Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Peszko, Grosicki, Mączyński, Jędrzejczyk i tak powinni skończyć karierę reprezentacyjną. Glika i Pazdana bym odstrzelił dla przykładu, bo sportowo się obronią. W ich miejsce młodych. Euro w plecy ale za 4 lata będzie ograna młodzież i może coś osiągniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej smrodu wychodzi z kadry. W arlamowie ponoc niezle chlali i ponoc lewandowski jest mocno odizolowany od grupy i nie chcial uczestniczyc w tych balangach.

 

Rudzki wczoraj mówił, że w czasie Euro 2016 było pite, tylko były wyniki i nikt nie chciał nic psuć. Przed meczem z Armenią było pite, w Arłamowie było pite, w Soczi jest pite. I to tylko te razy które wyszły na zewnątrz bo generalnie cały czas jest pite i wcale nie chodzi o jakieś jedno piwko na wieczór po ciężkim treningu, tylko o takie picie, że niektórzy mają problem z funkcjonowaniem na porannym treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzki wczoraj mówił, że w czasie Euro 2016 było pite, tylko były wyniki i nikt nie chciał nic psuć. Przed meczem z Armenią było pite, w Arłamowie było pite, w Soczi jest pite. I to tylko te razy które wyszły na zewnątrz bo generalnie cały czas jest pite i wcale nie chodzi o jakieś jedno piwko na wieczór po ciężkim treningu, tylko o takie picie, że niektórzy mają problem z funkcjonowaniem na porannym treningu.

Słynna historia z Teodorczykiem zarzygującym hotel.

 

Ja osobiście nie mam nic do tego jakby raz na początku zgrupowania przed MŚ nawet zrobili sobie taką "impreze integracyjną". Ale kurcze, to są MŚ, jeśli wóda jest dla ciebie ważniejsza, to chlej pod sklepem, ale nie graj z Orłem na piersi.

 

Alko to tylko jeden z problemów pewnie, bardziej martwią podziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze wydarzenie piłkarskie w ich karierach a ci chleja. Za kazda taka akcje powinni wyrzucac dozywotnio z kadry i naglasniac do oporu zeby kluby wiedzialy ze biora niepowaznego pilkarza alkoholika. Im dalej od tych meczow z senegalem i kolumbia tym bardziej jestem na tych kopaczy zly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Millman, ale w Danii też potrafią liczyć, i im się z Francją po prostu nie opłaca wygrać, a Francuzi przecież nie strzelą sobie samobója ala Janusz Jojko. To będzie mecz pewnie bez strzałów i groźnych sytuacji, pachnie to 0:0.

Nie musicie dziękować, był ktoś z tym u bukmachera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie przeczytalem tego wczesniej... moglem obejrzec peru.

 

Lepiej byś doradził, który mecz wrzucić o 20, bo nie mam pojęcia.

Argentynę, bo dziś dadzą show. Nigeria jest cieniutka. Chorwacja nie gra o nic,  ale nie powinna przegrać, skład który wychodzi cały czas bije na głowę Islandię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez żartów. Dla nas występ Polaków to tragedia narodowa a u nas jest Lewy, Szczęsny, Glik (kontuzjowany) i to tyle z zawodników grających w topowych zespołach. Tam jest Messi, Higuain, Dybała, Otamendi, po za ręcznikiem w bramce każdy zawodnik lepszy od naszego odpowiednika. I też nic nie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentynę, bo dziś dadzą show. Nigeria jest cieniutka. Chorwacja nie gra o nic,  ale nie powinna przegrać, skład który wychodzi cały czas bije na głowę Islandię.

 

Tak, ten sam skład miał być zlany przez zajebistą Argentynę. Niech jadą do domów (Argentyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten sam skład miał być zlany przez zajebistą Argentynę. Niech jadą do domów (Argentyna)

Ja nigdy nie pisałem że Argentyna ogra Islandię, więc wypraszam sobie żebyś mi przypisywał tę/tą? tezę.

 

To był pierwszy mecz, zupełnie inna sprawa, mogli wyjść nieco na luzie, bo był margines błędu. Dzisiaj go nie mają, a rywal jest również zdecydowanie słabszy, moim zdaniem dzisiaj się ogarną i bardzo pewnie wygrają i to będziesz mi mógł wytknąć. Wyjątkowo będę im kibicował, mimo że ich nie lubię, ale wolę oglądać Francję z Argentyną niż z Nigerią czy Islandią, które są bardzo słabe i zaniżają poziom na takim etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie pisałem że Argentyna ogra Islandię, więc wypraszam sobie żebyś mi przypisywał tę/tą? tezę.

 

To był pierwszy mecz, zupełnie inna sprawa, mogli wyjść nieco na luzie, bo był margines błędu. Dzisiaj go nie mają, a rywal jest również zdecydowanie słabszy, moim zdaniem dzisiaj się ogarną i bardzo pewnie wygrają i to będziesz mi mógł wytknąć. Wyjątkowo będę im kibicował, mimo że ich nie lubię, ale wolę oglądać Francję z Argentyną niż z Nigerią czy Islandią, które są bardzo słabe i zaniżają poziom na takim etapie.

 

Ale ja nigdzie nie stwierdziłem że to jest twoja teza (jeżeli tak to odebrałeś to bardzo cię przepraszam). Dopowiem, w większości środowisk, a nawet wśród moich znajomych Argentyna miała zdmuchnąć Islandię, wpakować im kilka bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez żartów. Dla nas występ Polaków to tragedia narodowa a u nas jest Lewy, Szczęsny, Glik (kontuzjowany) i to tyle z zawodników grających w topowych zespołach. Tam jest Messi, Higuain, Dybała, Otamendi, po za ręcznikiem w bramce każdy zawodnik lepszy od naszego odpowiednika. I też nic nie grają.

Z Islandią mieli sporo sytuacji, z Chorwacją do błędu Caballero mecz wyglądał na remis, potem musieli się otworzyć i Chorwaci szaleli. Rzecz jasna zasługują jak Polacy na każdego bicza jaki na nich spada, bo to kadra mimo oczywistych problemów ma cały czas ogromny potencjał w ataku i absolutnie nie powinna grać tak fatalnie. Czemu nie grają na miarę talentu? nie wiem, ale nie da się nie zauważyć że wszyscy, łącznie z dobrymi piłkarzami jak Kun, Igła czy Di Maria za mocno zrzucają swoje obowiązki na Messiego, który pod presją narodu, nie potrafi tego udźwignąć i grać na miarę tego co pokazuje w Barcelonie.

 

Spore zmiany w składzie Argentyny, względem dwóch poprzednich spotkań.

https://www.flashscore.pl/mecz/Ywh7dQ5i/#sklady;1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.