Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem wynik meczu z LAC przez przypadek no i troche sie zaczynam denerwować bo to 2 porazka z Clippersami w tym sezonie mimo, że Blazers są lepszym zespołem w przekroju całego sezonu. Wczorajszą porażke można jeszcze usprawiedliwiać tym, że brakowało 2 centrów z rotacji. Mam nadzieję, że Batum odnajdzie forme po all star break.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że blazers nie robią postępu w obrębie tego sezonu co mogłoby dawać nadzieję na lepsze PO niż rok temu. głównie chodzi tu o jakieś właśnie wybryki - w pozytywnym tego słowa znaczeniu - zawodników z ławki. meyers i mccollum pewnie dalej nie powąchają parkietu w po i chyba niestety słusznie. w ogóle duże nadzieję wiązałem z cj'em ale jakoś nie umie sie chłopak odnaleźć, z drugiej strony stotts też nie daje mu pograć, ani też - odpukać - kontuzje w s5 

Edytowane przez d-fence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szacun w sumie dla LMA za to że gra z bólem, i za to, że rehabilitację będzie miał dłuższą w związku z tym.

kibice w Portland będą typa ubóstwiać, zwłaszcza mając w pamięci choćby Roya czy Odena.

 

oby mu ta łapa nie przeszkadzała, bez niego byłoby marnie, Lillard ostatnio bez formy rzutowej i PTB kilka razy przegrali. A ja chcę ich widzieć wysoko. Oby tylko Batum się obudził, albo niech go wymienią, bo w tym sezonie patrzeć na niego nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mecz z Phoenix wygrany, idealnie określenie do niego to "sloppy game". Co może cieszyć to fakt, że wreszcie dobrze zagrał Batum, choć trójka dalej mu nie siedzi, wczoraj ogólnie nikomu nie siedziała. Lillard dobrze, że nie zagra w ASG, odpoczynek dobrze mu zrobi. Następne 2 mecze Blazers mają na wyjeździe b2b z Mavs(bez Rondo) i z Rockets(bez DH12). W związku z tymi absencjami powinni wygrać oba i postarać się wskoczyć na 3 miejsce póki Howard jest kontuzjowany.

 

Aha no i Lamarcus Aldridge na chwilę obecną najlepszy PF ligi, jak utrzyma taką formę to powinien być All NBA 1st team na koniec sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lillard gra słabo od jakiegoś czasu (a z Clippersami to już w ogóle zagrał ze 2 dobre mecze w karierze), czasami zagra dobrze jak ostatnio z Kings czy OKC, ale generalnie widać wyraźną obniżke formy u niego, w tym sezonie za 3 ma ledwie 34%, wczoraj to grał najgorszy mecz w karierze, ja nie wiem czy nikt mu nie powiedział, że jest jeszcze coś takiego jak midrange jumper bo to wygladało tak, że albo odpalał long 3 albo pchał się pod kosz, jak jeszcze pod koniec czwartej kwarty zaczął odpalać jakieś szalone trójki na przełamanie to myślałem, że zgłupiał. Aldridge też ceglił nieźle(29 pkt na 30 rzutach), Matthews tez jakoś ostatnio w kratke gra, ławka za wiele nie wniosła, ale Batum piękny występ wczoraj. Przejął ten mecz kiedy trzeba było, dogrywka należała do niego i wreszcie trafiał jumperki na dobrym procencie, blok na Reddicku miodzio

 

Dzisiaj PTB grają z Dallas, powinni to wygrać zwłaszcza, że Mavericks nie wiadomo czy będą mieli w składzie Chandlerów, Lillard musi  się zrehabilitować, przydałoby się utrzymać to 3 miejsce na którym są chociaż terminarz mają dość ciężki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.