Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

No Manu gra straszny piach, ale z tego co pamiętam, to pre-season od dłuższego ma słabszy. Zresztą, każdy może sobie poolewać pre.

W zeszłym roku, miał b dobry preseason, a sezon zaczął słabo. Manu przewalił w 2006 szansę na repeat i mam nadzieję, że w tym roku tego nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest topic o emocjonujących pojedynkach indywidualnych, tymczasem na starcie szykuje się całkiem niezłe starcie drużynowe:

Indy w składzie:

Donald Sloan

Miles

Copeland

Scola

Hibbert

 

kontra Philly.

Całkiem możliwe, że podobnie jak rok temu 76ers zacznie sezon zwycięstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest topic o emocjonujących pojedynkach indywidualnych, tymczasem na starcie szykuje się całkiem niezłe starcie drużynowe:

Indy w składzie:

Donald Sloan

Miles

Copeland

Scola

Hibbert

 

kontra Philly.

Całkiem możliwe, że podobnie jak rok temu 76ers zacznie sezon zwycięstwem.

MCW rozpocznie pełne treningi dopiero 6 listopada,  nie wiadomo jak długo zajmie mu powrot do formy, wiec sixers moga zacząć wygrywać dopiero w grudniu  :cold:

Edytowane przez Slaw441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ktorej stream stronie sa najlepsze linki do meczy nba na zywo? 

 

 

nie, ze cebulak i nie stac mnie na league pass poprostu nie mam zamairu za czesto ogladac meczy bo znow przytrafilby mi sie kryzys przejedzenia liga jak co roku w okolicach marca/kwietnia

Edytowane przez flash7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem taką notkę na rotoworld:

 

Hollis Thompson* will start at small forward on Wednesday against the Pacers.

He was expected to start and coach Brett Brown added that he won't reveal his starting shooting guard until later. If we piece it together, it sounds like it'll be Chris Johnson**. Brown said he likes rookie K.J. McDaniels*** off the bench and said it could be Johnson or JaKarr Sampson**** as the fifth starter. Considering Sampson hasn't played at guard even at summer league, one would think he'll be coming off the bench. Of course, this news is only relevant to deep league owners.
 
I tak:
 
* - kto?
**- kto?
***- kto?
****- kto k****?
 
No dobra, Thompsona i McDanielsa jeszcze kojarzę jak przez mgłę, ale u know what I mean.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyłączałem się do krytyki Kidda za okres w Nets ale dzisiaj on przegrał mecz Bucks.

 

Jak Henson może być w rotacji za Zazą i Ilyasovą, jak Middleton może być liderem / point forwardem za każdym razem jak jest na boisku. Jak można nie wykorzystywać Parkera.

 

Było kilka pozytywów, przewagę daje się roztrwonić, nic wielkiego ale no do c***a pana, atak był fatalny (obrona Hornets przez 3 kwarty jeszcze gorsza). Żadnego pomysłu, dno.

 

Mam nadzieję, że Kidd pokaże jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Madison Square Garden wychodzili po 3q ;]]] Brawo Bulls!

 

PHX-LAL Bledsoe wkurwił na Mambę i wyleciał z boiska. :]]] Polecam wszystkim fanom Bryanta 3q - Jest w gazie, sam przeciwko Suns i odrabia straty hahahahhaha Żal na to patrzeć ;]]] Boozer nigdzie tak nie pasuje jak do LAL, z Black Mambą robią różnice w D :lol: Jak oni zrobią 20 winów w sezonie, to będę w szoku. :lol:

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.