Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Matek, w pełni się zgadzam, choć np. jeśli chodzi o mnie, to będę szukał coś na siłę, jak widmo spadku bardziej mi spojrzy w oczy, na razie to jest status quo, jednego dnia mam minus, drugiego plus, normalka ;)

 

Po prostu jakoś ten Hill średnio mi leży, mam go w dynasty i nie jest to mój idol.

 

Sparzyłem się w trejdzie na tym pieprzonym Jabarim, cholernie żałuje Tadka, chłop się rozegrał. Oczywiście gdyby się Parker od razu nie połamał, pewnie bym żałował mniej.

 

To tak gwoli wyjaśnienia.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jego przypadku te średnie nic nie mówią. 

 

Może się jeszcze pojawić. Przed ostatnim logowaniem też nie było go ok. 2 tygodni. Ale ja już wiem, że z tym gościem nie chcę nigdy więcej grać w żadnej lidze. Był już problem z zapisaniem się do ligi z jego strony, przez cały sezon pojawia się raz na kilkanaście dni.

 

Do wywalenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepsze pytanie to: Jak można oddać Ty Lawsona za Erica Gordona? Rankingi swoją drogą, ale Ty Lawson to jest jednak czołowy PG i mimo że Gordon od czasu jak wrócił po kontuzji nieźle gra to dla mnie nigdy nie będzie blisko tego co daje Lawson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to co Ty uważasz jest tutaj najmniej istotne jeżeli nie ma potwierdzenia w danych, a dane jasno pokpokazuja ze Gordon jest na poziomie Lawsona.

Obaj są zdrowi, obaj mają pewne minutym, obaj mają podobne miejsce w rankingu a to ranking pozwala ocenic rownosc wymiany a nie Twoja subiektywna ocena fajności zawodnika.

Nie na tej podstawie powinnismy oceniać deale!

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to są kuźwa jakieś jaja, jak można zawetować deal Lawson - Gordon?

Czy wy w ogóle patrzycie na rankingi????

 

Ponizej miejsce w rankingu za caly sezon, last 2 months i last month

 

Gordon 97 54 60

Lawson 62 56 65

Przepraszam, ale rozwaliło mnie to przedstawienie danych za pomocą last 2 months i last month w przypadku Gordona :nevreness:

Gordon gra na poziomie Lawsona tylko dlatego, że nie ma Holidaya, a skoro ten pozostaje out indefinitely, to wymiana ma sens, ale każda liga decyduje sama :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veto nr. 1: "bo w rankingu dwa razy nizej".

chyba w Twoim prywatnym uwzgledniajac sympatie, fundamentalsy, skille i inne rzeczy które nie mają w fantasy znaczenia.

 

Veto nr. 2: "a co mnie te rankingi, on nigdy tak dobry nie bedzie jak ten drugi".

Na tej podstawie nigdy nie zamienilbys np Dannego Greena za Conleya bo w realu ten pierwszy nigdy nie będzie tak dobry! Pamietaj ze gramy w fantasy basketball.

Musimy miec jakas miare oceny a rankingi robią to najlepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.