Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie zbierałeś?

Ja mam multum Upper Decka

 

Ja początkowo też ciągle upper deck bo to w Polsce było, a potem mi się ten Fleer podobały, takie komiksowe były i w ogóle. Teraz to robią jakieś wymyślne z kawałkami koszulek i gaci... Cuda na kiju Panie kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo też ciągle upper deck bo to w Polsce było, a potem mi się ten Fleer podobały, takie komiksowe były i w ogóle. Teraz to robią jakieś wymyślne z kawałkami koszulek i gaci... Cuda na kiju Panie kolego...

 

Mam kurna album tego. Bardzo ładny itd. :) 

Grant Hill z rookie season np. :) Jakieś hologramy Jordana itd.

 

Fleer mi sie nie podobały, ale pare ich tam też mam..

 

 

No teraz cuda na kiju, ale to już nie rarytas tym bardziej w polsce gdzie nie ma jakiejś kultury kartowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co ten deal

 

odciąży Paula od rozgrywania, ale i tak w PO to Cris będzie jechał z piłą więc bez sensu 

 

a oddając Barnesa stracici jakiekowleik pozostałości po 3&D na SF, i dziura jest tam jescze większ - myslałem że większa byc nie może a jednak 

 

good job Clipps! 

 

no to po tym sezonie CP3 rozgląda się za nowym klubem, pewnie Wschód bo łatwiej wejść do Finałów wieć dawać go do NYK! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 oddając Barnesa stracici jakiekowleik pozostałości po 3&D na SF, i dziura jest tam jescze większ - myslałem że większa byc nie może a jednak 

Lance da im więcej od Barnesa nawet jeśli będzie wystawiony na SF. W dodatku Barnes jest już w takim wieku, że w przyszłym sezonie może nie nadawać się do grania większych minut w tej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance da im więcej od Barnesa nawet jeśli będzie wystawiony na SF. W dodatku Barnes jest już w takim wieku, że w przyszłym sezonie może nie nadawać się do grania większych minut w tej lidze. 

 

nie mówie, że Barnes jest fajny i ogólnie zbawca w obronie ale kto będzie krył w PO Duranta, Leonarda czy tam Parsonsa 

skoro znaleźli kogoś chętnego na Hawesa i Barnesa to mogli poszukać kogoś im bardziej potrzebnego tam gdzie są braki a nie ballhandlera który nie wiadomo czy znowu czgoś nie odwali

 

pomijajć ze Rivers się fajnie pokazał i jeśli to nie byl jednorazowy wyskok to mają zastepstwo na klepanie gały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie, że Barnes jest fajny i ogólnie zbawca w obronie ale kto będzie krył w PO Duranta, Leonarda czy tam Parsonsa 

skoro znaleźli kogoś chętnego na Hawesa i Barnesa to mogli poszukać kogoś im bardziej potrzebnego tam gdzie są braki a nie ballhandlera który nie wiadomo czy znowu czgoś nie odwali

 

Doc wczoraj powiedział, że Lance niemal na pewno będzie grał z ławki, a na SF jeszcze szukają gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z dwójki Crawford/Reddick na wylocie. W pierwszej kolejności powinni handlować Jamalem

Najlepsze opcje to Pierce, który jak wyoptuje to snt za kogoś z tej dwójki powinno przejść. Druga to Chandler i tu pewnie potrzebna by była trzecia drużyna, która za Crawforda oddałaby pick lub młodego prospecta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.