Skocz do zawartości

NBA w TV- sezon czwarty


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanko tkaiego do tych co ogladaja wszystkie emcze na C+ bo ja moge teraz tylko w piatki :? Teraz "ekspertem" jest tylko Pan Telman? Bo jak dodatad widzialem tylko go w piatek mylslaem ze jest podzial-on w piatek ktos inny w-nd a tutaj znowu On. No tragedia bylaby ogladac tylko go na wizjii, bo po Światku to on byl przeciez naszym ulubienem, a dwoch porzadnych zdjęto. :?

 

Dzieki Ci Panie za streamy, torrenty i inne wynalazki gdize mozemy ogladac orginalny komentarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypomniałem sobie kore :twisted:

 

Przede wszystkim to sie wyklucza co napisales :) Najpierw wspomniales ze ktoras z 29 druzyn ma wiecej kibicow niz Heat a pozniej zsumowales kibicow tych druzyn. Musisz sie zdecydowac na jeden wniosek bo wspolnie to one sie wykluczają ;-)

jeszcze raz: postawiłeś tezę, że jest więcej ludzi nie chcących oglądać Heat niż chcących. No i teraz powiedz mi - kto chce oglądać Heat? kibice Heat. Kto chce oglądać Bulls? kibice Bulls. A jak zapytasz kibica Sixers - kogo chce obejrzeć to powie, że mecz Lakers czy, że mecz Sixers? Więc skoro każdy kibic ciągnie w swoją stronę, to chcąc oglądać własną drużynę, automatycznie nie chce oglądać 29 innych (to jest akurat lekkie niedociągnięcie, bo w sumie chodzi o 28 drużyn :) ). Czyli chcących oglądać mecze Heat ponad inne drużyny jest tylu co fanów Heat. Kibiców chcących oglądać mecze innych drużyn jest cała reszta. Czyli reasumując - kibiców Heat jest mniej niż wszystkich innych (niż kibiców 29 pozostałych drużyn). Też mi odkrycie :) No to teraz powiedz mi - która drużyna (bo ewidentnie może być tylko 1) ma kibiców więcej niż wszystkie pozostałe razem wzięte? :)

Napisałem prosto - krok po kroku, wiec mam nadzieję, że tym razem już zrozumiałeś.

 

Nie wiem, skąd pomysł o nienawiści. Widocznie taki wyimaginowany moj obraz masz

może dlatego, że gdzie tylko możesz to doczepiasz się do Heat i do FT Wade'a :?: nie pomyślałeś o tym? i to się czepiasz ostatnio więcej niż Iversona i sixers...

 

Co do niby rzucania haseł - ja wielokrotnie powtarzalem swoje argumenty przeciw. Jesli Cie to tak nurtuje, mozemy do tematu finałów i Wade'a wrócić, bo zdania nie zmieniłem póki co i sądzę że dalej potrafię swoich racji obronić. Tylko skonkretyzuj o co Ci chodzi (czy o to ze go nie doceniam, czy o to ze mam obiekcje co do slusznosci zdobycia mistrzostwa, czy o to ze nie spiewam serenad na jego czesc?)

No tak, to jest genialny pomysł - wracać do dyskusji po pół roku, jak już sie zapomniało wszystkie reguły, które się na potrzeby tej dyskusji odkopało. Co tam... można przekopać jeszcze raz...

 

btw a co powiesz (powiecie? bo nie pamiętam kto miał akurat do tego jakieś żaluzje. Pamiętam tylko najgłośniej krzyczących kore i karspa oraz cicho ale złośliwie szepczącego Vana ;) ) na tą akcję Knighta w meczu ze Spurs? :) on pewnie też dostaje mega star bonusa? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw a co powiesz (powiecie? bo nie pamiętam kto miał akurat do tego jakieś żaluzje. Pamiętam tylko najgłośniej krzyczących kore i karspa oraz cicho ale złośliwie szepczącego Vana ;) ) na tą akcję Knighta w meczu ze Spurs? :) on pewnie też dostaje mega star bonusa? :roll:

jeśli chodzi o mnie to nie pamiętam, żebym miał jakies wieksze zastrzeżenia co do błędu połowy Wade'a raczej o to co miało miejsce później jeśli chodzi o niego i sędziowanie i wciąż mam o to samo, ale tej konkretnej decyzji dotyczącej jego osoby i sędziów chyba za bardzo się nie czepiałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw a co powiesz (powiecie? bo nie pamiętam kto miał akurat do tego jakieś żaluzje. Pamiętam tylko najgłośniej krzyczących kore i karspa oraz cicho ale złośliwie szepczącego Vana Wink ) na tą akcję Knighta w meczu ze Spurs? Smile on pewnie też dostaje mega star bonusa? Rolling Eyes

Coz wywolany do tablicy napisze tego posta... Po zapoznaniu sie z materialem nie mam nic innego do powiedzenia jak stwierdzic ze myliłem sie w ocenie błedu polowy. Przyznaje zatem w ocenie tej sytuacji racje dla Pietrasa. Błedu połowy nie bylo, a zagranie bylo jak najbardizej legalne.

