Skocz do zawartości

NBA w TV- sezon czwarty


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już napisałem w innym temacie "mecz pierwsza klasa, komentarz pierwsza klasa"

 

Kilka wniosków się samych nasuwa. Po pierwsze nie widze w tym momencie zespołu, który na Wschodzie moze sprostac Pistonsom. O ile Flip sie wykarze wreszcie jako tak dobry coach i nie pokrzyzuje szyków swoim graczom to z takim zapasem doswiadczenia, rezerwami energii, świetna ławka i tak doswiadczonym liderem po prostu zadne Cavs czy osłabione Miami (nawet wracającyWade im nie pomoże, bo bedzie zmuszony grac asekuracyjnie, co pzy kosmicznie silnych pod koszem Piztons jest juz samo w sobie problemem) nie sa w stanie im postawic równorzednych warunków (no chyba, ze sędzowie powtórza FT show z Finałów). O Bulls nie wspominam, bo oni są raczej jednym z największych rozczarowan RS... oby PO było lepsze.

 

Dokładnie Pistonsi mimo odejścia Bena są chyba jeszcze bardziej mocni niż rok temu. Mają wreście offensywnego (oszukanego, że oszukanego ale mają) centra (Webber, McD.) i to jest ich wielki plus. Jednemu mecz nie wychodzi, drugi już czeka na swoją kolej. Ławka rezerwowych wygląda naprawdę ciekawie i taki Murray od paru meczy robi na mnie ogromne wrażenie. Gdyby diś rozpoczynały się PO to Pistons są głównymi kandydatami do finału na wschodzie.

 

 

 

Czuć, ze PO blisko...

Czuć czuć czuć, tylko co ten Kobe będzie wyprawiał w PO :wink:

 

Aha i fajnie ułozyła sie ramówka C+. Kolejne 3 mecze i po kolei mamy okazję ogladac najwiekszych kandydatów do Misia w NBA. Byli Mavs, Det i Spurs, kolej na Suns w niedziele...

I dobrze, że nie mam C+Sport2 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbosa 17-0? Bibby 9/12 za trzy? WTF???? Ale Suns dostali baty, tego wynik nie odzwierciedla nawet. Wspaniały mecz, wspaniała walka, w pełni zasłużony wynik i świetny komentarz WM i jeszcze do przeżycia Telmana. Brawo, oby wiecej takich spotkań. Wow ale jestem pod wrazeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszy w życiu mecz na żywo w Canal+ i widzeliście co mi się trafiło :D

 

Zaczynając oglądać myślałem, że to będzie spacerek ze strony Suns i łatwo uporają się z Kings więc nie spodziewałem się niczego spejalnego po tym meczu. Jednak po 1 kwarcie zmienilem zdanie. Zacząłem kibicować Sacramento. Po 3 znowu myślałem że Phoenix powoli ale zjedzą Królów. No le to co wyprawiał Bibby w końcówce...Te trzy trójki :shock:

Wielkie emocje i zaskakujący wynik. Nie spodziewałem się tak grających Kings. Brawo, brawo, brawo! Oby więcej takich meczy bo teraz mam C+ i właśnie na to czekam :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie emocje i zaskakujący wynik. Nie spodziewałem się tak grających Kings. Brawo, brawo, brawo! Oby więcej takich meczy bo teraz mam C+ i właśnie na to czekam

Jak zaczną mecze LAL emitować ( mówię tu głównie o tych meczach z Kobe'm w roli głównej - chocby nawet po takich suspensionach) to show ładny będzie :wink:

 

A tak na serio to wiedziałem ,że Suns w końcu przegrają z jakąś słabszą druzyną. Coś mi mówiło ,że oni az się o to proszą :roll:

 

P.S. Sory za mały off top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem się jakbym oglądał mecz finałowy, a nie RS. Bardzo mi szkoda NYK bo im kibicowałem, niestety fatalny błąd w koncowce (właściwie dwa) zrobiły swoje. Szkoda, ale mecz na najwyższym poziomie.

 

PS. Ten moment jak WM się zaczął śmiac z sędziego - LOOOOL!!! A Telman to się w Mailu Rosie zakochal, czy co? Rose to, Rose tamto, Rose by tak zrobił, Rose by się przydał... ile można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki fajny ten Balkman :wink: uwielbima takich gości, ciekawe czy wyrośnie z niego coś więcje niż taki walczak.

 

Co do meczu, to rzeczywiście poziom był świetny. Knicksi wykorzystali dłuższą niż zwykle nieobecność Dirka i walczyli do ostatnich sekund. Odnosze wrażenie, że Starbury troche nadużywał swoich umiejętności strzeleckich. Z Nate'a może będzie coś więcej niż Slam Dunk Champion, bo ma dość dobry jumpshot i ballhandling.

 

A ten chłopak rodem z Philadelphii :lol: Strasznie się spodobał komentatorom, chociaż nie wiadomo z jakiego powodu. Szkoda, że telman się u nas nie zarejestruje. Może uchyliłby rombka tajemnicy, jaką jest jego intrygujący komentarz ;) Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.04, sobota - 01:30, Washington Wizards @ New Jersey Nets

08.04, niedziela - 21:30, Phoenix Suns @ Los Angeles Lakers*

14.04, sobota - 03:00, Phoenix Suns @ Utah Jazz

15.04, niedziela - 00:15, San Antoni Spurs @ Dallas Mavericks

 

*Fajnie, że taki mecz wybrali, i to akurat w śiwateczną niedzielę, przyjemnie będzie sobie usiąść wieczorkiem i obejrzec taki mecz. Oby tylko Lakers nie zawiedli, ale o to w meczach z Suns chyba nie musze się martwić. :)

Poza tym to będzie na pewno inny mecz niż rok temu pokazywany na C+ kiedy Suns odpuścili mecz, a my spokojnie wygralismy. Teraz Suns być może będą walczyć jeszcze o drugie miejsce, więc powinno byc ciekawie.

