Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiem ile ten max miałby wynieść ale wyceniam go na 12,5-13 mln na rok. Danie mu więcej może być oczywiście normalnie w takim sensie, że Spurs wolą przepłacić niż zostać z niczym ale patrząc na sam poziom sportowy (+ przewidywany progres w latach kontraktu) to właśnie widzę go na poziomie 13 mln usd przy obecnym salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem ile ten max miałby wynieść ale wyceniam go na 12,5-13 mln na rok. Danie mu więcej może być oczywiście normalnie w takim sensie, że Spurs wolą przepłacić niż zostać z niczym ale patrząc na sam poziom sportowy (+ przewidywany progres w latach kontraktu) to właśnie widzę go na poziomie 13 mln usd przy obecnym salary.

Jeśli najlepszy obrońca na obwodzie w całej lidze i playoffs performer tej klasy, który leci łeb w łeb z Lebronem drugie Finals pod rząd nie zasługuje na maksa - to kto zasługuje?

 

Bilans Spurs z i bez Leonarda przez ostatnie 2 sezony:

with      97-27 (pace 64W)

without 23-17 (pace 47W)

 

To dosyć duża próbka danych, która sugeruje, że Spurs z Kawhim to poziom all-time, a bez niego to borderline PO na Zachodzie. Zresztą jego ogromny wpływ na defensywę (bo tutaj tkwi różnica poziomów Spurs) zdają się potwierdzać też adv stats.

 

 

Już nie wspominając o tym, że Parsons czy Hayward kręca maksy.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej na początku sezonu podoba się transformacja Bosha z roślinożernego brachiozaura wpierdalając*ego eukaliptus na półdystansie w drapieżnika z czasów Raptors .

hahahaha

 

Ile razy Bosh kończył pod obręczą vs wizzz ?

 

Dwa czy trzy?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że niektórzy tutaj zapominają, że jeśli chodzi o pensje zawodników NBA, to to, że przeciętny zjadacz chleba w Polsce zarabia ~500 razy mniej i jest mu z tego powodu przykro, nie ma na tę pensje wpływu. Wpływ zaś mają zasady wolnego (no, nie tak do końca) rynku, komuś opłaca się zapłacić Klayowi takie pieniądze, więc to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.