Skocz do zawartości

NBA w TV- sezon czwarty


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie http://www.cyfraplus.pl/cgi-bin/cyf/index pojawił się już pełen terminarz zbliżającego się wielkimi krokami NBA Europe Tour, który rozpoczyna okres przygotowawczy i jednocześnie nowy sezon NBA w Cyfrze. Jak wiecie wezmą udział 4 ekipy z NBA: Sixers, Clipps, Suns i Spurs zagrają z kilkoma potęgami Euro, a zwieńczeniem będzie turniej, w którym Sixers i Suns zmierza się z Finalistami Euroligi, czyli Maccabi i CSKA. Poniżej pełna lista transmisji:

5.X

20:50 Mecz Adecco ASVEL Lyon-Villeurbanne - San Antonio Spurs

23:45 Mecz Winterthur FC Barcelona - Philadelphia 76ers

6.X

17:50 Mecz Chimki Moskwa - Los Angeles Clippers

20:45 Mecz Lottomatica Virtus Rzym - Phoenix Suns

 

7.X

17:51 Mecz CSKA Moskwa - Los Angeles Clippers (Canal+ Sport2)

 

8.X

14:50 Mecz San Antonio Spurs - Maccabi Elite Tel Awiw

 

Kolonia:

10.X

17:50 Mecz CSKA Moskwa - Maccabi Elite Tel Awiw

20:50 Mecz Philadelphia 76ers - Phoenix Suns

 

11.X

17:50 Mecz o 3. miejsce

20:50 Mecz finałowy

 

Czyli nowy sezon NBA w Cyfrze czas zacząć panowie i panie :wink:

 

Reguły te same co w poprzednich 3 latach- kto oglądał jakiś mecz i chce coś napisac to pisze właśnie tutaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na rozkładówkę to sie nad jednym zastanawiam...czas....

kiedy do cholery ja to obejrze?

 

Ciesz sie ze masz gdzie. Ja wyjechalem 'na edukacje' z domu i C+ mam tylko w weekend czyli trace jakas polowe meczyków, bo mecze z 5 powtorki tylko w piatek sa a ja koncze w ten piekny dzien o 18:20 :? Wiec trace jescze Clipps, a na Suns zdaze wrocic przy dobrych wiatrach. Takze ciesz sie ze masz mozliwosci i napewno cos polukasz, a ja musze szukac czegos na streamach wiadomo z jaka jakoscia i to nie to samo co siasc przed TV, wygodnie w fotelu czy sie polozyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wie ktos może czy na Canale+ Sport w tym sezonie będzie co tygodniowy magazyn NBA Action :?: Patrzyłem przed chwilą na oficjalnej stronie Cyfry i do 4 listopada niema go w Programie...

 

Przez rok niemiałem Cyfry Plus ale z tego co mi wiadomo to w poprzednim sezonie NBA Action było pokazywane na C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość chyba ucieszy Josepha jak i innych kibiców Bulls. Chyba, że już wiedzą.. Mnie ta wiadomość cieszy z innego powodu :wink: .

 

Otóż na stronie canal+ jest już podany pierwszy mecz transmitowany tego sezonu. Jest to mecz Miami Heat - Chicago Bulls. Odbędzie się w nocy z wtorku na środe o godzinie 2:00. Jest to inauguracja sezonu, pierwsze spotkanie należy do aktualnych mistrzów.

 

W piątek mecz San Antonio - Cleveland.

 

Zaczynamy zabawe Panowie i Panie, I LOVE THIS GAME !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość chyba ucieszy Josepha jak i innych kibiców Bulls. Chyba, że już wiedzą.. Mnie ta wiadomość cieszy z innego powodu :wink: .

 

mnie jakoś nie specjalnie cieszy wybór tego meczu, ale można było się spodziewać, że Wojtek wybierze akurat to spotkanie cóż pozostają streamy aby obejrzeć to ciekawsze spotkanie z otwarcia sezonu 8)

 

aha Canal+ nie podaje z góry ile mniej więcej spotkań poszczególnych drużyn będzie można w sezonie zobaczyć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że poleci mecz Bulls-Heat wiedziałem juz z relacji Sixers-Barcelona, w której Michałowicz mówił, a co do wyborów spotkania to Van sorry, lepiej dla każdego jest ogladac dwóch potencjalnych pretendentów do Mistrzostwa (w tym też aktualnego misia) niż jeden dobry zespół i inny pełen przeciętniaków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że poleci mecz Bulls-Heat wiedziałem juz z relacji Sixers-Barcelona, w której Michałowicz mówił, a co do wyborów spotkania to Van sorry, lepiej dla każdego jest ogladac dwóch potencjalnych pretendentów do Mistrzostwa (w tym też aktualnego misia) niż jeden dobry zespół i inny pełen przeciętniaków :wink:

