Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

MKA no to teraz dałeś deal.

Pomijam już rankingi bo te i tak są na korzyść Millsapa ale Holiday jest połamany i będzie jeszcze przez co najmniej 3 tygodnie.

Robicie sobie z nas jakieś jaja??

VETO jak nic.

 

Jrue Holiday aggravated the stress reaction in his lower right leg on Monday, and he is expected to re-evaluated in three weeks.

This is a tough blow for the Pelicans' playoff chances, as it was initially thought that Holiday was nearing a return. Owners in competitive leagues may be forced to cut ties with Holiday if a positive report doesn't emerge soon, as this is starting to look a lot like last year when he missed the last 48 games of the season. Tyreke Evans will continue to run the point for the Pelicans in the meantime, while Eric Gordon will continue to see more responsibility on offense as well. Toney Douglas, who just signed another 10-day contract on Wednesday, will see some extra minutes off the bench and is worth a look in deeper leagues.

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi na jakiej podstawie chcesz to vetować? Gdyby to tradu wstawić Sandersa którego zwalniam w ten sposób to byłoby ok? Jak zauważyłeś walczę o utrzymanie bo raczej ligi już nie wygram ;-) a zeby to zrealizować nie muszę wygrać w każdej kategorii, wybrałem te w których jestem wstanie zrobić jeszcze punkty i w tym wypadku Noel nie traci dla mnie już tak wiele względem Milsapa a ma nadwyżkę w blokach których rownież muszę pilnować. Holidday po powrocie będzie dla mnie dużą nadwyżką w tym dealu. I teraz mam dwa pytania: chcesz veta bo Tobie się nie podoba ten trade pomimo ze Ci go uzasadniłem, a może wiesz lepiej ode mnie czego potrzebuje? A po drugie Milsap wisi na trading block już od dawna, ofert zero, masz lepszą to słucham. Zamierzam walczyć do końca nie tak jak cześć kolegów wiec proszę uszanuj to bo myśle ze na tym etapie ligi już nie same rankingi bedą się liczyć a konkretne statsy. Może, podkreślam może mam mniejszą wiedzę niż Ty ake czy to daje Ci prawo decydować za mnie? Ostatnia sprawa czy naprawdę w tej wymianie widzisz jakiekolwiek oszustwo?

Ps. Aktualizacja informacji o stanie Hollidaya pojawiła się już po tym jak wysłałem ofertę jeszcze rano wisiała informacja ze jest szansa ze wróci po meczu gwiazd, zresztą jest to moja świadoma decyzja nawet jeśli jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi na jakiej podstawie chcesz to vetować?

Absencji Holidaya

 

I teraz mam dwa pytania: chcesz veta bo Tobie się nie podoba ten trade pomimo ze Ci go uzasadniłem, a może wiesz lepiej ode mnie czego potrzebuje?

Gdyby Holiday był zdrowy nie miałbym do niego żadnych zastrzeżeń...ale nie jest...

 

A po drugie Milsap wisi na trading block już od dawna, ofert zero, masz lepszą to słucham.

Oczywiście że mam! :smile:

 

Ostatnia sprawa czy naprawdę w tej wymianie widzisz jakiekolwiek oszustwo?

Widzę świadome oddanie Millsapa za połamanego Holidaya, tak to ma znamiona oszustwa, odpuszczenia sezonu, bądź inne, przy kontuzji Holidaya jest to najbadziej jednostronny deal w tym sezonie.

 

Ps. Aktualizacja informacji o stanie Hollidaya pojawiła się już po tym jak wysłałem ofertę jeszcze rano wisiała informacja ze jest szansa ze wróci po meczu gwiazd, zresztą jest to moja świadoma decyzja nawet jeśli jest zła.

Inne świadome decyzje, jeżeli również były złe także były vetowane. Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że Holiday będzie poza grą jeszcze przynajmniej przez 3 tygodnie, może być więcej. Nie wykluczyłbym siedzenia do końca sezonu, jeśli pożegnają się z wyścigiem o PO już niedługo. 

