Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mówisz, że na Twój tytuł musi popracować jeszcze połowa ligi? ;-)

Żeby chociaż potem skubaniec podziękował na koniec, a tu nic, nawet kartki na święta...

Człowiek haruje jak wół cały sezon, dogrywa sloty, żeby taki wygrał...

Pie..le wrzucam wszystkich na bench!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdanie podtrzymuję. Tyle, że na wniosek wiLQa zdecydowałem się dograć sloty, żeby nie robić szopki w tabeli. Także tizzie mam nadzieję, że ciebie będą traktować poważnie w 3 lidze, bo darmowego ratunku ode mnie nie dostaniesz. Dogram sezon normalnie i niezależnie od wyniku się zawijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Sixer to przeciez jakis czas temu mowil ze olewa sezon, chyba nikt go nie traktuje powaznie ;]

Wy powinniscie skoro z nim przegrywacie ;-P 

 

I zdanie podtrzymuję. Tyle, że na wniosek wiLQa zdecydowałem się dograć sloty, żeby nie robić szopki w tabeli. [...] Dogram sezon normalnie i niezależnie od wyniku się zawijam.

To szkoda, ze po uplywie czasu i opadnieciu emocji nie zmieniles zdania, ale dzieki za dociagniecie do konca oraz wczesniejsze uprzedzenie co dalej bo w takim ukladzie wiadomo, ze awansuje ktos z czwartego miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdanie podtrzymuję. Tyle, że na wniosek wiLQa zdecydowałem się dograć sloty, żeby nie robić szopki w tabeli. Także tizzie mam nadzieję, że ciebie będą traktować poważnie w 3 lidze, bo darmowego ratunku ode mnie nie dostaniesz. Dogram sezon normalnie i niezależnie od wyniku się zawijam.

 

Kończysz z fantasy całkowicie? Czy tylko tutaj? Ważne info, bo gram z Tobą w niektórych ligach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29. Kto i na jakiej zasadzie zastąpi olewających lub rezygnujących graczy?

Na najniższym poziomie drzewka będą to po prostu nowi uczestnicy.

Natomiast uzupełnieniem luki w lidze na wyższym poziomie drzewka będzie GM z bezpośrednio niższego poziomu drzewka, który w poprzednim sezonie zajął najwyższe miejsce nie premiowane awansem oraz miał najlepszy tiebreaker z pytania 19 oraz nie kwalifikował się na olewusa.

Tzn przykładowo, gdyby powstała luka w lidze na poziomie II to miejsce przejmie ten GM z poziomu III, który zajął w poprzednim sezonie 4 miejsce i wygrał najwięcej kategorii w grupie drużyn z 4 miejsca w III. W przypadku tej samej ilości wygranych kategorii zadecydują drugie miejsca w kategoriach itp itd aż do rozstrzygnięcia.

W przypadku gdy będzie brakowało osób na niższym poziomie drzewka do wypełnienia luk na wyższym to zastępstwa będą pochodzić ze strefy spadkowej z lig równoległych na tym samym poziomie w kolejności GMowie z najwyższego miejsca, którzy grali do końca, a gdy brakuje to GMowie z najwyższego miejsca, którzy zostali uznani za częściowych olewusów, a gdy brakuje i w ostateczności to nowo zapisani po kolejności zapisów. 

 

Czyli na ten moment do 1 ligi wszedłby RKS Motor, bo ma jedną 15-tkę, a Washki Wrocław East żadnej.

Do 2 ligi (dwie15-tki) trafiłby Dziki Wschód

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 4m tej ligi czy będzie jakieś porownywanie pomiędzy ligami? i w takim razie z III poziomu tez jedna drużyna więcej awansuje? czy jedna mniej spada z II ?

Kazda rezygnacja w gornych czesciach drzewka tworzy dodatkowy awans z poziomow nizszych. Kaskadowo.

Takze ta decyzja SiXers wplynie rowniez na kogos z czwartych miejsc w III i 5 miejsc w IV.

 

A ja uważam, że z naszej to z naszej ligi powinien awansować do I GM z 4 miejsca, jeśli Sixers skończy w trójce.

Heh, to byloby tworzenie przepisow od nowa... fluber juz wrzucil odpowiedni cytat z regulaminu, a ja tylko przypomne z czego sie to wzielo http://www.e-nba.pl/topic/3600-update-regulaminu-porownania-miedzyligowe/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio już nie pogra. 

 

Jestem wkurwiony, bo po powrocie mogłem go pchnąć, ale to detal. Mimo jego pizdowatej obecności, jestem w czubie asyst i przechwytów. Typ był jednym z powodów mojego odpuszczenia trójek już w początkowej fazie sezonu, a nie grał. Szkoda, może z nim w składzie biłbym się o awans? Nie wiadomo. Na szczęście raczej nie powinno mi to zaszkodzić w utrzymaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.