Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Moje ruchy na FA zakrawają już o tragizm. Wywaliłem Casspiego, bo myslałem, że z Gayem już tyle minut nie będzie, a poza tym nie rzucał trójek, a tu bach - 31 pkt, 4 trójki. No wprost super. A wziety Thompson, poza tym, że zapelnił mi lukę na centrze, nie pokazał nic, no może poza 8 rebsami, bo cholernie mi zależy, żeby 6 pkt na tym polu nie stracić.

 

Z Casspim wyprzedziłbym choćby hit squada w punktach i Gerarda w trójkach.

 

No nic, fight must go on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Jurkowi awans choćby kuchennymi drzwiami przejdzie obok nosa będzie to największa porażka tego sezonu oprócz mojego wyniku. Matek w w 1 lidze? Był czas, że brałem to pod uwagę, ale potem zupełnie już bym się tego nie spodziewał. Niezły awans w pkt roto, gratulacje, no ale Payton mógłby się trochę w wolnych popsuć, choć wtedy na sznurowadle by to rzutowało ;) Ach, ten konflikt interesów.

 

A tak btw, u nas 70 może nie dać utrzymania, w East wynik w ok 67-68 na tą chwilę daje byt. Przeniesienie do east to dla Flubera transfer sezonu, ciekawe, jaki wynik by miał u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalam się, mogę podskoczyć już max 1 punkt, a spaść ze 4. Ogólnie spodziewałem się, że zaliczę progres w drugiej części sezonu po moich ruchach, ale w nim uwzględniony był Rubio. Bez niego mój awans do top 5 jest sporym zaskoczeniem, którego bym nigdy nie zakładał przy tylu grach RR.

 

Najważniejsze, że utrzymanie pewne i spokojne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Jurkowi awans choćby kuchennymi drzwiami przejdzie obok nosa będzie to największa porażka tego sezonu oprócz mojego wyniku. Matek w w 1 lidze? Był czas, że brałem to pod uwagę, ale potem zupełnie już bym się tego nie spodziewał. Niezły awans w pkt roto, gratulacje, no ale Payton mógłby się trochę w wolnych popsuć, choć wtedy na sznurowadle by to rzutowało ;) Ach, ten konflikt interesów.

 

A tak btw, u nas 70 może nie dać utrzymania, w East wynik w ok 67-68 na tą chwilę daje byt. Przeniesienie do east to dla Flubera transfer sezonu, ciekawe, jaki wynik by miał u nas?

Lepszego miejsca chyba bym nie zajął tutaj :nevreness:  Nie wiem, czy znalazłbym chętnych na wymiany :nevreness:

 

Obiecuję, że w przyszłym roku nie będę zmieniał ligi :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja wiedziałem, że z grona 4 drużyn walczących o byt akurat ja spadnę?

 

I mogę mieć pretensje tylko do siebie, zamiast czekać na info ad. Favorsa, zasnąłem.

 

Teraz pozostaje liczyć na cud, bo nawet te-breakiem przegrywam z Mackiem.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja wiedziałem, że z grona 4 drużyn walczących o byt akurat ja spadnę?

 

I mogę mieć pretensje tylko do siebie, zamiast czekać na info ad. Favorsa, zasnąłem.

 

Teraz pozostaje liczyć na cud, bo nawet te-breakiem przegrywam z Mackiem.

Skąd pewność? Jeszcze dwa dni, nie ma co przesądzać. 

 

Moim zdaniem się utrzymasz, przez stuknięcie mnie w ft na ostatniej prostej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto zakladac watku "Fluber nudzi jak cholera" skoro sam temat wyczerpuje dyskusje ;-)

To chyba przez mój zawód, nic z tym już nie zrobię.

Zresztą chyba wszyscy jesteśmy nudni skoro w wolnych chwilach dla relaksu analizujemy statystyki.

 

Swoją drogą jeżeli Sixers rzeczywiście zrezygnujez udziału w 1 lidze, to szykuje się niezła walka o awans. W tej chwili z 4 miejsca z West wchodzi zbulwersowany matek, ale jedna asysta przewagi to praktycznie nic. Chicken z kolei jest 2 straty od zgarnięcia piętnastki i awansu z 4 miejsca w East. W West o miejsca 3-4 walczą 4 drużyny, w East o miejsca 2-4 walczą 4 ekipy, a tylko dzisiaj różnica między 3, a 4 miejscem zmieniła się o 4,5 punktu. Wszyscy na początku sezonu snujemy przewidywania, coś liczymy, a na koniec sezonu i tak walczą 4 ekipy o jedno miejsce i wygrywa ta, która ma odrobinę więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.