Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

na wyborców po mówi się lemingi

Jak się mówi analogicznie o tych z PiSu?

 

 

Ale ja nie głosuję na PiS tylko na Kukiza.  Natomiast rozumiem ideę jaka PiSowi przyświeca. Nawet częściowo uważam ją za słuszną. Tyle, że metody jej realizacji mi się nie podobają.

 

A właściciel Getinu robi wszystko aby podatki płacić jak najmniejsze co się PiSowi nie podoba. 

Ponieważ dodatkowo Czarnecki jest kim jest i lubi ludzi przekręcić to postanowili przekręcić i jego. I raczej ciężko mu będzie się z tego wywinąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy o przejmowaniu polskich prywatnych banków a to jest bolszewizm. nie siej propagandy misiu

No coz. Leszek Czarnecki przez 30 lat na takim chorym ukladzie tlukl kapuche, az nagle przestalo mu sie to podobac. Jak to mawiaja nosil wilka razy kilka, poniesli i wilka. Ernest musial miec mocno dosc probowania czegos dla siebie ugrac, skoro stwierdzil, ze lepiej sprzedac swoj bank za zlotowke komukolwiek tylko nie PKO BP (ale walczyl jak lew przez pol roku). Solorz nie mial problemu z akceptacja warunkow i jego imperium kwitnie.

 

PS 1. Imperium Czarneckiego bylo juz bankrutem przed cala publikacja...to byla tylko kwestia czasu. Jak ktos cale zycie wzbogacal sie na tym, ze wiedzial o czyms wczesniej lub mogl kupic taniej, to trudno sie dziwic, ze jak Polska sie troche ucywilizowala to polisolokaty/frankowcy i inne getbacki wracaja do niego ze zdwojona sila.

 

PS 2. Morawiecki ich wszystkich pieknie rozegral. Sam sie dziwie, ze to taki bad madafaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po śmierci Jana Kulczyka próbowano z niego zrobić polskiego Steve Jobsa. A działalność Kulczyka sprowadzała się do zwykłego paserstwa. To równie śmieszne jak nazywanie Karpińskiego polskim Billem Gatesem.

 

Tak więc Czarnecki niech pozostanie tym wybitnym biznesmenem.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak to w Polsce jsk ktoś się dorobi to złodziej a jego żona k****.

Właśnie tu mamy paradoks, bo z jednej strony sam nie cierpię takiej narracji i się z nią nie zgadzam, z drugiej strony ciężko nie przyznać racji głosom, że przy przemianach ustrojowych i prywatyzacjach doszło do wielu przestępstw. 

Jeden plus, że czas sprawia, że te osoby wymierają po prostu i czas zmniejsza liczbę osób, które dorobiły się nielegalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak to w Polsce jsk ktoś się dorobi to złodziej a jego żona k****.

Myslalem, ze pracujesz w tej branzy jak sam wspominales. A tu widac, ze chyba nie, skoro cv Leszka/Ernesta Ci nieznane. Przeciez to modelowy przyklad kariery w trakcie przemian, w dodatku w bankowosci.

Właśnie tu mamy paradoks, bo z jednej strony sam nie cierpię takiej narracji i się z nią nie zgadzam, z drugiej strony ciężko nie przyznać racji głosom, że przy przemianach ustrojowych i prywatyzacjach doszło do wielu przestępstw. 

Jeden plus, że czas sprawia, że te osoby wymierają po prostu i czas zmniejsza liczbę osób, które dorobiły się nielegalnie. 

Tez jej nie cierpie. Az potem znowu Wprost wypluwa kolejne top100. I od razu myk myk Kulczyk - prywatyzacja Ciechu, Ernest najpierw EFL, a potem Getiny i ich "przekrety" znane wszystkim czy Idea Bank i Lions Bank i ich "przekrety" znane juz mniejszej liczbie osob. Solorz, ktory wiecznie dobrze zyje z wladza, kto by tam nie byl. Polowa TOP10 to "rekiny" branzy farmaceutycznej powstalej na "nierentownych" Polfach itd. itp.

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak to w Polsce jsk ktoś się dorobi to złodziej a jego żona k****.

