Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ten artykuł w skrócie:

 

"Ahahahahha głupie prawicołaki piszo głupotki na tematy o których nie mają pojęcia....W zasadzie to to co piszą to jednak w większości prawda - ale to jest przecież spoko TY DURNY CIEMNOGRODZIE!!!"

 

Klasyczne oko.press :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, czy cywilizacja upada, czy nie upada, tylko o to jak będzie wyglądać przyszłość tego kraju. Ja sobie nie wyobrażam, żeby w polskich przedszkolach uczono tolerancji w ten sposób:

https://www.instagram.com/p/BaPjGQyH6Q0/

 

Wiem, że twierdzisz, że to nieuniknione, ale mnie się wciąż nie chce w to wierzyć i się po prostu na to nie chcę zgodzić.

Ktoś pisał o przedszkolach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o przedszkolach.

Ja pisałem o przedszkolach bo w Deklaracji LGBT jest napisane o zapewnieniu edukacji seksualnej zgodnie ze standardami WHO, a standardy WHO były już tutaj przytaczane i dotyczyły również dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Dopiero z tego tekstu dowiedziałem się, że edukacja w oparciu o standardy będzie obowiązywała od 4 klasy podstawówki. Przecież w deklaracji LGBT nie ma mowy o tym, że to będzie dopiero od 4 klasy.

 

Zresztą ja pisałem o edukacji antydyskryminacyjnej w przedszkolach w postaci takiej jak spotkania z drag queen na przykład, a odniosłem się do tytułu artykułu, w którym zapytano o zmuszanie przedszkolaków do masturbacji. Przecież te dwie sprawy łączy tylko "przedszkole" i nic więcej.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł w skrócie:

 

"Ahahahahha głupie prawicołaki piszo głupotki na tematy o których nie mają pojęcia....W zasadzie to to co piszą to jednak w większości prawda - ale to jest przecież spoko TY DURNY CIEMNOGRODZIE!!!"

 

Klasyczne oko.press :smile:

Stawiamy nieprawdziwą i bzdurbą tezę.

 

"To, czym najbardziej ekscytuje się prawa strona sceny politycznej, czyli że będziemy uczyć dzieci w przedszkolach masturbacji, to fake news"

 

A potem z ekscytacją ją obalamy nazywając fake newsem... klasyczne okopress...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam po co uczyć masturbacji

Czy dzisiejsze dzieci są w opinii tych pseudonaukowców tak głupie że same do tego nie dojdą?

 

Czy któryś z nas potrzebował instrukcji?

Przeciez tu nie chodzi o nauke masturbacji tylko o to ze masturbacja jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma do tego kościół ?

 

Do masturbacji? W sumie sporo.

 

Tu i tak nie chodzi o nic innego jak o kopanie się po kostkach, bo na kopanie wyżej już są za ciency w uszach. Pamiętacie jak Palikociarnia ujadała na KK swego czasu? A potem gdy przyszło pojednanie polsko-rosyjskie na Zamku Królewskim w Wawie podpisane przez hierarchów kościelnych (!) bp. Michalika i patriarchę Cyryla to nawet się nie zająknął. Tacy to mocni w gębie są postępowcy, tylko sztandar się zmienia, a poza tym nie zmienia się nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do masturbacji? W sumie sporo.

 

Tu i tak nie chodzi o nic innego jak o kopanie się po kostkach, bo na kopanie wyżej już są za ciency w uszach. Pamiętacie jak Palikociarnia ujadała na KK swego czasu? A potem gdy przyszło pojednanie polsko-rosyjskie na Zamku Królewskim w Wawie podpisane przez hierarchów kościelnych (!) bp. Michalika i patriarchę Cyryla to nawet się nie zająknął. Tacy to mocni w gębie są postępowcy, tylko sztandar się zmienia, a poza tym nie zmienia się nic.

bardziej chodziło mi o masturbację niż samo lqgbtd ale julek mi już wytłumaczył, że wszystko co jest niezgodne z kościołem ich dotyczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodziło mi o masturbację niż samo lqgbtd ale julek mi już wytłumaczył, że wszystko co jest niezgodne z kościołem ich dotyczy ;)

Co w tym dziwnego? KK to w pewnym sensie lewicowa organizacja swiatopogladowa. Teraz pojawila sie nowa lewicowa organizacja swiatopogladowa (ten caly neomarksizm), ktora w ogole glosi te same hasla (milosc, jednosc), ale w szczegolach sie zasadniczo rozni - wiec ze soba walcza. Tak samo jak kibic pilkarski klubu X predzej bedzie szulal zwady z kibicem pilkarskim klubu Y niz z filatelista a szyita predzej potyra sunnite niz katolika. To calkiem normalne przeciez + w przypadku KK vs 'nowoczesna lewica' stawka jest bardzo wysoka (rzad dusz).

 

Przeciez tak samo jak kosciol przyczepia sie do wszystkiego co robia co neomarksici tak neomarksici atakuja KK o wszystko (z tym, ze jako nowa sila sa ofc bardziej agresywni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio pytasz o to najwiekszego katola na forum?

Serio. Jestem ciekawy :)

Oczywiście może nie odpowiedzieć, bo to sprawy intymne, ale ewentualną opinię, że nie jest spoko, musi na czymś opierać.

KK uważa, że masturbacja jest be. Nie jest tu tak ostro jak np w Judaizmie, ale to i tak grzech - więc w tym momencie w szkole dziecko będzie słyszeć, że grzeszyć jest cool. Imho słaba opcja z punktu widzenia wierzących rodziców.

Zajęcia nie będą obowiązkowe, tak samo jak religia. Ciekawe czy dzieci będą chodziły, mimo braku zgody rodziców, bo zakazany owoc lepiej smakuje? :) Tajne komplety :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęcia nie będą obowiązkowe, tak samo jak religia. Ciekawe czy dzieci będą chodziły, mimo braku zgody rodziców, bo zakazany owoc lepiej smakuje? :) Tajne komplety :)

Skad masz taka informacje? W deklaracji nie ma slowa o obowiazkowosci/dowolnosci takich zajec a wording + przecieki z 'obozu antypis' sugeruja ze beda szli w te strone.

 

Dodatkowo zajecia 'z tolerancji' (czyli tez okreslony nurt ideologiczny) maja byc (wg deklaracji) prowadzone w ramach godzin wychowawczych - czyli obowiazkowe.

 

Serio nie ufaj bezkrytycznie temu co piszo w oko.press :) - szczegolnie kiedy tekst zrodlowy (punkt o edukacji w ramach deklaracji) to niecala strona.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.