mam problem").

 

Swoją drogą z całego tego LBGTNSDAP to akurat te drag queeny mimo, że wizualnie robią wrażenie, to chyba najmniej nienaturalne (przecież motyw faceta grającego kobietę w ramach komediowego show występuje w naszej kulturze "od zawsze").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam przyznałeś, że jak coś jest dobrowolne to nie masz z tym problemu (czyli de facto nie masz problemu z takimi zajęciami "dla chętnych" nawet w ramach przedszkoli), więc wrzucając te filmiki zaprzeczasz swojej oryginalnej tezie ("mam problem").

 

 

Nie mam problemu jesli to bedzie dla chetnych i mam problem jezeli to bedzie obowiazkowo. Doskonale odczytales moje poglady. Graty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Julek, whatever:)

 

Dla mnie to takie rzeczy jak to co linkowałem wcześniej, czy takie rzeczy jak to

 

są po prostu niepotrzebne w wychowaniu małych dzieci. A tylko odnosiłem się do Koelnera, który wspominał, że jego zdaniem ta droga jest dla Polski nieunikniona.

Jezeli rodzice wyrazili zgodę na te eventy, które wrzuciles, czy na lekcje religii to jaki masz z tym problem? Swoje dziecko możesz nie wysłać, tak jak ktoś inny może nie chcieć lekcji religii.

 

W czym rodzic może a w czym nie może przyjść do przedszkola poczytać dzieciom czy odebrać dziecko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.