Skocz do zawartości

NBA w TV- sezon czwarty


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro poruszyliscie kwestie pokazywania sportu w tv, to skrobne cos znowu na forum :) . Spojrzcie na C+: 2 mecze lig europejskich w tygodniu (chyba tylko angielskiej jest wiecej), 2 mecze NBA, jak kiedys mieli NHL to tak jak wizja Sport dawali 2 mecze. Porownajcie to do NASN: 7-10 spotkan NHL, 6-8 spotkan NFL, 10 spotkan MLB, po 4-5 college footballu i koszykowki NCAA. Mecze okreslonej ligi pokazywane jedne po drugim (tzw. doubleheadery albo nawet tripleheadery). Do tego magazyny. Nie trzeba słuchać głupiego komentarza Michałowicza czy Swiatka, bo wszystko jest w oryginale, przekaz ten sam co w USA (czyli mamy studio w przerwach itp). I najlepsza sprawa, cena. Zeby ogladac NASN trzeba zaplacic telewizji n (http://www.n.pl - dla tych co nie wiedzą o co chodzi) tylko min. 26zł/miesięcznie (plus poczatkowe sprawy, jak aktywacja itp). Niestety nie ma NBA. Szkoda ze C+ ma prawa w wiekszosci Europey bo NASN bardzo chcialo kupic prawa ale sie nie udalo. Gdyby kupili to nie byloby traktowania kibicow jak przez Canal+. Mielibysmy tego duzo, duzo wiecej. I z oryginalnym komentarzem.

 

Od wielu lat czekalem na ten kanal i wreszcie sie doczekalem. Brak NBA mi nie przeszkadza, bo jest tyle innych rozgrywek do ogladania ze i tak czasu brakuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma NBA. Szkoda ze C+ ma prawa w wiekszosci Europey bo NASN bardzo chcialo kupic prawa ale sie nie udalo.

Od wielu lat czekalem na ten kanal i wreszcie sie doczekalem. Brak NBA mi nie przeszkadza, bo jest tyle innych rozgrywek do ogladania ze i tak czasu brakuje :D

NASN nie ma NBA ale z tego co się orientuje na N jest Sportitalia a tam lecą czasem mecze NBA no i codziennie 15min program newsowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

12 stycznia, piątek

02:00 Koszykówka - NBA: Mecz Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves

 

13 stycznia, sobota

03:00 Koszykówka - NBA: Mecz Phoenix Suns - Orlando Magic

 

19 stycznia, piątek

01:30 Koszykówka - NBA: Mecz Boston Celtics - Sacramento Kings

 

Hmmm, wydaje mi sie tylko czy w koncu mamy czasy kiedy na C+ ogladamy mecze róznych zespołow a nie tylko kilku konkretnych? To co widac pokazuje ze tak moze byc, widzimy Memphis ktore przeciez do czołowki sie nie zalicza, a poza tym pierwszy raz chyba w 4 lata transmisji na C+ widizmy Magic w regular. Do tego Boston, Sacto,Minnesota, tego oczekiwalem ze bedą spotkania także tych mniej popularnych ekip.

Poza tym taka ciekawa sprawa, glowy za to co teraz napsize nie dam, ale wydaje mi sie ze Canal zawsze zaczyna sezon transmisjami piatek i niedizela, potem zmienia na piatek i sobote(co obserwujemy teraz) i pewnie za miesiac albo dwa znowu wroci do sytemu piatkowego i niedzielnego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 stycznia, niedziela

Heat vs. Dallas

26/27 stycznia, piątek/sobota

Sixers vs. Cavaliers

28 stycznia, niedziela

Lakers vs. Spurs

 

czyli bd mieli chyba powrót do piątek/sobota i niedziela :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym taka ciekawa sprawa, glowy za to co teraz napsize nie dam, ale wydaje mi sie ze Canal zawsze zaczyna sezon transmisjami piatek i niedizela, potem zmienia na piatek i sobote(co obserwujemy teraz) i pewnie za miesiac albo dwa znowu wroci do sytemu piatkowego i niedzielnego. :wink:

Wiesz KarSp, mi wydaje, się, że jest ten terminarz ustalany na trochę innych zasadach, a w założeniu jest żeby pokazywać jeden mecz w nocy z piątku na sobotę, a drugi w niedzielę wieczorem. Tyle tylko, że bardzo często jest taka sytuacja, że w niedzielę jest mało meczów np. 14 stycznia tylko 2 i do tego drużyną, która w niedziele rozgrywa swoje mecze najczęściej jest zazwyczaj Raptors i juz kilka razy byli oni pokazywani w tym sezonie. A jak widać canal+ chce w tym sezonie zachować jakąś różnorodność, dlatego wolą teraz pokazać ciekawszy mecz w sobotę w nocy niż niedzielę o przystępnej godzinie, ale teoretycznie słabszy. Tak wnioskuję, po moich obserwacjach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie sobie co checie ale jak dla mnie Michałowicz się z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca i zaczyna mi się podobać jego komentarz (w tym sezonie). W poprzednim sezonie podpadał mi za wywyższanie wszystkich zawodników etc. ale teraz zaczeło mi się to podobać. Wogóle te jego żatry jego jakoś do mnie zaczynają trafiąc (wcześniej ich nie zauważałem?). Wreście też jakoś przekazuje swoją wiedzę,, I co nowego: Nauczył sie poprawiać i przepraszać za pomyłki :lol:

