Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie z Madison Square Garden wychodzili po 3q ;]]] Brawo Bulls!

 

PHX-LAL Bledsoe wkurwił na Mambę i wyleciał z boiska. :]]] Polecam wszystkim fanom Bryanta 3q - Jest w gazie, sam przeciwko Suns i odrabia straty hahahahhaha Żal na to patrzeć ;]]] Boozer nigdzie tak nie pasuje jak do LAL, z Black Mambą robią różnice w D :lol: Jak oni zrobią 20 winów w sezonie, to będę w szoku. :lol:

Ja tam chce żeby Lakers mieli w sam raz tyle wygranych, żeby dostali 6 pick w drafcie. ;)

 

Swoją drogą Kobe wygląda na to, że robił co mógł i to w b2b, więc chyba kontuzje już są za nim. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6th Man of the Year, w obliczu kontuzji Duranta, to właśnie ta nagroda wydaje się być w tym roku ciekawsza (no... powiedzmy).

 

Dzisiaj mała próbka dwóch faworytów do tegorocznej statuetki.

 

Taj Gibson

22/8 na 83,3% skuteczności dzisiaj przeciwko Knicksom

 

Isaiah Thomas

23/3, 5/7 3PT

 

IMO to właśnie ktoś z nich zgarnie nagrodę za najlepszego 6 gracza. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło. Ciekaw jestem czemu akurat w Bostonie zrobili mu taką uroczystość.

 

btw. Offseason Prestiego kończy się tym, że w wyjściowej piątce musi grać Andre Roberson - rookie z Colorado... nic tylko pogratulować GMa...

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker Ginobili Green Belinelli vs Durant Jackson Morrow Lamb... masz fantazję. ;) O ile Durant i Jackson to wiadomo czołowi gracze OKC, o tyle Morrow i Lamb to dla mnie raczej uzupełnienie składu. Nawet w pełnym składzie według mnie będą mieli problemy, bo ta rotacja nie wygląda jak rotacja mistrza NBA, a przecież o taki cel co roku gra Oklahoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ironizuj. Dobrze wiemy, że gdyby mieli szerszą ławkę to jakoś by sobie poradzili przez ten miesiąc, półtora bez KD.

 

Jaką szerszą ławkę znowu? Kolego, zobacz sobie jeszcze raz cały roster Thunder, zobacz kto wypadł, to może przestaniesz gadać od rzeczy.

 

E:

McGary, Durant, Morrow, Lamb, Jackson i Jerrett wypadli. 3 Pierwszych na dłużej.

 

Ciężko, naprawdę ciężko mieć pretensje w przypadku OKC o wąską ławkę rezerwowych.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką szerszą ławkę znowu? Kolego, zobacz sobie jeszcze raz cały roster Thunder, zobacz kto wypadł, to może przestaniesz gadać od rzeczy.

 

Ok przyznaje się bez bicia. Nie zauważyłem, że Morrow i Lamb nie grali. Fakt - jak będą w pełnym składzie wtedy będzie można ich ocenić, ale ja tylko mówię, że nie wróżę im sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cholerę ktoś skasował temat dot. obserwacji z meczy??

 

random shit to luźne tematy często parę wątków naraz, ja na przykład nie mam ochoty tutaj pisać i się potem przekopywać przez inne wątki

 

fajnie, że jest więcej modów, ale czasem mam wrażenie, że każdy robi co mu się podoba bez żadnych wyjaśnień czy czegokolwiek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę oglądał mecze Hornets ze względu na ich parkiet, jest naprawdę świetny. 

 

W ogóle w okół Hornets wytworzyła się bardzo fajna atmosfera, mają fajny dosyć młody skład z charakterem, grają całkiem fajną koszykówkę.. W sumie to należy się tym kibicom za te lata upokorzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie całe lato przebierałem nogami aby zobaczyć ten backup na obwodzie.. przyszedł sezon i... nie da się narazie tego oglądać.

 

Wall jest kozacki. Dwa pierwsze mecze zaczyna od czterech asyst. Zmieniło mu się w czapce, to widać. Jeśli to podtrzyma to do PO może wejść jako top2 pg bez problemu.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.