Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

+1

Dokładnie pamiętam te trudne czasy dla fanów NBA. Oglądać nba nie było gdzie poza kilkunastosekundowymi wstawkami w teleexpressie. Z czasem przestały wychodzić magic basketball(mam chyba jeszcze gdzieś w domu większość numerów) i probasket i jedynym zródłem nba dla przeciętnego ziomala była telegazeta :neglected:

 

Mam wszytskie pro-baskety które się w polsce ukazały !

Nie czytałem Magic Basketball :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałem MB niż ProBasket i to zdecydowanie.

Eh, te numery poświęcone draftom, tabelki ze statystykami z całej kariery w numerach specjalnych... Cudne czasy.

No i na okładce pierwszego numeru był człowiek z mojego teamu (do dziś nie wiem dlaczego nie Jordan :) :)

Wszystko to dzisiaj w pudle na strychu, ale przyjdzie taki dzień że wnukom będę pokazywał :) :) :D

 

P.S. U mnie też kasa leciała na karty NBA. :) :) Po latach jak wyjechałem do Stanów i wszedłem do sklepu z kartami to kupiłem chyba ze sto wyłącznie Suns i to takich które mi się najbardziej podobały. :) Bo z folijek to na ogół jakąś bucówę losowałem, nawet bejsbolista jeden wtedy się dość często trafiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałem MB niż ProBasket i to zdecydowanie.

Eh, te numery poświęcone draftom, tabelki ze statystykami z całej kariery w numerach specjalnych... Cudne czasy.

No i na okładce pierwszego numeru był człowiek z mojego teamu (do dziś nie wiem dlaczego nie Jordan :smile: :smile:

Wszystko to dzisiaj w pudle na strychu, ale przyjdzie taki dzień że wnukom będę pokazywał :smile: :smile: :grin:

 

P.S. U mnie też kasa leciała na karty NBA. :smile: :smile: Po latach jak wyjechałem do Stanów i wszedłem do sklepu z kartami to kupiłem chyba ze sto wyłącznie Suns i to takich które mi się najbardziej podobały. :smile: Bo z folijek to na ogół jakąś bucówę losowałem, nawet bejsbolista jeden wtedy się dość często trafiał...

 

A jakie zbierałeś?

Ja mam multum Upper Decka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w MB były przesezonowe opiny drużyn i szanse przed sezonem,

genialny był text kiedyś o Stockhousie jak gral w Phili, że ekipa jest bez szans w ataku bo Jerry nie jest w stanie trafić do ocenau nawet jakby stał na plaży :onthego:

i kozak kiedys zdjecie Pipena bez koszulki na tyle okładki, pamietam, że wisiało w osiedlowej siłowni kilka lat jako wzór kozako-indnianio-koszykarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w MB były przesezonowe opiny drużyn i szanse przed sezonem,

genialny był text kiedyś o Stockhousie jak gral w Phili, że ekipa jest bez szans w ataku bo Jerry nie jest w stanie trafić do ocenau nawet jakby stał na plaży :onthego:

i kozak kiedys zdjecie Pipena bez koszulki na tyle okładki, pamietam, że wisiało w osiedlowej siłowni kilka lat jako wzór kozako-indnianio-koszykarza.

 

Jedna laska miała to zdjęcie na koloni - Była fanką Pipa

 

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale pamiętam anonse towarzyskie ze zdjęciami na telegazecie :]

 

Skoro nadal tam wchodzisz to trudno abyś zapomniał :D

 

to była ta strona gdzie ludzie dawali ogłoszenia, że wymienią się plakatami, szalikami i tego typu tematami? 

 

Nie NBA było wcześniej na tych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.