Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, może powinienem powiedzieć Harden został zgwałcony przez Lillarda i LMA. Bo Rockets zawdzięczają głównie szerszej łąwce i rolsom (Asik, Troy Daniels, Lin - zależnie od meczu).to, ze była to w miarę wyrównana seria.

 

Howard się stawił.

Dokładnie tak jak mówisz. Gdyby Harden zagrał na swoim normalnym poziomie to Blazers "raczej" nie mieliby czego szukać w tej serii pomimo dobrej lub bardzo dobrej dyspozycji ich liderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem każdy mecz. Wskaż mi gdzie i w którym miejscu odbywał się ten rzekomy gwałt na Rakietach.

 

Na tą serię to się nie stawił Terrence Jones. I to była największa bolączka Houston. Jak McHale postawił na dwie wieże to Rakiety odzyskały kontrolę. Pewnie gdyby nie ten niesamowity rzut Lillarda to Rakiety zamknęły by to w 7 meczu. I szkoda, że tak się nie stało, bo seria SAS - Houston zapowiadała się znacznie ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz. Gdyby Harden zagrał na swoim normalnym poziomie to Blazers "raczej" nie mieliby czego szukać w tej serii pomimo dobrej lub bardzo dobrej dyspozycji ich liderów.

Toć Harden tak gra w PO - jego normalny poziom   :orange:

 

Ja oglądałem każdy mecz. Wskaż mi gdzie i w którym miejscu odbywał się ten rzekomy gwałt na Rakietach.

 

Na tą serię to się nie stawił Terrence Jones. I to była największa bolączka Houston. Jak McHale postawił na dwie wieże to Rakiety odzyskały kontrolę. Pewnie gdyby nie ten niesamowity rzut Lillarda to Rakiety zamknęły by to w 7 meczu. I szkoda, że tak się nie stało, bo seria SAS - Houston zapowiadała się znacznie ciekawiej.

 

SAS-HOU ciekawsze? eeee możliwe, ale i tak by grano do jednej bramki. 

SA miało odpowiednio dobrze obsadzone pozycje żeby zniwelować waszą wielka 2ke

D.Green, Leonard, Duncan, Diaw, Tiago + POP dużo tego.

Anyway mam to gdzieś, z fusuff wróżyc nie będę. A te porównanie PTB z Atlanto nie łądne. Sami nie przeszliście 2 rundy od 10 lat. ;] 

Oczywiście biorę poprawkę na kontuzje, ktore was nie oszedziły.  Nas w sumie też, hehe.

 

Serio seria gdzie było tyle dogrywek i close games ty nazywasz gwałtem? Kibice Blazers stają się jeszcze bardziej irytujący niż fani Spurs czy Lakers parę lat wstecz.

 

 ja sobie wypraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był gang - bang na Lebronie

 

LeBron to tam jako jedyny się opierał. Gwałcony to był przed wszystkim Wade, a potem cała reszta.

 

@tegotamtego. W gwoli wyjaśnienia, bo avatar może jest mylący. Lubię Houston, ale najbardziej w NBA sympatyzuje od zawsze z Mavs. I tu dodam, by nie było, że Portland pogardzam lub nie doceniam, moim zdaniem Blazers są lepsi od drużyny Dirka i spółki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron to tam jako jedyny się opierał. Gwałcony to był przed wszystkim Wade, a potem cała reszta.

 

@tegotamtego. W gwoli wyjaśnienia, bo avatar może jest mylący. Lubię Houston, ale najbardziej w NBA sympatyzuje od zawsze z Mavs. I tu dodam, by nie było, że Portland pogardzam lub nie doceniam, moim zdaniem Blazers są lepsi od drużyny Dirka i spółki ;)

roger that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może określenie Blazers zgwałcili Rockets nie jest specjalnie adekwatne, ale już

 

Terry Stotts wydymał, a potem nie zadzwonił do Kevina McHale - jak najbardziej.

 

 

Zamknął atak Rockets w late clock iso Hardena, zabił ich drużynowe flow wpędzając w pułapkę o imieniu "post up Howard", zmusił do grania minut Asik-Dwight, wygrywał praktycznie wszystkie końcówki i jeszcze na sam koniec rozrysował akcję pod series-winnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknął atak Rockets w late clock iso Hardena, zabił ich drużynowe flow wpędzając w pułapkę o imieniu "post up Howard", zmusił do grania minut Asik-Dwight, wygrywał praktycznie wszystkie końcówki i jeszcze na sam koniec rozrysował akcję pod series-winnera.

 I ostatnio ta sama akcją poczęstował OKC... :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Roya nie liczy się do salary, a najważniejszym trzeba będzie sypnąć, żeby ich zatrzymać. LMA, Matthews, Lopez swoje wezmą, stawiam, że razem ok. 30 mln lub trochę ponad. Dodajmy opcję Kamana za 5 mln plus Blake'a za 2 i kasa się już kurczy. 

 

Na szczęście Lillard jest cały czas na debiutanckiej umowie, to daje spore pole do działania, bo mogą więcej wydać np. na ławkę. Jendak kontrakt Batuma ich trochę blokuje i starałbym się go jakoś spuścić za tańszego, defensywnego sf. Strzelców wokół mają, wystarczy im mocny gość od obrony na tę pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers przez trzy lata wprowadzając do S5 tylko Robina Lopeza z 28. obrony ligi stali się drugą, a że w poprzednim sezonie bronili na poziomie średniej ligowej, a mecze z Rockets to był typowy ofensywny showdown, ergo, ich progres jest ewidentny, to ja bym ich tak nie lekceważył. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. HoopsHype wlasnie prawie 15 baniek Roya nadal wisi. No i zgadzam się, ze Batum to mocno tam już nie pasuje. Fajny gracz, ale gra w kratkę. Warto byłoby poszukać kogoś, kto przejąłby jego kontrakt i oddał SFa, ktoremu hajs spada po sezonie. Wtedy kogoś z FA i pozamiatane. Bardzo lubię PTB, ale mają gówno nie skład w drugim unicie ; ), a w starting five, albo bardzo dobry center, albo 3andD SF.

 

Podlicz sobie to na hoophype.... no nijak się nie liczy te 15 baniek, zresztą piszą, że amnestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.