Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Cavs wygrają to na podium będę ja, ty i The GOAT, bo puzon ma tylko matematyczne szanse. Ale raczej tak nie będzie. Szkoda tego Love'a, bo rolsi Cavs naprawdę fajnie wyglądają w tych PO, LeBron gra prawie jak MVP i byłaby jakaś tam szansa na puknięcie Golden.

 

I serio, nie zwracałem w ogóle uwagi na typy innych. Po prostu po analizie matchupów i dotychczasowych serii ciężko by mi było dać inne typy. Nawet teraz bym raczej ich nie zmienił. 

 

Swoją drogą to niech moderator przeniesie te kilka postów do wątku o typowaniach (zaczynając od postu Rappara, który nie wiadomo czemu skomentował typ loraka w tym wątku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ma nad toba punkt przewagi to bez sensu dawac inny typ, bo i tak bedzie przed toba....to nie dziwne tylko jedyne rozssadne rowiazanie dla osoby ktora jest na czele

 

LAF powinien typowac minute przed ropoczeciem finalow i popatrzec jak najblizej niego osoba postawila na GSW vs CAvs i tak bedzie pierwszy chyba, ze lebron zrobi jakis cud

 

p.s. 

jak na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam LMA w Cavs jesli Love odejdzie przede wszystkim. Idealne warunki dla niego. Ofensywa i defensywa w tercecie z LJ i Irvingiem? Ugh monster.

Jak mi Love od początku nie pasował, tak LMA to dla mnie strzał w dziesiątkę. Oddałbym TT za niego dla pewności jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni nie oddadzą TT Lebron by się obraził ... bo to jego ziomek więc raczej nie będzie paniki 

 

Ale jakby chyba jakikolwiek fan Cavs miał wybór to by zapakował TT jakby tylko była szansa na LMA. Pytanie czy mogą w jakikolwiek sposób mieć obu ? - Raczej nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron takes a stance on Tristan Thompson's impending free agency: "Tristan's a guy who should probably be a Cavalier his entire career"

 

Prawidziwy GM już podczas ECF myśli o nowym sezonie..

Mają tego samego agenta, więc wiadomo, że Thompson zostanie i dostanie tyle, ile trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba nie maxa, co?

Aż takich finansowych aspiracji nie powinien mieć nawet przy ewentualnym tytule Cavs. Choć podniosło by to pewnie jego wartość na markecie, która i tak już jest wg mnie całkiem duża.

Odrzucił 52/4 więc poza maxem sporo pola manewru nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucił 52/4 więc poza maxem sporo pola manewru nie ma.

Faktycznie, było coś takiego - umknęła mi ta kwota.

 

No to robi się problem. Bo o ile TT nie ma wielu sobie równych w ofensywnych zbiórkach i energii, jaką daje drużynie to jakoś przy takim LMA ma się wrażenie, że różnica pułapów jest.

 

Z drugiej strony - szczególnie w PO - udowadnia, że może być legitnym starterem title contendera.

 

Mimo wszystko daje 85% na to, że Tristan w Cavaliers zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ciekawe z tym maxem o tym się wspomina, ale Cavs chcą zatrzymać Love'a, czyli co niby TT ma być kim backupem na 4 za maxa ? Przecież to bez sensu a odkąd przyszedł Griffin to jego ruchy nie są już jak do tej pory w Cavs. Teoretycznie jak Love odejdzie to mogą nadal szukać kogoś na 4 (szczególnie stretch4) bo : - 

- to idealny fit dla Lebrona szczególnie w jego wieku 

- Blatt nawet bez LBJ chciał kogoś takie w drużynie - a jeżeli go nie zwolnią to pewnie nadal będzie chciał. 

 

 Więc jakiś plan na odejście Love'a mają podobno tym planem miał być LMA, pytanie czy TT i LMA to w ogóle wykonalne w jakiejkolwiek konfiguracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ciekawe z tym maxem o tym się wspomina, ale Cavs chcą zatrzymać Love'a , czyli co niby TT ma być kim backupem na 4 za maxa ?

Pozwolę sobie zacytować klasyka:

 

Tego to jeszcze nie wiadomo.

Tego to jeszcze nie wiadomo.

Tego to jeszcze nie wiadomo.

Tego to jeszcze nie wiadomo.

Tego to jeszcze nie wiadomo.

Tego to jeszcze nie wiadomo.

Tego to jeszcze nie wiadomo.

Tego to jeszcze nie wiadomo.

Tego to akurat jeszcze nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo to prędzej czy Love chce zostać w Cavs ale wątpię aby oni nie chcieli przecież chyba nie mogą tak sobie bez problemowo następnej stretch4 szukać a jak nie chcą oni jego to na pewno mają plan B tylko czy LMA jest realny przy jednoczesnym zatrzymaniu TT. W to że Love wykorzysta opcję kiedy management Cavs nie będzie go chciał raczej nie wierzę - na brak ofert raczej nie będzie narzekał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, SVG ma za duzy wplyw, a TT mu na pewno nie pasuje. Kings to dla mnie zagadka - draftu i offseason, zwolnienie coacha w trakcie sezonu bylo kolejnym niezrozumialym ruchem. Musza majac DMC w koncu ruszyc, a nie przeplacac kolejnego PFa, ktorych maja nadmiar.

SLucham?

 

Przecież oni na tej pozycji mają największą dziurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.