Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie o Batumie jest niezmienne od lat, nie potrzebowałem do tego statystyk, te mi tylko potwierdziły moje stanowisko. Zajebiste mecze w tamtych PO przeplatał słabymi/koszmarnymi stąd TS na poziomie 56, choć miewał mecze nawet na TS80 (!!). Seria ze Spurs rzeczywiście niezła, ale ogólny jego obraz jest nie ustabilizowany, o czym powyżej napisałem. Więc z łaski swojej nie pitol mi tu bo mądrzejszych zawsze chętnie wysłucham, ale od Ciebie rad pobierać nie zamierzam.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem, że Favors jest lepszy niż Robin Lopez to odbiło mi się zeszłotygodniowym kebabem, którego jadłem koło dworca w Szczecinie (swoją droga - nie polecam)

 

A co do Nika Batuma - to kolejny przykład gościa, który cierpi podwójnie w związku ze swoim zbyt dużym kontraktem. Fachowo nazywa się to syndromem Joe Johnsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy tak tępicie Nico

 

po załosnym G#1 ze spurs w PO zagrał vs Leonard bardzo dobrą serię...

 

#2 21/9/2/1

#3 20/9/7/2

#4 14/14/8/1

#5 10/12/5/1

 

Leonard nie nadprodukował na tej pozycji ( punkty  od 11 do 22, zbiórki od  5 do 10, był bezproduktywny w asystach - 6 asyst w serii łacznie) i jedynie w dwóch meczach zmusił do wiekszej ilości strat z przechwytami łącznie (14) porównajmy

 

 

tak więc wyciagać wnioski po serii vs Leonard nastawiony na D trochę nieładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS ostatnio często wyciąga "wnioski" znikąd, więc nie ma się zbytnio co dziwić, szczerze mówiąc. 

 

Jak ktoś pisze o ekipie PTB, zwłaszcza po minionym sezonie, coś takiego:

 

Co nie zmienia faktu, że są teamem na max 2nd round. Chyba, że zrobią jakąś wymianę, która pozwoli im zniwelować braki na sf oraz ławce, ale to trudne zadanie bo będą musieli kogoś przecież poświęcić, a każdy z czwórki Lill, Wess, LMA, Lopez są na wagę złota w Oregonie.

 

... to naprawdę ciężko brać go na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS ostatnio często wyciąga "wnioski" znikąd, więc nie ma się zbytnio co dziwić, szczerze mówiąc. 

 

Jak ktoś pisze o ekipie PTB, zwłaszcza po minionym sezonie, coś takiego:

 

 

... to naprawdę ciężko brać go na poważnie.

 

A jak ktoś piszę coś takiego jak ty oceniając po obecnym sezonie to nie wiem co powiedzieć

 

Batum gra koszmarny ofensywnie sezon - o ile jeszcze w obronie gra przyzwoicie ale w sumie to całe Blazers lepiej rotują to jednak w ofensywie jest na razie fatalny i Kobe przy nim to mistrz efektywności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś piszę coś takiego jak ty oceniając po obecnym sezonie to nie wiem co powiedzieć

 

Batum gra koszmarny ofensywnie sezon - o ile jeszcze w obronie gra przyzwoicie ale w sumie to całe Blazers lepiej rotują to jednak w ofensywie jest na razie fatalny i Kobe przy nim to mistrz efektywności