 

Akcja dnia: "Harris zagrał w tej akcji na fulla, i nie chodziło tutaj o browar" :lol: (czy jakoś tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co nowego: Nauczył sie poprawiać i przepraszać za pomyłki :lol:

Desmonda Farmera i tak mu nie daruję :twisted:

 

Co do tej róźnorodnosci C+ to się nie zgodzę. Np. Raptors i Mephis byli juz pokazywani kilka razy, Lakers, jedna z lepszych drużyn ligi, i co najważniejsze, zespół który gra zaskakująco dobrze w tym sezonie- 2. Nie mieliśmy okazji widzeć ani chyba Sprs, raz było Suns. Za to słabująca Philly z Iversonem mieliśmy okazję widzieć i to niejednokrotnie.

 

Poza tym Mavs są co tydzien i to nawet ich wspaniała gra może znudzić, nie mielsmy jeszcze Denver, za to żałosnych Clipps też kilka razy. Co najmniej dziwny kalendarz. Obejrzalbym też Knicks, których mecze zwykle są ciekawe i zacięte.

 

To nie są moje rachunki z meczów, tylko odczucia, a jeżeli tak odczuwam to jest jeszcze gorzej dla Canal = :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Mavs są co tydzien i to nawet ich wspaniała gra może znudzić, nie mielsmy jeszcze Denver, za to żałosnych Clipps też kilka razy. Co najmniej dziwny kalendarz. Obejrzalbym też Knicks, których mecze zwykle są ciekawe i zacięte.

 

ja bym nie marudził bo chyba większość przyzna mi rację że w C+ drgnęło na plus!!!

i komentarz i nawet przerywniki lekko odkurzyli starocie i nie jest juz tak nudno, owszem denerwuje czasem jakiś gracz w swoim starym klubowym stroju ale lepsze to niż ciagle to samo top10 bez ostatnich dwóch akcji bo trzeba dociąć...

dajcie jeszcze MJ i nne sławy to w ogole bedzie dobrze!!!

a dallas częściej, no cóż graja obecnie najlepszy basket w lidze to czemu nie?

a i odliczanie meczu bez porazki coraz ciekawsze....

 

To nie są moje rachunki z meczów, tylko odczucia, a jeżeli tak odczuwam to jest jeszcze gorzej dla Canal = :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie marudził bo chyba większość przyzna mi rację że w C+ drgnęło na plus!!!

i komentarz i nawet przerywniki lekko odkurzyli starocie i nie jest juz tak nudno, owszem denerwuje czasem jakiś gracz w swoim starym klubowym stroju ale lepsze to niż ciagle to samo top10 bez ostatnich dwóch akcji bo trzeba dociąć...

na przerywniki nie ma co specjalnie narzekać w końcu nawet jak się streamy ogląda z amerykańskich stacji i tak prawie zawsze są te same reklamy na tą z Wade'm i Barkleyem już nie mogę patrzeć :) coś w tym czasie muszą dawać mogłoby to być bardziej różnorodne, ale cóż np. Hiszpanie w Digital+ co przerwa przenoszą się do studia i pokazują dwóch gości dyskutujących więc też nic porywającego.

 

a dallas częściej, no cóż graja obecnie najlepszy basket w lidze to czemu nie?

a i odliczanie meczu bez porazki coraz ciekawsze....

 

dzisiaj nastąpi koniec odliczania i wyzerowanie licznika 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam łącze 256 kbit - czy wystarczy do spokojnego oglądania meczów?

Niestety nie. Chrupie jak cholera.

 

Trudno, trzeba będzie polować na lepszego neta, albo zasadzić się na Canal+. Szkoda, że nie sprzedają C+ osobno, tak jak kiedyś - bez żadnych pakietów cyfry :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, trzeba będzie polować na lepszego neta, albo zasadzić się na Canal+. Szkoda, że nie sprzedają C+ osobno, tak jak kiedyś - bez żadnych pakietów cyfry :(

 

 

okazja będxzie ok. 15 lutego gdy ktoś ma neostradę to może zmienić umowę bo urząd ochrony konsumenta namieszał i może nawet będzie coś tam wyszarbać od TPSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.