Skoro robisz w sektorze bankowym i coś tam w tej sprawie się orientujesz, to powiedz mi na ile prawdopodobne jest to całe "40 milionów i 1 procent na kartce czego nie ma w ogóle na taśmie" a mówi się o tym głośno. Czy spodziewasz się, że raczej Chrzanowski chciał wsadzić swojego człowieka do banku, żeby mieć pełną kontrolę nad bankiem Czarneckiego? Czy jednak myślisz, że to miała być propozycja korupcyjna za grubą kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu mamy paradoks, bo z jednej strony sam nie cierpię takiej narracji i się z nią nie zgadzam, z drugiej strony ciężko nie przyznać racji głosom, że przy przemianach ustrojowych i prywatyzacjach doszło do wielu przestępstw. 

Jeden plus, że czas sprawia, że te osoby wymierają po prostu i czas zmniejsza liczbę osób, które dorobiły się nielegalnie. 

 

A jak traktować osoby, które ten majątek zdobyty na przekrętach odziedziczyły?

 

Bo mam wrażenie, że po latach to się właśnie strasznie rozmywa.

 

Oczywiście samo posiadanie majątku jest tylko sporym handicapem, ale utrzymanie poziomu firmy i jej dalszy rozwój to też duży wyczyn biznesowy. Mimo to bajki, że młody Kulczyk roznosił za młodu ulotki gdy nawet do szkoły chodził z obstawą brzmią śmiesznie.

 

Czarnecki natomiast nie wytrzymał praw rynku moim zdaniem, został wpisany przez KNF i chcąc ratować dupę poszedł w taśmy, wiedząc że będzie z tego afera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak traktować osoby, które ten majątek zdobyty na przekrętach odziedziczyły?

 

Bo mam wrażenie, że po latach to się właśnie strasznie rozmywa.

A jak traktować osoby, której odziedziczyły ten majątek, który zdobyto na wojnie? Rabunkach? Zajazdach? Handlu niewolnikami?

By ograniczyć się do Polski - sprawdzać każdego potomka członków wyprawy i spalenia Warny w 1618?

Wiem, hiperbolizuję - ale po prostu chcę pokazać, że w ten sposób zawsze znajdziemy coś odziedziczonego, co zostało wcześniej zdobyte w obrzydliwy sposób. Jednak sam Sebastian(chyba) nie brał udziału w "działaniach" ojca i należy traktować go jak każdego innego, który miał szczęście mieć dzianego ojca. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak to w Polsce jsk ktoś się dorobi to złodziej a jego żona k****.

 

Czarnecki podpisał lojalkę w wieku 18 lat :smile: Na 100% go werbowali taki był ważny wtedy :smile:

 

A niestety uwłaszczenie się ludzi starego systemu i ich pociotków na państwowym majątku jest faktem i zaprzeczać temu nie sposób. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz, ze dla wielu ktorzy dorabiali sie w trakcie przemian to prawda? :smile:

 

 wylecz się z zazdrości.

 

Właśnie tu mamy paradoks, bo z jednej strony sam nie cierpię takiej narracji i się z nią nie zgadzam, z drugiej strony ciężko nie przyznać racji głosom, że przy przemianach ustrojowych i prywatyzacjach doszło do wielu przestępstw. 

Jeden plus, że czas sprawia, że te osoby wymierają po prostu i czas zmniejsza liczbę osób, które dorobiły się nielegalnie. 

ale rozmawiamy o tym że Pan X poszedł do KNF. dalsze historie to już propaganda na którą się łapiecie

 

Myslalem, ze pracujesz w tej branzy jak sam wspominales. A tu widac, ze chyba nie, skoro cv Leszka/Ernesta Ci nieznane. Przeciez to modelowy przyklad kariery w trakcie przemian, w dodatku w bankowosci.

 

a co ma do tej sytuacji? jakby nie miał powiązań z sb/ub to wszystko byłoby cacy?

 

Skoro robisz w sektorze bankowym i coś tam w tej sprawie się orientujesz, to powiedz mi na ile prawdopodobne jest to całe "40 milionów i 1 procent na kartce czego nie ma w ogóle na taśmie" a mówi się o tym głośno. Czy spodziewasz się, że raczej Chrzanowski chciał wsadzić swojego człowieka do banku, żeby mieć pełną kontrolę nad bankiem Czarneckiego? Czy jednak myślisz, że to miała być propozycja korupcyjna za grubą kasę?