Ale ja nie oceniam na podstawie obecnego sezonu. Po prostu nie uważam, że Blazers potrzebują wzmocnienia na SF. Batum jest solidny i poprzedni sezon miał świetny. Grał jeszcze w MŚ i to grał sporo. Często przejmuje też rozgrywających przy Lillardzie, więc w obronie ma co robić. W ataku natomiast jest 3/4 opcją, więc nie jest najmądrzejszym, ocenianie go na tej zasadzie. I nie mówię, że w obecnym sezonie gra jakoś super. Po prostu generalnie uważam go za bardzo solidnego all-around SF z fajną trójką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz jak wygląda Portland w zderzeniu z twardą obroną. Fakt że za duzo oni tego nie mieli bo z czołóki Zachodu mieli jak na razie mega łatwy terminarz ( właściwie tylko ostatnie zwycięstwo z Denver jest wartościowe i to na samym początku z Mavs u siebie - reszta to szroty albo rozbite kontuzjami zespoły) i przegrali u siebie łatwo z Golden i łatwo z Memphis - i łatwo na wyjeździe z Kings które z DMC też miało obronę w TOP 10 i za każdym razem bolał ich brak rzutu za 3 i dopóki się Batum nie ocknie to ja nie widzę Portland wyżej niż 1 runda - oni jak na razie dostali oklep od każdego poważnego rywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz jak wygląda Portland w zderzeniu z twardą obroną. Fakt że za duzo oni tego nie mieli bo z czołóki Zachodu mieli jak na razie mega łatwy terminarz ( właściwie tylko ostatnie zwycięstwo z Denver jest wartościowe i to na samym początku z Mavs u siebie - reszta to szroty albo rozbite kontuzjami zespoły) i przegrali u siebie łatwo z Golden i łatwo z Memphis - i łatwo na wyjeździe z Kings które z DMC też miało obronę w TOP 10 i za każdym razem bolał ich brak rzutu za 3 i dopóki się Batum nie ocknie to ja nie widzę Portland wyżej niż 1 runda - oni jak na razie dostali oklep od każdego poważnego rywala

 

sorry, ale pierdolisz jak potłuczony, jak mogli przegrać łatwo z GSW jak na jakies 30 sekund przed końcem prowadzili 1pkt? warto wspomnieć, że łatwo ograli Cavs, porażka z Memphis też wcale taka łatwa nie była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi się ocknac fakt ale to dalekie od zdania mają szrot na SF i od tego wzmocnienia zaczynaja

Jak pisał Czekolada Batum jak na kogoś kto zarabia ponad 23 melony w tym sezonie nie prezentuje nawet połowy właściwego poziomu. Nikt tu nie pisał o szrocie, ale za tą kasę można mieć znacznie, znacznie więcej. Nie sądzisz? Trzech porządnych rolesów miast Nico, Blazers powinni brać w ciemno imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał Czekolada Batum jak na kogoś kto zarabia ponad 23 melony w tym sezonie nie prezentuje nawet połowy właściwego poziomu. Nikt tu nie pisał o szrocie, ale za tą kasę można mieć znacznie, znacznie więcej. Nie sądzisz? Trzech porządnych rolesów miast Nico, Blazers powinni brać w ciemno imo.

jakie 23 melony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ just like mike

 

Oglądałem te mecze i jak Golden przycisnęło Portland to w 2 ostatnie minuty chyba punktu nie zdobyli. Z Memphis to nie wiem gdzie nie było łatwo skoro Miśki pozwalały sobie na taką nonszalancję jak Tony allen ćwiczący rzut za 3 i też jak tylko spinali tyłek w obronie to Portland miało problemy ze zdobywaniem punktów

 

Na Zachodzie jeśli są jakieś zespoły który mimo bilansu na razie wyglądają że tak powiem tak sobie to właśnie Blazers i Mavs . Nie widzę ich w starciu z nikim kto potrafi bronić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jakbym odstawil Soplice to może i rw by zrozumiał ;-)

 

Dyskusja nie wprowadza nowych elementów bo nie jest istotne kto co napisał czy kto co przeczytał tylko jaka siła jest PTB?

 

Nie chcąc ale muszą obejrzę parę PTB w kontekście gry Nico i wrócę z przemyśleniami ciut szczegółowymi niż obecna dyskusja.

 

Tym bardziej ze pozyskalaem go w roto za Lawson a i sam się zastanawiam czy umoczylem czy nie ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy taki Old school center pojawi się jeszcze w lidze!

Big Karn?!

 

Tak dla przypomnienia wrzucę skład PTB z 2010 roku:

PTB 2010

PG: Andre Miller, Patty Mills

SG: Brandon Roy, Rudy Fernandez, Jerryd Bayless

SF: Nicolas Batum, Martell Webster, Dante Cunningham

PF: LaMarcus Aldridge, Marcus Camby

C: Greg Oden,  Joel Przybilla

 

Heh, gdyby nie klątwa James nadal nie miałby pierścienia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.