Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

-5,5 po all star game. Po prostu fatalnie, bo przewaga nad 10 w tabeli niepokojąco się zmniejsza, a co tu dużo ukrywać - to jest mój kolejny słaby sezon w roto i GM-em jestem po prostu przeciętnym. Dodatkowo miałem mnóstwo pecha, kontuzje Jonesa, Leonarda, out-of-seasony Jabariego i Varejao. Po prostu kosmos, myślę, że moi zawodnicy opuścili najwięcej meczów ze wszystkich.

 

A Leonarda nie poznaję. Gra tak tragicznie, że szkoda słów. Zdecydowanie zawodzi też Korver, po świetnym początku stał się w Hawks zadaniowcem, a jeśli nie trafia za 3 to już nic nie robi. Cóż, trudny sezon i trzeba go tylko przetrzymać. Z drugiej strony do 1 ligi mi się nie spieszy, bo obsada tutaj jest równie mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydaci do spadku,

Jednoznacznie najgorzej wypada mi RKS Motor. Jedyna b. dobra kategoria, to straty, co samo o sobie świadczy. Tę kategorię najłatwiej w końcu wygrać wystawiając rezerwowych słabiaków ;] Dramat w przechwytach i stratach, nieco lepsze niż przeciętne bloki i FT%. Obawiam się, że tego się nie da uratować.

 

 

Trochę straci Jurek, ale z DJ czy też bez, awans pewny.

 

No comment....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washko walnął wtedy kulą w płot, a na Twojej sytuacji zaważyła kontuzja Davisa. Cóż, w sporym stopniu jesteś uzależniony od jego formy, ale też nie widzę nikogo, u którego kontuzja takiego monstera by spłynęła jak po kaczce.

 

Jedno jest pewne, pomyliłem się twierdząc, że na górze wszystko rozstrzygnięte. Nic nie jest pewne, a MKA ma dodatkowo mniej wykorzystanych slotów. Sixers też nie może być niczego pewny, ale z uwagi na tego wcześniejszego focha, nie jestem pewien, czy jego miejsce jest ligę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, 4/16 Knighta i 0/10 J-richa. Clarkson, który do tej pory ciągle był na aktywnym slocie po kilku słabszych występach pod względem skuteczności wylądował na bn i walnął 12/18.

Do tego Favors, ostoja skuteczności, 5/14. Nice.

 

A FG% to element cholernie istotny dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie, ogłoszenie. 

 

Mam na stole konkretną ofertę za Gallo. Jeśli ktoś jeszcze ma na niego chęć, to zapraszam gorąco do składania swoich. Przypominam, że interesuje mnie wszystko, poza trójkami. Dziś/jutro podejmę decyzję. 

 

Zapraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadline day! 

 

Panowie, chcę popełnić 15 wymianę w sezonie, więc zapraszam chętnych, może coś uda się skleić.

 

Aha - mała uwaga. Let's make a deal nie łapie niektórych graczy, więc nie do końca bym się tym sugerował.

Hm, raczej łapie wszystkich, tylko nie każdy zawodnik pozwala na skonstruowanie wymiany korzystnej dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadline day! 

 

Panowie, chcę popełnić 15 wymianę w sezonie, więc zapraszam chętnych, może coś uda się skleić.

 

Aha - mała uwaga. Let's make a deal nie łapie niektórych graczy, więc nie do końca bym się tym sugerował. 

Łapie wszystkich - ot niektore wymiany nie są aż tak korzystne jak Ci się moze wydawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.