wiem i nie dziwię się temu wyborowi mnie jako kibica Lakers bardziej interesuje oczywiście drugi mecz no i w dodatku mam jakoś przeczucie, że atmosfera w hali i poziom zaangażowania jednych i drugich w tym meczu będzie na wyższym poziomie niż w spotkaniu w Miami kibice Lakers w hali będą oczekiwali rewanżu nie ma drużyny, której bardziej chcieliby w tym roku dokopać, nie ma drużyny do, której będą bardzie wrogo nastawieni (łącznie z Heat ) gracze również będą mieli coś do udowodnienia a w meczu w Miami Heat dostaną pierścionki i czuję, że graczebędą bardziej wyluzowani i Bulls bez większych problemów wygrają to spotkanie no i oczywiście będzie można zobaczyć zapewne festiwal osobistych :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam TVU Player'a mam juz jakis czas i rowniez go moge polecic. Jakos lepsza niz na SopCascie. A wracajac do tematu meczy to tez od dawna wiedzialem ze poleci Bulls-Heat i zdecydowanie bardziej wole obejrzec ten mecz niz Lakers-Suns, bo to sa dwie ekipy liczace sie o tytuł, Heat odbiora pierscienie a w Bykach zobacze juz na powaznie Bena Wallace'a. Mnie osobiscie bardzo cieszy tez fakt ze w piatek poleci od razu Spurs-Cavs. Pamietam te masakre jako widzialem rok czy 2 lata temu na C+ juz nie pamietam dokladnie ale chyba to byl ubieglorocnzy RS i jak Spurs zmietli Kawalerie, wiec bedzie to dobry sprawdzian by zobaczyc ile do przodu poszli koszykarze z Ohio, mam nadzieje ze tym razem mecz nie skonczy sie po poierwszej polowie i bedzie to zaciete i wyrownane starcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane są kolejne dwie transmisję w C+:

 

Niedziela, 5 listopada, godzina 20:00: Philadelphia 76ers - Miami Heat (C+S 2)

Piątek, 10 listopada, godzina 2:00: New Jersey Nets - Miami Heat.

och jak fajnie trzy z pierwszych czterech meczów to Heat oraz wspaniały Wade i jego osobiste :? jakby nie mogli przynajmniej 10 listopada dać drugiego z meczów jakie w tym dniu ma ESPN :x tak w ogóle skoro w niedzielę prawie zawsze będą mecze drużyn wschodnich to przynajmniej w piątki mogliby sobie darować mecze kiedy grają obie drużyny z tej konferencji i dawać zachód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Miami leży na Wschodzie, więc Zachodu za wiele nie będzie. :P Jakby brakowało mi Żaru w poprzednim sezonie, to teraz po zdobyciu mistrzostwa będzie ich jeszcze więcej. :? Dziwnym trafem się tego spodziewałem i pewnie wiele osób miało tak samo. No ale nie ma co marudzić, lepsze Miami co tydzień (albo dwa razy w tygodniu) niż nic... :roll:

 

 

MOD (J)

Posty o NBA w necie przeniosłem do tego topicka, bo tam powinny znaleźć się na początku. Za wszelkie niedogodnosci operator nie pomosi odpowiedzialnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos może czy na Canale+ Sport w tym sezonie będzie co tygodniowy magazyn NBA Action :?: Patrzyłem przed chwilą na oficjalnej stronie Cyfry i do 4 listopada niema go w Programie...

Z tego co czytałem na ich forum to podbno ma być :D Oby nic się nie zmieniło

Oczywiście, że jest, choć wcześniej nie uwzględniono go na stronie z programem C+. Pierwszy magazyn już jutro o nietypowej godzinie 18:40. Tydzień i dwa tygodnie później będzie już o 19.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza transmisja jednach chyba chybiona. Ok zobaczyliśmy mistrzów, Miami, fajną młoda druzynę - Chicago, która zagrała fajny mecze ale to nie był mecz sezonowy. To był preseason...

 

Meczyk w porównaniu z innym dzisiejszym wypada słabo. Fajnie, że nie mam C+Sport 2 i nie będe musiał takiej gry Miami oglądać w niedzielę a zobacze sobie co będe chciał na SopCascie :wink:

 

ps. Jakoś dziwnie mi humor dopisuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i nie dziwię się temu wyborowi mnie jako kibica Lakers bardziej interesuje oczywiście drugi mecz no i w dodatku mam jakoś przeczucie, że atmosfera w hali i poziom zaangażowania jednych i drugich w tym meczu będzie na wyższym poziomie niż w spotkaniu w Miami kibice Lakers w hali będą oczekiwali rewanżu nie ma drużyny, której bardziej chcieliby w tym roku dokopać, nie ma drużyny do, której będą bardzie wrogo nastawieni (łącznie z Heat ) gracze również będą mieli coś do udowodnienia a w meczu w Miami Heat dostaną pierścionki i czuję, że graczebędą bardziej wyluzowani i Bulls bez większych problemów wygrają to spotkanie no i oczywiście będzie można zobaczyć zapewne festiwal osobistych :wink:

zacytuję sam siebie i powiem to co bardzo lubię mówić : a nie mówiłem :?: 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, troche z innej beczki które najbardziej mi pasowało własnie do w tym topicu:

 

Dlaczego nie działają highlights'y na nba.com... pokazuje sie napisa Loading... i nic, czekałem pół godziny i nic nie ruszyło :? Moze jakies programiki/kodeki do tego nowego odtwarzacza (na nba.com) sa potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.