 

Ale mi to wisi, właśnie robi się spokojniej za plecami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli veto bo uważasz ze wiesz lepiej czego potrzebuje. Bo po za tym że Holliday jest kontuzjowany o czym wiedzieliśmy to zero argumentów i analizy na czym mogę zyskać w tej wymianie i jak może mi to pomóc lub zaszkodzić. Lepszą ofertę oczywiście masz ale czekałeś z nią na przyszły sezon? Może wrzucisz ją tu publicznie, będziemy od razu wiedzieli czy w ogóle ma sens i czy ktoś nie stwierdzi ze może mu to zaszkodzić. Teraz najważniejsze sugerujesz ze jestem oszustem i ze odpuszczam sobie sezon, tego chyba nawet nie będę komentował na forum ze względu na cenzurę ake chciałbym żebyś miał świadomość ze nie jestem typem człowieka ktory sobie odpuszcza a tym bardziej nie jestem oszustem, " bądź inne "

Ps. Inne świadome decyzje które były vetowane były vetowane właśnie ze względu na świadomość ze ktoś już sobie sezon odpuścił i proszę nie mierz mnie tą samą miarą. Nigdy nie padło z moich ust i nigdy nie padnie że poddaje sezon a moje wymiany mają inny ukryty sens aniżeli zwiększenie własnych szans na utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie ma się co boksować przez forum. Jeżeli pójdzie veto to pójdzie i jestem nadal otwarty na wymiany, wręcz w tej sytuacji czekam na konkretne oferty. Nie odpuszczam sobie, walczę o utrzymanie ( awans bo warto mieć marzenia ) NIE JESTEM OSZUSTEM i nie proszę za nim rzucimy oskarżenie zastanówmy się czy ma ono jakiekolwiek podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE JESTEM OSZUSTEM

No tak, bo przecież każdy oszust aż się pali do wyznania swoich grzechów ;-)

Ale tak poważnie to też nie uważam, ze ta wymiana byłaby dla Ciebie korzystna i chyba veto zadziałało tu na Twoją korzyść, bo kogo jak kogo, ale Millsapa powinieneś móc pchnąć w lepszym dealu. Powodzenia w walce o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po za tym że Holliday jest kontuzjowany o czym wiedzieliśmy to zero argumentów i analizy na czym mogę zyskać w tej wymianie

A jaka chcialbys dokladnie analize. Mam Ci wyliczyc ile stracisz oddajac Millsapa za Noela?

Nie żartuj sobie.

Powinneś mi dziękować że zavetowaliśmy tą wymianę - wg mnie jesteś zbyt dobrym managerem zeby spasc do 3 ligi a tym dealem mogles sprawic ze tak by sie wlaśnie stało.

 

Teraz najważniejsze sugerujesz ze jestem oszustem i ze odpuszczam sobie sezon

Niczego takiego nie sugerowałem więc nie bierzesz tego osobiście. Deal wyglądał tak jakby manager który oddaje Millsapa odpuszczał sezon. Osoba managera nie miała tutaj znaczenia.

 

 

To teraz czekamy do 21.00...

Świetny deal - gratulacje dla was obu.

Zarówno z Tobą jak i z Sixers awansowałem rok temu do 2 ligi i bardzo bym się ucieszył jakbym razem z Sixersem awansował teraz do 1 ligi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ostre zawirowania u wielu nastąpiły po deadline ;)

 

Jeden z niewielu dni, mających taki wpływ na tabelę chyba.

 

U mnie to po prostu z dupy. O ile tego, że Oklahoma kupi centra można się było spodziewać (nawet aż dwóch!), więc zdropowanie McGary'ego było pewne, o tyle znacznie skomplikował mi sytuację ruch Bostonu z Thomasem. Turner, który dość dla mnie istotnym ogniwem, bo dokładał zb+as, nadaje się już tylko do zdropowania. Natomiast po cholerę Milwaukee strejdowała Knighta, który rozgrywał fajny sezon, kompletnie nie rozumiem - co to miało na celu? Choć trejd Suns z Dragiciem i Thomasem pod tym kątem daje małe nadzieje.

 

Z innych ruchów? Spoooro zyskuje Mack - tutaj na dole zrobi bardzo ciekawie. Love + Jackson, first PG w Pistons. Ale i matek zyskał. Gallinari bez Afflalo, Gobert firt C w Utah. Ech, po cholerę go zdropowałem...

 

Trochę straci Jurek, ale z DJ czy też bez, awans pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.