 

nie mam pojęcie nie byłem świadkiem. mimo całej propagandy getin to jest dobry bank , z dużą bazową klientów i kapitałem , jak ktoś się bawi w akcję to powinien je kupić w piątek.

 

 

Czarnecki podpisał lojalkę w wieku 18 lat :smile: Na 100% go werbowali taki był ważny wtedy :smile:

 

A niestety uwłaszczenie się ludzi starego systemu i ich pociotków na państwowym majątku jest faktem i zaprzeczać temu nie sposób. 

 

najpierw pisałeś o tym że każde państwo robi banki narodowe a teraz to wina Czarneckiego bo podpisał lojalkę , to nie jest meritum tej sprawy, jakby nie był przemian to wymyśliliby mu dziadka nie z ak tylko z batalionów chłopskich lub z wermachtu. nie odciągaj uwagi od problemu

 

fakty są takie ,że miały te wydarzenia od marca , od marca pewnie Czarnecki  ich szantażował, oni pokazali jak są c***owi i fluber jarał się szybką dymisją bo wszystkim się jara co robi PiS a tak naprawdę myślałem że to robią bo są idiotami ale jednak się myliłem, zrobili to ponieważ wiedzieli że są kolejne taśmy. a tak to wyjebali gościa , puścili papkę medialną że lepiej reaguję niż z Amber Gold, Czarnecki to ten zły z przemian i ciemny lud wszystko kupi, za to cenię Kurskiego.

a PiS wykorzysta to tak że wyjebie ten cały KNF i nadzór przejdzie bezpośrednio do NBP ;] nacjonalizm w górę ręce kto jest z nami ;]

a będziecie płakać jak nie będziecie mogli dostać kredytu jak pójdą w górę po tych ruchach , ale lepiej skandować bóg honor ojczyzna, pochodzić z flagą, pójść do kościoła niż się dorabiać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozmawiamy o tym że Pan X poszedł do KNF. dalsze historie to już propaganda na którą się łapiecie

 

Ja nic o panie X i o KNF nie pisałem, po prostu zwróciłem uwagę na fakt, że przy przemianach ustrojowych wielu ludzi mniej lub bardziej powiązanych z władzą dorobiło się majątku nielegalnie i są po prostu złodziejami i bandytami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będziecie płakać jak nie będziecie mogli dostać kredytu jak pójdą w górę po tych ruchach , ale lepiej skandować bóg honor ojczyzna, pochodzić z flagą, pójść do kościoła niż się dorabiać ;]

To zdanie to tez zloto. Dorabianie sie jako srodek do wziecia kredytu.

 

Odpusc troche te szkolenia!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic o panie X i o KNF nie pisałem, po prostu zwróciłem uwagę na fakt, że przy przemianach ustrojowych wielu ludzi mniej lub bardziej powiązanych z władzą dorobiło się majątku nielegalnie i są po prostu złodziejami i bandytami.

 

ale jak nielegalnie ? dostali wyroki ?

czy PiS gdy rządził dwa lata ,obecnie też , mając prezydenta, sądy ,rząd ,sejm ,senat i wszystko co chce nie mógłby zrobić porządku?

i chyba Kaczyńscy za czasów AWS też mieli do powiedzenia i nie zrobili nic.

czyli czysta demagogia dla ludu

 

sam dobrze napisałeś jak to wygląda przy przemianach i często tak się dzieje. przecież RFN też powstał na konspiratorach amerykańskich ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak nielegalnie ? dostali wyroki ?

czy PiS gdy rządził dwa lata ,obecnie też , mając prezydenta, sądy ,rząd ,sejm ,senat i wszystko co chce nie mógłby zrobić porządku?

i chyba Kaczyńscy za czasów AWS też mieli do powiedzenia i nie zrobili nic.

czyli czysta demagogia dla ludu

 

sam dobrze napisałeś jak to wygląda przy przemianach i często tak się dzieje. przecież RFN też powstał na konspiratorach amerykańskich ;]

Wspominałeś chyba, że dałeś łapówki kilku lekarzom(czy tam ktoś z Twojej rodziny). Ci lekarze dostali wyroki czy też byli całkowicie nieskorumpowani i uczciwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.