 

Wogóle bardzo ciekawe meczyki pod koniec RS, praktycznie każdy z tych pokazywanych na C+ jest warty obejrzenia, szczególnie dwa ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam nadzieję ze to będzie C+ Sport a nie Sport2 bo w przeciwnym wypadku obejdę się smakiem :roll:

Akurat mecz Nets będziesz mógł obejrzec na żywo, bo jest na C+, a Lakers-Suns na C+2, a powtórka jest na c+ o północy w niedzielę.

 

Tak samo z kolejnymi dwoma meczami, sobotni na C+, niedzielny na C+2, a powórka na C+ o 00:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troche sie rozczarowałem meczem Spurs - Mavs, jakoś nie czuło się, ze to mecz na szczycie. Niestety (dla mnie) Spurs przegrali na własne życzenie, nie kapuję po co w samej końcówce oddali chyba z 6 kolejnych rzutów z dystansu jak im nie siedziało, a mieli szansę spróbować layupy. Dziwna decyzja Popa albo graczy.

 

Wyrzucenie Duncana to dla mnie skandal, ale od tego inny temat. Po tym juz widowisko zupełnie padło.

 

A co do komentarzy to WM mnie pare razy rozbawił stwierdzeniami typu "zachowawcze zachowanie" czy "rekordowy rekord" ale i tak najlepsze było jak nazwał Parkera dzidziusiem :lol: Poza tym ok, fajna reakcja na wyrzucenie Duncana. Mojego "ulubieńca" Telmana omijam bo szkoda nerwów.

 

Ps. Co oglądam mecz Mavs to tylko coraz bardziej sie przekonuję, ze Nowitzki nie powinien być MVP. Pech transmisji C+ czy fakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj dodatkowy mecz w Canal+, nie wiem czy wszyscy wiedzą, więc piszę.

 

WM mówił podczas ostatniej transmisji, że to bedzie Pistons - Bulls, tylko że oni nie grają :lol: więc albo Raptors-Nets o 1.00 albo Mavs-Warriors o 3.30. W programie jest, ze mecz o 1.30 się zaczyna :roll:, ale to pewnie będzie ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dodatkowy mecz w Canal+, nie wiem czy wszyscy wiedzą, więc piszę.

 

WM mówił podczas ostatniej transmisji, że to bedzie Pistons - Bulls, tylko że oni nie grają :lol: więc albo Raptors-Nets o 1.00 albo Mavs-Warriors o 3.30. W programie jest, ze mecz o 1.30 się zaczyna :roll:, ale to pewnie będzie ten pierwszy.

Na 100% Raptors-Nets. W telegazecie jest tak podane,a skoro tutaj nei ma Mavs-GSW więc nie widzę innej możliwości. Za 13 minut wszyscy przed TV. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałe, teraz program C+ na ten tydzień i zobaczyłem, że mamy aż 3 mecze, w ten weeken nie było ani jednego meczu, więc pewnie dlatego teraz są trzy. Oto one:

 

8 maja, wtorek, Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets, 02:00, Mecz numer 2

11 maja, piątek, Golden State Warriors - Utah Jazz, 03:00, Mecz numer 3

13 maja, niedziela, Chicago Bulls - Detroit Pistons, 23:00, Mecz numer 4

 

Fajnie, trzy rożne mecze, poza tym wreszcie będzie można zobaczyć GSW na C+, bo meczu z Mavs nie pokazywali ani jednego.

 

Aha, chciałem jeszcze napisać słowo o parze WM-Joe. Nie wiem czy wy też tak uważacie, ale po ostatnich kilku meczach kiedy to właśnie oni komentowali mecze utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to najlepsza para. Obaj znają się na rzeczy, kiedy jest okazja to i zażartują, co ważne na poziomie :wink: , Joe mówi ciekawie i nie zanudza tak jak Świątek czy Telman. Mi się ten komentarz podobał, nie było to tak dobre jak kiedyś WM-Noculak, ale i tak poziom jest dobry według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na C+ Jazz- Warriors z piątku na sobote o 3:00 oraz Bulls-Pistons w niedziele o 23.

No, tylko że o tym było kilka postów wcześniej, nabijaczu :roll:

 

No i w sobote o 23:30 WNBA wraca do łask Canala. O 23:30 mecz bodajże pierwszy mecz w tym sezonie transmitowany przez Polską telewizję.

Yeah!

 

KarSp

ups, sorr, nie zauważyłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak co roku zapodaje statsy, jakie zespoły widzieliśmy w C+ w sezonie zasadniczym. Tym razem wychodzi 25 teamów, najczęściej Mavs (tylko po co, hehe). Błąd mógł się wkraść.

 

1. Mavs - 9 razy

2. Lakers - 8 razy

3. Bulls, Heat, Pistons, Suns - 7 razy

4. Spurs, Sixers - 5 razy

5. Clippers, Wizards, Raptors, Kings, Cavs - 4 razy

6. Nets, Pacers, Wolves, Grizzlies - 3 razy

7. Rockets - 2 razy

8. Sonics, Celtics, Nuggets, Knicks, Jazz, Magic, Hornet - 1 raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 maja, wtorek

21.15 Koszykówka NBA Playoffs San Antonio Spurs - Utah Jazz Finał konferencji zachodniej

Wszystko fajnie, tylko naprawdę mecz leci jakieś 6 godzin później. O co chodzi? Jakiś błąd im się wkradł. Będzie mecz normalnie o 3, czy nie będzie w ogóle? Wie ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.