Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

A o czym tutaj gadać, jak w deadline i przed nim samym nic się nie działo? Jedna jedyna wymiana MKG za Gallo, klepnięta 4 dni przed samym deadline. A poza tym jeszcze tylko jedna wymiana w marcu. 

 

W samej lidze też utworzyły się trzy grupki: bijemy się o awans, bijemy się o miejsca 7-9 (we czterech) i ostatnia - spadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trejdów nie robiłem, bowiem po prostu nic by to u mnie nie dało, sprzedając Favorsa nagle bym contenderem się nie stał, mogłem co najwyżej Canaana zamiast wyoutowywać próbować go sprzedać komuś kto trójki potrzebuje. Ale ten system przypomina mi równanie z wieloma niewiadomymi bowiem tutaj w równym stopniu jest się uzależnionym od własnego wyniku, jak i od wyniku pozostałej czternastki więc na dobrą sprawę trzeba też mieć po prostu sporo szczęścia.

 

Co do walki to trzeba się w klatę uderzyć, bo kiedyś pisałem, że wszystko rozstrzygnięte, a tymczasem MKA nadal walczy z Jurkiem o to trzecie miejsce. Soobi i Sixers już mogą powoli patrzeć na rozstrzygnięcia w 1 lidze. Ja o czymś takim jak awans już dawno zapomniałem, bardziej staram się kontrolować przebieg sytuacji w dolnej strefie i chyba Hit Squad tak samo. Gerard ma mało slotów wykorzystanych i jest w uprzywilejowanej sytuacji, o 9 miejsce więc walka między Tru Warierem a Mackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigbosh moim zdaniem wylatuje z zabawy.

 

Od naszej ostatniej rozmowy na jego temat pojawił się raz - 8 lutego. Oczywiście decyzja nie należy do mnie, ale ja z nim nie chcę więcej grać. Jeśli trafiłby się kiedyś w mojej lidze, to wnioskowałbym o jego wywalenie, lub sam bym się przeniósł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigbosh moim zdaniem wylatuje z zabawy.

 

Od naszej ostatniej rozmowy na jego temat pojawił się raz - 8 lutego. Oczywiście decyzja nie należy do mnie, ale ja z nim nie chcę więcej grać. Jeśli trafiłby się kiedyś w mojej lidze, to wnioskowałbym o jego wywalenie, lub sam bym się przeniósł.

Na szczęście, matek, zostały ustalone zasady wylotów, więc się nie musisz martwić. Jak bigbosh je spełni, to wyleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę, ale zjazd, całkowicie wytłumaczalny. Moi nagle zapomnieli jak się rzuca i jedno co robią, to generują straty?

 

Cały sezon grałem podobnym składem i jakoś było dobrze pod względem FG% a tu nagle k**** takie coś.

 

Moja sytuacja jest jak u szeregowca Ryana - popolupo. Popieprzona ponad ludzkie pojęcie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały sezon pewnie się trzymałem, a tu k**** takie coś. Lecę z ligi drugi sezon z rzędu jeśli nic się nie zmieni. A się pewnie nie zmieni.

 

Jeszcze jest taka sytuacja, iż w żadnej kategorii praktycznie nie jestem blisko, a w trojkach i stratach znowu mogę dzisiaj spaść. Niedługo z 80 dojdę do 50.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały sezon pewnie się trzymałem, a tu k**** takie coś. Lecę z ligi drugi sezon z rzędu jeśli nic się nie zmieni. A się pewnie nie zmieni.

Nie pierdziel bulek, bo ze średnich wyraźnie widać, że musiałbyś się strasznie postarać, żeby spaść. Jesteś przecież ósmy i masz co prawda tylko dwa punkty przewagi nad miejscem spadkowym , ale to bigbosh ,który nie dogra spotkań, więc się nie liczy. Nad kolejnym to już cztery punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja na średnie nie patrzę w ogóle, bo nie do końca oddają one w roto prawdziwy obraz sytuacji. Poza tym w średniej również w szybkim okresie czasu spadłem, więc możliwe jest, że ten spadek będe kontynuował. Jedyna szansa, że Tru Warier chce przedwcześnie skończyć sezon, bowiem w każdym dniu idzie na ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja na średnie nie patrzę w ogóle, bo nie do końca oddają one w roto prawdziwy obraz sytuacji. Poza tym w średniej również w szybkim okresie czasu spadłem, więc możliwe jest, że ten spadek będe kontynuował. Jedyna szansa, że Tru Warier chce przedwcześnie skończyć sezon, bowiem w każdym dniu idzie na ilość.

Patrzenie tylko na totale, to dopiero błąd. Przecież z faktu, że ktoś ma o 10 przechwytów więcej czy mniej nic nie wynika, jeśli tego nie zestawisz z ilością rozegranych spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzenie tylko na totale, to dopiero błąd. Przecież z faktu, że ktoś ma o 10 przechwytów więcej czy mniej nic nie wynika, jeśli tego nie zestawisz z ilością rozegranych spotkań.

To niewątpliwie prawda, ale jeśli na ławce GM nie ma zawodników, którzy mogą mu te przechwyty nadrobić, średnia nieco zamazuje prawdziwy obraz drużyny.

Np. można tracić 10 w trójkach i mieć niewykorzystane sloty na PF/C. W średniej może to nie wyglądać źle, ale przerobić to na lepszy wynik w totalu może być praktycznie niemożliwe, jeśli się nie ma centrów rzucających za 3.

 

Dlatego patrzę tylko na total.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niewątpliwie prawda, ale jeśli na ławce GM nie ma zawodników, którzy mogą mu te przechwyty nadrobić, średnia nieco zamazuje prawdziwy obraz drużyny.

Np. można tracić 10 w trójkach i mieć niewykorzystane sloty na PF/C. W średniej może to nie wyglądać źle, ale przerobić to na lepszy wynik w totalu może być praktycznie niemożliwe, jeśli się nie ma centrów rzucających za 3.

 

Dlatego patrzę tylko na total.

To może w tym tkwi Twój problem. Nie zauważasz tendencji spadkowych w konkretnych kategoriach swej drużyny. A tych tendencji przecież nie widać po totalach, bo 783 zbiórki dziś, czy 894 zbiórki za kolejny tydzień niczego nie mówią. Tymczasem na średnich widać to wyraźnie. Wystarczy co jakiś czas, bo nawet nie trzeba codziennie, zapisać sobie wynik i za tydzień, dwa, pięć porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy co jakiś czas, bo nawet nie trzeba codziennie, zapisać sobie wynik i za tydzień, dwa, pięć porównać.

Albo wrzucac srednie na forum jak to robia coponiektorzy ;-)

 

Swoja droga, jak to sie dzieje, ze SiXers oraz sooobi graja razem drugi sezon z rzedu i znowu skoncza obok siebie w strefie awansow? Jakas dobra kombinacja pomimo iz sie podobno nie lubia? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.