Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężka do oceny wymiana.

 

Ja mogę zdradzić, że jej nie wetowałem, bo nawet jej nie zauważyłem ;)

 

Moje pierwsze wrażenie, jak zobaczyłem zawetowaną wymianę, że Shevcu odpuszcza sezon. Jak szerzej popatrzyłem, to już pomyślałem, że może to nie takie głupie...

 

Zarówno jedna jak i druga strona ma tu swoje racje. Jak wróci Holiday, to Gordon już szaleć nie będzie. Pytanie, kiedy wróci.

 

Edit: Moja opinia odnośnie szerokiego grona eksperckiego coraz bardziej się utwierdza. Nie jestem pewny, czy w każdym przypadku liga powinna sama decydować.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak spojrzysz w tabele i zobaczysz ile moze zyskac na trojkach to deal nabiera jeszcze wiekszego sensu.
Ale co tam dla graczy sie liczy ile wiedza ze Gordon nigdy nie bedzie w realu tak dobry jak Lawson, ani ranking ani sytuacja w tabeli sie nie liczy
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle że jedyna nadwyżka Erica Gordona to są trójki, wg mnie nie ma cudów i on do końca sezonu nie będzie rzucał trzech na mecz. poza tym gdyby shevcu miał zyskać na trójkach to nie wystawiał by Rasuala Buttlera, który gra po 5 min na mecz tylko wziął by z FA głupiego Terrenca Rossa czy innego trójkarza, który kręci się koło 2 trójek na mecz, a których na FA jest pełno.

Poza tym jak teraz zobaczyłem co shevcu trzyma w składzie, to odnosze wrażenie, że na ten sezon ma już wy....ne i jak dla mnie ktoś, kto olewa sezon powinien mieć zakaz wymian i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wymiana kwalifikująca się na veto, ale dziwi mnie twoja argumentacja Bartek, bo przecież w rankingach za cały sezon Lawson wypada znacznie lepiej. natomiast używanie L2M i LM w tym przypadku jest bez sensu, ponieważ w przypadku Gordona obejmuje to takie same ilości gier. poza tym jego wartość jest strasznie zawyżona przez spotkania bez Holiday'a (nawet w tych 4 meczach po powrocie ale z Jrue wypada sporo słabiej). tak wiec wygląda to na klasyczne sell high, a nie równy trejd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Eric Gordon rzuca mniej niż 2 osobiste na mecz, więc nie zrobi tym prawie żadnej różnicy.

 

2 osobiste Gordona na skutecznosci 87% są in plus ale najwazniejsze jest tutaj ponad 5 osobistych Lawsona który rzuca jest na skuteczności 71%. I tu jest różnica, zysk na osobistych jest równie duży co na trójkach.

 

 

to nie jest wymiana kwalifikująca się na veto, ale dziwi mnie twoja argumentacja Bartek, bo przecież w rankingach za cały sezon Lawson wypada znacznie lepiej. natomiast używanie L2M i LM w tym przypadku jest bez sensu, ponieważ w przypadku Gordona obejmuje to takie same ilości gier. poza tym jego wartość jest strasznie zawyżona przez spotkania bez Holiday'a (nawet w tych 4 meczach po powrocie ale z Jrue wypada sporo słabiej). tak wiec wygląda to na klasyczne sell high, a nie równy trejd.

 

wiesz co masz rację, zupelnie nie zauwazylem ze Gordon za last month i za last 2 months to praktycznie te same dane. Faktycznie wygląda to tak że za cały sezon Lawson jest lepszy a to sell high po miesiacu dobrej gry. Albo dorzuce do dealu jeszcze coś extra albo poczekajmy i zobaczmy jak sie gra Gordona i Lawsona rozwinie.

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to shevcu jakieś wyprzedaże prowadzi? Chandler gracz top 30 w tym sezonie za połamanego Denga i dwa ogórki? Jeszcze raz sugeruje zablokowanie możliwości transferów dla drużyn które olewają sezon bo to co shevcu przyjmuje to jest jakaś kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal ze mna dla ahevca jest b.dorbry spójrz w tabele i zobacz ile zyska na 3pm. Ba to nawet moze go uratować przed spadkiem. To dobrze ze próbuje cos zmienic. Ja z kolei mam overkilla na 3pm i ft% i szukałem możliwości ich oddania. Ten deal jest dobry dla nas obu.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz z tym Jamalem to troche lepiej. Co do shevca to Ja widzę, że On nie robi żadnych wymian na FA i trzyma zawodników którzy się do niczego nie nadają, jak dla mnie to jest typowe odpuszczenie sezonu, a takie wymiany typu ,,i tak nic nie ugram to niech będzie" to pojawiają się prwnie nie pierwszy raz. Nie powiesz mi, że ta wymiana z Chandlerem ma dla shevca jakiś sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo jeszcze lepiej, teraz sprawdzam i okazjue się że te akcje z ,,innym interesem" z przed miesiąca to też były z shevcem.

Kolejny argument żeby anulować te wymiany i zablokować mu możliwość robienia kolejnych wymian, bo chyba nikt nie ma wątpliwości że to co się teraz dzieje to może być i pewnie jest kontunuacja wymian typu ,,wiem, ze trace, ale mam w tym inny interes".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to będzie najlepsze rozwiązanie.

 

Sam wysłałem ofertę za Tysona, jak zobaczyłem że shevcu jednak gra i wymienia, teraz zobaczyłem że jest przyjęta i już nawet zablokowana, za co urazy nie czuję. Ale widzę też, że ten "inny interes" to jednak może być popsucie zabawy reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwiałem tamten ruch, ale teraz to mi się zaczyna nie podobać. Gracza, który nie robi nic w swoim składzie, a posuwa się tylko do mniej lub bardziej dziwnych wymian, mam w MP na sznurku. Tutaj jest identyczna sytuacja. W sumie Shevcu jest specyficznym typem "olewusa", ale sądzę, że jeśli będzie chciał grać za rok, może nie być o to łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.