 

Post w sumie o niczym ale czuje wewnetrzna potrzebe by go napisac zeby potem nie bylo ze dalej upieram sie przy swoim. :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sytuacja Knighta zupełnie nie przekonuje. Po pierwsze jakość jest bardzo słaba, po drugie Knight jest ustawiony tyłem, a potrzecie szybko znika z kadru i nie widać dokładnie kiedy złapał piłkę. Jednakże patrząc na jego nogi i ręce zdecydowanie wydaje się, że on najpierw staje na własnej połowie, a dopiero potem łapie piłkę. W sytuacji Wade'a widać jak na dłoni, że wybija się z połowy Mavs, łapie piłkę i upada na własną połowę. I to powinien być błąd, jednak dziwne przepisy NBA pozwalają interpretować w dowolny sposób, choć to jak, tłumaczyła to liga wyglądało dość śmiesznie. Inna sprawa, że puszczenie takiej sytuacji, o której decydowały centymetry była zgodna z duchem gry, przeciwnie do tego gwizdka dla Wade'a chwilę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że puszczenie takiej sytuacji, o której decydowały centymetry była zgodna z duchem gry, przeciwnie do tego gwizdka dla Wade'a chwilę później.

i również w przeciwieństwie do tego gwizdka którego nie dostał chwilę wcześniej :roll: (z czym, jako fan Cavs, zapewne się zgodzisz:] ). i nie byłoby tej dyskusji wogóle...

 

Ale wydaje mi się, że nie ma po co do tego wracać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie pisze o wczorajszym meczu? :)

 

Mi sie podobał, szczerze przyznam ze troche pod nosem sie usmiechalem, patrząc na grę Sixers. No i jak nigdy zgadzalem sie z komentarzami Michalowicza i Telmana (Iverson obrazony na druzyne, Iverson szkodnik, Iverson 30 pkt - i co z tego?, Iverson powinien uczyc sie od Garnetta itd). Chopaki trafiali w sedno, Sixers wrocili do swojego starego stylu gry z monopolizowaniem gry przez jednego zawodnika i udowodniono mi po raz kolejny jak abstrakcyjnym żartem był avek którego za karę musiał nosic Van w offseason :)

 

PS. Chyba część moich przepowiedni z przedsezonowego tematu się sprawdzi ;-) (jak chocby ta o fochach :>)

 

PS2. Swoją drogą to Sixersi nie wyglądają dobrze jesli chodzi o personalia, Daelmbert po prostu jest za glupi na boisku, Iversona pomijam bo juz wyzej o nim bylo, Webber wyglada tragicznie ze swoimi jumperami i nietrafianymi layupami, Carney taki bardzo jednowymiaropwy, Korver tym bardziej, a potem dlugo dlugo nic. Moze tylko green sie jakos wyróżnia. Ale obawiam sie ze wysoki pick moze Sixersom nie wystarczyc. Ale gdybym byl fanem sixers, nie moglbym sie doczekac offseason. Dajmy na to TOP5 w drafcie, oddanie Iversona za JESZCZE cos w miare w miare, pozbycie sie 20 baniek Webbera za jakiegos rollsa i cos tam w miare fajnego mogloby sie stworzyc. Plus podpisanie jakiegos fajnego FA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak nigdy zgadzalem sie z komentarzami Michalowicza i Telmana (Iverson obrazony na druzyne, Iverson szkodnik, Iverson 30 pkt - i co z tego?, Iverson powinien uczyc sie od Garnetta itd). Chopaki trafiali w sedno

Taa, a gdyby Sixers wygrali to by pod niebiosa wychwalali Iversona.Dla mnie Michałowicz & co to chorągiewki jeśli chodzi o opinię (które prawdopodbnie i tak do nich nie należą, tylko są gdzieś zasłyszane..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobał, szczerze przyznam ze troche pod nosem sie usmiechalem, patrząc na grę Sixers. No i jak nigdy zgadzalem sie z komentarzami Michalowicza i Telmana (Iverson obrazony na druzyne, Iverson szkodnik, Iverson 30 pkt - i co z tego?, Iverson powinien uczyc sie od Garnetta itd). Chopaki trafiali w sedno, Sixers wrocili do swojego starego stylu gry z monopolizowaniem gry przez jednego zawodnika i udowodniono mi po raz kolejny jak abstrakcyjnym żartem był avek którego za karę musiał nosic Van w offseason Smile

Heh, jakbym sie sugerowal tym co Wojtus mowi na ekranie to najpierw wychwalabym Kobe pod niebiosa a potem on bylby winny za to ze Brown rzucil za 3 i nie trafil po podaniu Waltona. :) Wojtek nie iwem czy zaleznie od dnia, czy od nastroju czy od sezony czy grom wie czego ale raz lubi jednego zawodnika a po drugim jedzie za wszsystko nawet nie sluszeni a innym razem drugi jest odpowiedzialny za wszelkie dobro a pierwszy ucielesnieniem zła. :) Zresta dobrze wiecie jaki mial stosunke do KB w pierwsyzm seoznie transmisji, jaki w drugim , 180 stopnii inny i znowu zmiana o 180 w 3.

 

A co do AI i jego gry. nie chce tutaj wywolywac dyskusji, ale tak naprwade juz nie wiadomo co grac u nas w tej Philly, Ai otworzyl sie na gre partnerów, grał z nimi, byl mniej przy pilce i porazki, a teraz gdy nie wytrzymał i sprobował pociagnac to sam wyszlo to samo, czyli za przeproszniem g**no alob i jeszcze gorzej co bylo. Jestesmy tak naprawde w kropce i nie wiadomo co robic, a wczesniej czy pozniej bylo wiadomo ze jak nie bedzie szlo Answer ze swoim charakterem nie wytryzma i sprobuje znowu pociagnac wszystko sercem i samotnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.